Komorowski: "Będziemy mieli coraz więcej uchodźców. Nie straszmy Polaków!"

367
Podziel się

"To nieuchronny proces. Polska będzie coraz bogatsza, będzie coraz bardziej atrakcyjna" - przewiduje.

Bronisław Komorowski po przegranych wyborach prezydenckich na jakiś czas zniknął z mediów. Powrócił oskarżając Pawła Kukiza o bycie przyczyną porażki referendum. Zobacz: Komorowski: "To wynik Kukiza zdecydował, że przegrałem"

Teraz zabrał głos w sprawie przyjęcia uchodźców z Afryki Północnej. Według niego musimy to zrobić, bo napływ imigrantów to nieuchronny proces, którego nie można już powstrzymać.

Lepiej przygotować się do przyjęcia uchodźców, a nie straszyć Polaków. Buduje się sidła na samego siebie. Nie powinno się ekscytować opinii publicznej. Będziemy mieli coraz więcej przybyszów z zewnątrz. To nieuchronny proces. Polska będzie coraz bogatsza, będzie coraz bardziej atrakcyjna dla przybyszów.

Źródło: TVN24/x-news

KOMENTARZE
(367)
gość
4 lata temu
Kopacz podaj się do dymisji! Ile ty kobieto robisz głupot, aż żal potrzec na to wszystko. Nie widzisz, jaka ty jesteś cienka jako premier.
gość
4 lata temu
Bezrobotni chcą pracy albo zasiłków!!!!!
gość
4 lata temu
otoz to ! wszedzie te same foty
gość
4 lata temu
Polacy doskonale wiedza do czego doprowadził ten Prezydent i ta władza! Tu chodzi o ROZWALENIE Polski od środka!
gość
4 lata temu
powinni zostac skazani za zadrade z kopacz na czele kto rzadzi tym panstwem w glowie sie to wszystko nie miesci jak mozna byc az tak glupim
Najnowsze komentarze (367)
Jgg
2 lata temu
Nie mogę patrzeć na tego idiotę
maxgość
4 lata temu
Imigrantów chcą do Polski aby jeszcze bardziej obniżyć warunki zatrudnienia !
gość
4 lata temu
Przez takich jak wnuk Szczynukowicza musiało wyjechać za pracą ponad 2 miliony młodych POLAKÓW teraz mamy , musimy przyjmować c*******h muslimów i asfaltów ; to ma być bogactwo polski , obcy kulturowo , wyznaniowo "ludzie" którzy tylko chcą?
gkomoruski
4 lata temu
jak zwykle w swoim świecie, zejdź pan na ziemię
gość
4 lata temu
Szczynukowycz!
gość
4 lata temu
ze tez ktos jeszcze chce sluchac tego belkotu
gość
4 lata temu
Koszula bliższa, semici z nad morza martwego, chcą władać pobratyńcami i przy pomocy 100 mln muslinów, których ściągną do Europy, wymordują biasłasów.
gość
4 lata temu
Co znaczy, to jest "nieuchronne"? Jakoś USA jest bogate i mimo to nie wpuszcza wszystkich chętnych, chcących korzystac z tego bogactwa. Czyli jak najbardziej jest to "uchronne".
gość
4 lata temu
a może pogadamy o obrazach które zginęły z belwederu
aaa
4 lata temu
P****c pokazał swoją prawdziwą twarz ha ha ha tylko wywołują awantury a zganiają na ninych
gość
4 lata temu
ci ludzie zniszczyli Polskę
gość
4 lata temu
On zawsze byl niedouczony i wygadywal glupstwa Ale ostatnio zrobil glupstwo za ktore bedziemy placic ponad 100baniek Proponuje zeby komornik wszedl na pensje pana Bredzislawa pana Borusewicza i 53 innych peowskich senatorow i do konca zycia potracal im po 5 tys Moze nie byliby tacy zadowoleni
Mówi to panu ...
4 lata temu
pomysł komorowskiego jest taki: Obsadzimy wszystkie kluczowe stanowiska prawowitymi spadkobiercami, młodych Polaków wyślemy za chlebem na zachód, na ich miejsce sprowadzimy "uchodźców".
gość
4 lata temu
oj biedny Bronuś potrafi tylko gadać i okradać/dzika prywatyzacja PZZ-Komorowscy/
...
Następna strona