Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kopacz broni Kijowskiego: "On zrobił wielką rzecz! Wyprowadził ludzi na ulice"

432
Podziel się

"Każda krytyka kogokolwiek z opozycji, czy to Kijowskiego, czy Petru, służy tylko i wyłącznie PiS-owi" - oskarża była premier.

bCNEpRPF

O początku grudnia w Sejmie trwa kryzys, który zaczął się od zapowiedzi wprowadzenia ograniczeń dla dziennikarzy i uchwalenia przez PiS budżetu na 2017 rok mimo zablokowanej mównicy. Opozycja jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia rozpoczęła strajk. Nowy rok zaczął się od dwóch skandali - romantycznego wyjazdu Ryszarda Petru do Portugalii i upublicznienia faktur Mateusza Kijowskiego. Okazało się, że lider KOD-u przelewał sobie po 15 tysięcy złotych miesięcznie z pieniędzy zebranych przez wolontariuszy w całym kraju.

Gdy sprawa wyszła na jaw, były członek zarządu KOD-u zdradził, że zraził się do Kijowskiego już wcześniej, gdy odkrył, że wybiera pieniądze z puszek:

bCNEpRPH

Ewa Kopacz w Faktach po Faktach TVN stanęła w obronie lidera Komitetu Obrony Demokracji. Stwierdziła, że Kijowski "zrobił wielką rzecz", ponieważ zmobilizował Polaków. Oskarża też wszystkich krytykujących Kijowskiego za nie płacenie alimentów o to, że "służą PiS-owi":

Kijowski zrobił wielką rzecz, zmobilizował ludzi, wyprowadził ich na ulice. Każda krytyka kogokolwiek z opozycji, szczególnie czołowych działaczy, czy to Kijowskiego, czy Petru, służy tylko i wyłącznie PiS-owi. Dzisiaj powinniśmy być razem. Ci, którzy mają jakikolwiek problem, powinni to wyjaśnić.

bCNEpRPN
bCNEpRPO
bCNEpRPP

Źródło: TVN24/x-news

bCNEpRQi
KOMENTARZE
(432)
gość
4 lata temu
Oczywiście, najlepiej zamieść wszystko pod dywan, jak w latach ubiegłych. Dość już skompromitowanych polityków i ich pionków!
gość
4 lata temu
Kijowski to oszust i ściemnianie niczego nie zmieni!
gość
4 lata temu
No ta to jak coś powie:)
bCNEpRQj
gość
4 lata temu
Te same twarze. Porażające się nawzajem.
gość
4 lata temu
ty g****a babo kogo wyprowadził na ulicę, takich kretynów jak ty kłamczucho
Najnowsze komentarze (432)
gość
4 lata temu
Duda i Szydło byli wszędzie, tylko nie w Moskwie!!!!!!! : (
gość
4 lata temu
Za PiSem nie jestem , ale to nie jest ktoś godny zaufania
jurand
4 lata temu
Nie lubię jazgoczącej Szydło jednak przy takiej sztuce jak Kopacz trudno o zachowanie kultury!
gość
4 lata temu
Zdrajczyni! Precz z Polski!
zbyszek z pra...
4 lata temu
- Kopacz! Jesteś pożałowania godna! Mściwa i zazdrosna o Szydło, ale twój czas już dobiega końca...
gość
4 lata temu
Powinno się wszystko wyjaśnić ma Pani rację. Szczególnie to co Pani mówiła do nas po tragedii w Smoleńsku, że Rosjanie zbierają 1 m ziemi i dokładnie badają przyczyny wypadku. Słyszałam to osobiście, i jestem w szoku jak mogła Pani tak kłamać. Ale Wy macie taki styl na co dzień.
gość
4 lata temu
Czyste morale się odezwało
gość
4 lata temu
Wredna, kłamliwa s**z nie ma żadnych oporów, żeby w Polsce źle się działo, byle jej było na wierzchu. Wstydu za grosz nie ma.
bCNEpRQb
gość
4 lata temu
Zeżrą się nawzajem...i dobrze! Może wreszcie jakaś trzecia opcja wykaże się rozumem i profesjonalizmem
Gość
4 lata temu
Taka sama falszywa swuj do swego ciagnie
gość
4 lata temu
Pani Kopacz nie wstydzi sie pani pisac ze wyciagnol Kijowski ludzi na ulice ?
gość
4 lata temu
Kopacz już podziękujemy...Jaka ta pani jest wszyscy wiedzą, i nikt nie chce słuchać tego co mówi. PiS jest jaki jest, faktycznie sprawę z TK, i innymi rzeczami zawalili, ale mają teraz okazję to naprawić. Oprócz tego coś zrobili w tym kierunku aby poprawić jakość życia ludzi - ustalili stawkę minimalną za pracę 13 zł, zrobili porządek z umowami śmieciowymi, dali 500+ dla rodzin, zrobili porządek z NFZ, podnieśli emerytury i renty, podnieśli płacę minimalną, zlikwidowali wysokie świadczenia i przywileje komunistom i ubekom, robią wreszcie porządek z katastrofą smoleńską, wszyscy krytykują ich za ekshumacje, ale nie pomyślą o tym że to był obowiązek PO przeprowadzić solidnie śledztwo, i dokładnie każdą autopsję - PiS są jacy są, ale przynajmniej działają, i słuchają głosu społeczeństwa a nie tak jak inne partie tylko do tej pory tylko okradały skarb państwa i żyły ponad stan za pieniądze podatników
gość
4 lata temu
wyprowadzil ludzi na ulice a pozniej ich okradl a na ciuchy forse wydal.Teraz chodzi glowa kiwa...co to bedzie ? co to bedzie ? KOD upadnie burdel bedzie!! bo Kijowski jest nadzorca:)
gość
4 lata temu
No i sluzy Pisowi! I b.dobrze! Nic nie potraficie tylko burzyc,dzielic narod!
...
Następna strona
bCNEpRQD