Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kopacz o uchodźcach: "W razie zagrożenia przywrócimy kontrole graniczne!"

332
Podziel się

"Obiecuję Polakom, że nie okażemy się ani czarną owcą Europy, ale też nie pozwolimy, aby nasze interesy były lekceważone".

bCxeKRnV

Napływ uchodźców z Syrii, krajów Afryki Północnej i Azji Mniejszej zmusił Niemcy do przywrócenia kontroli granicznych. Ta decyzja zaktywizowała Ewę Kopacz, która również zapowiedziała, że w sytuacji zagrożenia Polska podejmie podobne kroki. Premier podkreśla, że zleciła minister spraw wewnętrznych Teresie Piotrowskiej audyt stanu zabezpieczenia granic.

Polska przyjmie tylko tylu uchodźców, na ilu będzie ją stać, i ani jednego więcej. Jeśli trzeba, przywrócimy kontrole graniczne. Obiecuję Polakom, że nie okażemy się ani czarną owcą Europy, ale tez nie pozwolimy, aby nasze interesy były lekceważone.

Uspokoiła Was?

bCxeKRnX
bCxeKRod
bCxeKRoe

Źródło: TVN24/x-news

bCxeKRoy
KOMENTARZE
(332)
gość
5 lata temu
W razie??? Kobieto jak wybuchne cos to bedzie musztarda po obiedzie!!!
gość
5 lata temu
Kopacz zejdz ze sceny, nie wiesz o czym mowisz. A co z nielegalnymi imigrantami, a co z tymi krorzy zostana zawroceni na niemieckiej granicy?
gość
5 lata temu
Klamiesz
bCxeKRoz
biedna polska...
5 lata temu
to nie jest polski rzad!!! nawoluje do bojkotu tego pseudo-rzadu z pania klamczucha Kopaczka na na pierwszym hanbiacym miejscu!!!
gość
5 lata temu
Kopaczowa ale ja tu nie chce ani jednego ciapatego! Pomoc choc jednemu to odmowienie pomocy jednemu Polakowi, więc nie pie*dol!!!
Najnowsze komentarze (332)
pl
5 lata temu
ale g****a baba. dla tego wybory to poważna sprawa taka i*****a powinna sprzątać a nie rządzić krajem.
pl
5 lata temu
ale g****a baba. dla tego wybory to poważna sprawa taka i*****a powinna sprzątać a nie rządzić krajem.
jan
5 lata temu
zamknie granicę z niemcami żeby nie wypuścić syryjczyków
gość
5 lata temu
Polakowi 880 zł emerytury a nierobowi z Syrii 12 tys.zł . Tak działa ten tzw.polski rząd . Z głupią babą na czele. Ale koniec jest już bliski.Odpłacimy za naszą poniewierkę.
gość
5 lata temu
NIECH TA KOPACZKA/ kozucha kłamczucha/ PRZYJMIE ICH PRYWATNIE DO SWOJEJ CHAŁPY W SZYDLOWCU.
gość
5 lata temu
A wiecie czym różni się ten tłum młodych arabów od tych co zostali ano jednym brakuje im kałachów w łapkach ale to to już dla nich pikuś.
gość
5 lata temu
" Pani " Kopacz skończ już tę błazenadę .Aby otrzymać się przy korycie obiecasz już wszystko.
NIE UE!!!
5 lata temu
Inwazja rozpoczęta - hidżara trwa w najlepsze, a ta d****a p.i.e.r.d.o.l.i o współczuciu. to bydło umysłem z XV w ruszyło by zawładnąć Europą bo u siebie takiego syfu narobili, że już nie mają się gdzie podziać i mordują się wzajemnie. j.e.b.a.ć islam i palić meczety, a świńskimi kopytami n.a.p.i.e.r.d.a.l.a.ć po łbach to bydło. Węgrzy i Słoweńcy trzymam kciuki, a zarazem wstyd mi, że Polskie siły nie zostały wysłane do pomocy, by bronić Nas wszystkich!
bCxeKRor
jan
5 lata temu
wywozić ich do Syrii , niech walczą o swoją ojczyznę ,jak kiedyś nasi ojcowie
jan
5 lata temu
Syryjczycy to już zagrożenie
huj w dupe ko...
5 lata temu
gosc wypisujesz w komentarzach ile zarabiasz w kazdym poscie co innego idz sie k***a lecz za ta kase!! bo masz fobie na punkcie guzikow
A PO to co???
5 lata temu
w roku 1994 lider partii „Rosyjska jedność Narodowa” Aleksander Barkaszow udzielił wywiadu dla „Życia Warszawy”. Mówił: „Wiem, jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.
no jak dobrze...
5 lata temu
W razie czego to uciekajcie ratuj się kto moze Kopacza a ja będę kopac metr i przesiewać ziemię potem HMM dobrze mówię
gość
5 lata temu
Brawo Kopacz , super kobieta!!!!
...
Następna strona
bCxeKRoT