Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kourtney Kardashian wierzy, że koronawirus to KARA BOŻA: "Nakażę szarańczy, by zniszczyła pola. ZEŚLĘ ZARAZĘ na mój lud"

158
Podziel się:

Spodziewaliście się, że Kardashianki tak bardzo biorą sobie do serca Słowo Boże?

Kourtney Kardashian wierzy, że koronawirus to KARA BOŻA: "Nakażę szarańczy, by zniszczyła pola. ZEŚLĘ ZARAZĘ na mój lud"
Kourtney Kardashian (fot. Getty, fot. East News)

Obłudna religijność to, niestety, zjawisko dość powszechne wśród amerykańskich celebrytów. Na co dzień większość z nich raczej mało robi sobie z jakichkolwiek kodeksów, o dekalogu nawet nie wspominając, jednak gdy przychodzi co do czego, stają się "pokornymi barankami na służbie Pana". Żaden z nich nie chciałby bowiem stracić wartych miliony dolarów zasięgów na Instagramie.

Szczególnie podejrzana wydaje się pobożność familii Kardashianów, która nieraz udowodniła, że instytucja małżeństwa znaczy dla nich tyle, co nic. W czasie epidemii najstarsza spośród sióstr postanowiła jednak podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie fragmentem Starego Testamentu, sugerując, że koronawirus jest jej zdaniem przejawem bożego gniewu.

Zobacz także: Szczepionka na koronawirusa. Amerykanie rozpoczynają testy

Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na mój lud zarazę, jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę - głosi zacytowane przez gwiazdę słowo Starego Testamentu.

Fragment Drugiej Księgi Kronik został najpierw udostępniony przez popularnego rapera Young Thuga, nie musimy się więc obawiać, że Kourtney zmęczyła się, samodzielnie wertując godzinami Stary Testament.

Jak trwoga, to do Boga?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Emi
2 lata temu
Nie ma co się śmiać. To co się dzieje na tym świecie, jak ludzie są przeciwko ludziom... To może być kara Boża za nasze nieodpowiedzialne życie
Tak jest
2 lata temu
I ma racje. Zaraz przed korona była (nadal jest) plaga szarańczy w Afryce a w Australii plaga nietoperzy niosących "trupi" smrod
Gaga
2 lata temu
Ta, bo one w tej rodzinie to takie święte 🤣
Mmm
2 lata temu
To w takim razie ta zaraza powinna uderzać tylko w grzeszników?
Ta napewno
2 lata temu
Następna natchniona 🙄😒
Najnowsze komentarze (158)
Dhe
2 lata temu
A ILE PRZEZNACZYŁA TA " BOGOBOJNA" RODZINKA NA WALKĘ Z KORONAWIRUS EM?? Spieszczcie się spieszcie. CZYŻ NIE PO CZYNACH........... poznacie..
Mia
2 lata temu
Pomagaja wielu ludziom,dzielą sieswoim bogactwem,nikt nie jest idealny ...
Hipokryzja
2 lata temu
Teraz się nad tym zastanawiacie? Śmiejcie się z wierzących, urządzajcie pedalskie msze, paradujcie z Maryja w tęczowej aureoli NO DALEJ!
...
2 lata temu
Taka prawda
Kaksnc
2 lata temu
Ludzie tu nie chodzi o to czy ktoś jest święty czy nie święty bo każdy z nas ma grzechy, obrażamy Boga wszędzie ale on i tak kocha nas z tymi grzechami i jakbyśmy go wyzywali nie wiadomo jak zawsze są nam szanse na poprawę. Dodam jeszcze trzęsienia ziemii w Chorwacji... A od początku roku cięgle same nie szczęścia. Nie każde wam iść do kościoła i modlić się gorliwie przed księdzem bo ksiądz to tez zwykły człowiek - grzesznik. Ale proszę pomodlcie się ...
ola
2 lata temu
Pan Bog jest milosierny ale ludzie za duzo sobie pozwolili czas na refleksje
Aga
2 lata temu
Ona chodzi co tydzień do kościoła..to jest religijna rodzina
Nzjzj
2 lata temu
Ludzie hodują 60 miliarda zwierząt rocznie żeby potem zabić a pokarm !!! To jest ta kara boża ... trzymają zwierzęta w zoo, cyrkach, ramach futrzarskich ... MY ludzie wszystko psujemy ... kochany tylko koty i psy 🤮🤮🤮 zakłamanie hipokryzja ... śmieszy mnie jak ktoś pisze w opisie Animal Lover a na talerzu schabowy 🤮🤮🤮
Hdns
2 lata temu
Kara boża za te ich noszenie futer !!!
gosc
2 lata temu
Zarazę to powinien rzucić na te bezwstydnicy psychopatki
Kejn
2 lata temu
Coś w tym jest. Ludzie wiecznie mają jakieś problemy ze sobą, nieistotne. Teraz można się chwilę zatrzymać i pomyśleć.
Ttt
2 lata temu
I taka jest prawda, to kara za zło wie módlmy się
Stop🦍
2 lata temu
🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Ola
2 lata temu
Nie było mrozów będzie plaga owadów kleszczy komarów itd a za tym niesie się dużo szkód... Doceniajcie to co macie i bądźcie za to wdzieczni.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie