Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Kourtney Kardashian wierzy, że koronawirus to KARA BOŻA: "Nakażę szarańczy, by zniszczyła pola. ZEŚLĘ ZARAZĘ na mój lud"

158
Podziel się

Spodziewaliście się, że Kardashianki tak bardzo biorą sobie do serca Słowo Boże?

Kourtney Kardashian wierzy, że koronawirus to KARA BOŻA: "Nakażę szarańczy, by zniszczyła pola. ZEŚLĘ ZARAZĘ na mój lud"
Kourtney Kardashian (fot. Getty, fot. East News)
bDaavxCd

Obłudna religijność to, niestety, zjawisko dość powszechne wśród amerykańskich celebrytów. Na co dzień większość z nich raczej mało robi sobie z jakichkolwiek kodeksów, o dekalogu nawet nie wspominając, jednak gdy przychodzi co do czego, stają się "pokornymi barankami na służbie Pana". Żaden z nich nie chciałby bowiem stracić wartych miliony dolarów zasięgów na Instagramie.

Szczególnie podejrzana wydaje się pobożność familii Kardashianów, która nieraz udowodniła, że instytucja małżeństwa znaczy dla nich tyle, co nic. W czasie epidemii najstarsza spośród sióstr postanowiła jednak podzielić się ze swoimi obserwatorami na Instagramie fragmentem Starego Testamentu, sugerując, że koronawirus jest jej zdaniem przejawem bożego gniewu.

bDaavxCf

Szczepionka na koronawirusa. Amerykanie rozpoczynają testy

Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na mój lud zarazę, jeśli upokorzy się mój lud, nad którym zostało wezwane moje Imię, i będą błagać, i będą szukać mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę - głosi zacytowane przez gwiazdę słowo Starego Testamentu.

Fragment Drugiej Księgi Kronik został najpierw udostępniony przez popularnego rapera Young Thuga, nie musimy się więc obawiać, że Kourtney zmęczyła się, samodzielnie wertując godzinami Stary Testament.

bDaavxCl

Jak trwoga, to do Boga?

bDaavxCm
bDaavxCG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(158)
Emi
6 miesięcy temu
Nie ma co się śmiać. To co się dzieje na tym świecie, jak ludzie są przeciwko ludziom... To może być kara Boża za nasze nieodpowiedzialne życie
Tak jest
6 miesięcy temu
I ma racje. Zaraz przed korona była (nadal jest) plaga szarańczy w Afryce a w Australii plaga nietoperzy niosących "trupi" smrod
Gaga
6 miesięcy temu
Ta, bo one w tej rodzinie to takie święte 🤣
bDaavxCH
Mmm
6 miesięcy temu
To w takim razie ta zaraza powinna uderzać tylko w grzeszników?
Ta napewno
6 miesięcy temu
Następna natchniona 🙄😒
Najnowsze komentarze (158)
Dhe
6 miesięcy temu
A ILE PRZEZNACZYŁA TA " BOGOBOJNA" RODZINKA NA WALKĘ Z KORONAWIRUS EM?? Spieszczcie się spieszcie. CZYŻ NIE PO CZYNACH........... poznacie..
Mia
6 miesięcy temu
Pomagaja wielu ludziom,dzielą sieswoim bogactwem,nikt nie jest idealny ...
Hipokryzja
6 miesięcy temu
Teraz się nad tym zastanawiacie? Śmiejcie się z wierzących, urządzajcie pedalskie msze, paradujcie z Maryja w tęczowej aureoli NO DALEJ!
...
6 miesięcy temu
Taka prawda
Kaksnc
6 miesięcy temu
Ludzie tu nie chodzi o to czy ktoś jest święty czy nie święty bo każdy z nas ma grzechy, obrażamy Boga wszędzie ale on i tak kocha nas z tymi grzechami i jakbyśmy go wyzywali nie wiadomo jak zawsze są nam szanse na poprawę. Dodam jeszcze trzęsienia ziemii w Chorwacji... A od początku roku cięgle same nie szczęścia. Nie każde wam iść do kościoła i modlić się gorliwie przed księdzem bo ksiądz to tez zwykły człowiek - grzesznik. Ale proszę pomodlcie się ...
ola
6 miesięcy temu
Pan Bog jest milosierny ale ludzie za duzo sobie pozwolili czas na refleksje
Aga
6 miesięcy temu
Ona chodzi co tydzień do kościoła..to jest religijna rodzina
Nzjzj
6 miesięcy temu
Ludzie hodują 60 miliarda zwierząt rocznie żeby potem zabić a pokarm !!! To jest ta kara boża ... trzymają zwierzęta w zoo, cyrkach, ramach futrzarskich ... MY ludzie wszystko psujemy ... kochany tylko koty i psy 🤮🤮🤮 zakłamanie hipokryzja ... śmieszy mnie jak ktoś pisze w opisie Animal Lover a na talerzu schabowy 🤮🤮🤮
bDaavxCz
Hdns
6 miesięcy temu
Kara boża za te ich noszenie futer !!!
gosc
6 miesięcy temu
Zarazę to powinien rzucić na te bezwstydnicy psychopatki
Kejn
6 miesięcy temu
Coś w tym jest. Ludzie wiecznie mają jakieś problemy ze sobą, nieistotne. Teraz można się chwilę zatrzymać i pomyśleć.
Ttt
6 miesięcy temu
I taka jest prawda, to kara za zło wie módlmy się
Stop🦍
6 miesięcy temu
🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈
Ola
6 miesięcy temu
Nie było mrozów będzie plaga owadów kleszczy komarów itd a za tym niesie się dużo szkód... Doceniajcie to co macie i bądźcie za to wdzieczni.
...
Następna strona
bDaavxDb