Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin Piotrowska o aferze w Hollywood: "Wielkie studia filmowe potrafiły zmuszać aktorki do aborcji!"

36
Podziel się:

"Przez kilkadziesiąt lat zamiatano sprawę pod dywan. Teraz rozpędziła się lawina, jestem zafascynowana solidarnością kobiet".

Od kilku miesięcy nie cichnie afera wokół Harveya Weinsteina, którego już kilkadziesiąt (!) kobiet oskarżyło o molestowanie seksualne i gwałty. I nie tylko jego. Gwiazdy Hollywood zaczęły mówić głośno o tym jak przez lata były traktowane przez męskie środowisko. Ponad 300 aktorek, scenarzystek, agentek, reżyserek i producentek uruchomiło inicjatywę Time's Up, o której jest obecnie głośno przed oscarową galą. Karolina Korwin Piotrowska w rozmowie z WP skomentowała to, co się obecnie dzieje za Oceanem. Jej zdaniem to dopiero początek przebudzenia kobiet, które są nakręcone i będą walczyć o swoje prawa.

KOMENTARZE
(36)
gość
4 lata temu
Taka Meryl Streep o wszystkim wiedziała, a teraz niby jest w szoku. ''Harvey jest bogiem'' Hollywood to fałszywe środowisko.
gość
4 lata temu
i dobrze. musi się wreszcie coś zmienić w prawach kobiet
gość
4 lata temu
Tak, to musi runąć
gość
4 lata temu
Czy oni zasługują na współczucie? O ile gwałt dzieje się bez pozwolenia. To aborcja jest wynikiem świadomego działania. Skoro wybierają kasę, karierę zamiast urodzenia dziecka to jest ich decyzja. Wolałabym stracić kontrakty niż usunąć dziecko, które kocham. Widocznie im nie zależy na zostaniu matkami tylko na sławie.
gość
4 lata temu
wszystkie takie feministki w szol bizie, a jak jakis gosciu z grubym portfelem sie pojawi to zaczynaja inaczej cwierkac
Najnowsze komentarze (36)
gość
4 lata temu
piotrowska ty sobie chłopa poszukaj żaden z tobą nie wytrzymał
gość
4 lata temu
Zwykle szmaty d**y dawały żeby role dostać a teraz wielkie halo gdyby odmówiła jedna z druga tego by nie było to proste
kobieta
4 lata temu
nie zestrajcie się durne baby wiedziały co robią!
gość
4 lata temu
To nie studia, tylko konkretni ludzie. A wszyscy wiedzą jakiej nacji ludzie trzęsą tym biznesem. Money Money Money...
gość
4 lata temu
co to znaczy zmuszały?przystawiono im pistolet do głowy? dawano wybór albo .albo kariera i wtedy uważały że kariera ważniejsza ,zarabiać można inaczej
gość
4 lata temu
Co za hipokryzja. Teraz niech może przyznają się te, które jak dostały propozycję od grubej ryby z Hollywood, bez zastanowienia rozkładały nogi, a teraz piszą sobie hasztagi dla zrobienia dobrego PRu. Założę się, że połowa tych aktorek zdobyła role na plecach.
gość
4 lata temu
Za kasę i sławę usunęły dziecko. Rzeczywiście wspaniałe kobiety.
gość
4 lata temu
JAKBY NIE CHCIAŁY TO BY NIE ROBIŁY. WOLNY WYBÓR kAROLINA, PRZYMUSOWO ICH NIE SKROBALI JAK U NAS CHCA ZMUSZAĆ KAŻDĄ CO ZAJDZIE ABY TOTO URODZIŁA
gość
4 lata temu
W naszym społeczeństwie zawsze kobieta jest na przegranej pozycji. Pudel opisywał sprawę, jak kobieta poszła na imprezę, gdzie kilku facetów gwałciło ją i pastwiło się nad nią przez kilka dni. Udało jej się uciec, ale zmarła w szpitalu z powodu obrażeń. Jakie były komentarze: po co z nimi szła.
gość
4 lata temu
A podobno aborcja jest ok...
gość
4 lata temu
Takie b***e nigdy nie zrozumie, bo inaczej nie potrafi myslec.
ałła
4 lata temu
Ech, te „spontaniczne” protesty i rewolucje… Bez kasy od Sorosów i innych syjonistycznych „filantropów” nie byłoby zadym i świat byłby zupełnie miłym miejscem. Knują od wieków i będą szkodzić dopóki ludzie nie przejrzą na oczy.
Aurora
4 lata temu
Kobiety musza przejac wladze nad swiatem !!!!!!! bo do czego spowadzila nas meska dominacja juz wiemy; wojny !!! tortury!!! pedofilia !!!zlodziejstwo!!! , korupcja!!! wykorzystywanie seksualne !!! gwalty !!!! MOWIMY DOSC !!!!
gość
4 lata temu
Taką cenę płaciły też za realizację marzeń. Wiadomo, że jak aktorka jest w widocznej ciąży, to nie zagra w filmie kobiety, która nie jest w ciąży. Ciąża to powód sam w sobie do stracenia roli.
Oferty dla Ciebie