Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Krnąbrny Daniel Martyniuk "komentuje" wyjście z aresztu: "NARA S*KI"

490
Podziel się

Syn Zenona szybko pojawił się Instagramie...

Krnąbrny Daniel Martyniuk "komentuje" wyjście z aresztu: "NARA S*KI"
Zenek Martyniuk, Daniel Martyniuk (ONS.pl, Instagram, ONS, Instagram)
bCxUNgRN

Nic nie wskazuje na to, by Daniel Martyniuk miał kiedykolwiek zmądrzeć. Osławiony "książę Białegostoku" był już zatrzymywany przez policję m.in. za awantury domowe oraz posiadanie narkotyków. Ostatnio trafił do aresztu niespełna miesiąc temu, gdy został złapany przez policję na prowadzeniu samochodu mimo sądowego zakazu.

Jak można było się spodziewać, rodzice-milionerzy interweniowali i starali się przywrócić Danielowi wolność, z której tak bardzo lubi korzystać. Przejęta Danuta Martyniuk apelowała nawet do wszystkich, którzy krytykują jej ukochanego syna słowami: "pozamykajcie te mordy".

bCxUNgRP

W końcu Martyniukom seniorom udało się wyciągnąć syna z aresztu, a kosztowało ich to 10 tysięcy złotych oraz sporo nerwów.

On żyje w przekonaniu, że jest ponad prawem. Wie, że z każdych kłopotów wyciągnie go ojciec, który ma miliony - zdradził jeden z policjantów w rozmowie z "Super Expressem". Zenek wpłacił za syna 10 tys. zł kaucji i chłopak jest już na wolności, pod opieką rodziców - dodał znajomy rodziny Martyniuków.

bCxUNgRV

Daniel może teraz wrócić do wydawania pieniędzy tatusia oraz innych hobby (niestety w większości nielegalnych). Aspirujący influencer wrócił też na Instagram. Zaraz po wyjściu z aresztu wrzucił na InstaStories piosenkę o wymownym tytule "Later Bitches", czyli w wolnym tłumaczeniu "Nara s*ki".

Później zamieścił też selfie oraz wynik facebookowego quizu "Którą netfliksową postacią jesteś?". Według pokręconych algorytmów, okazało się, że Lucyferem Morningstarem z serialu "Lucyfer", co wyraźnie spodobało się Martyniukowi kreującemu się na "bad boya".

Jest jeszcze dla niego ratunek?

bCxUNgRW
bCxUNgSq
KOMENTARZE
(490)
Przykre
3 tyg. temu
... chłopak jest już na wolności, pod opieką rodziców - to brzmi jakby był kilkulatkiem czekaj czekaj przecież on jest kilkulatkiem mentalnie napewno😳brawo rodzice skrzywdziliście własne dziecko 👍👏
Praca
3 tyg. temu
Synuś mamusi...rozpuszczony do bólu BACHOR!!!! Społecznie nie przystosowany do źycia,ubogi duchowo..kaleka...narcyzm..egoizm..itd.bez długiej terapii nic z niego nie będzie!
Puls
3 tyg. temu
Ojciec mający wszystko "gdzieś", załatwiający wszystko forsą (bo może) i matka, dla której syn to absolutnie wszystko, bo mężuś szalał całe życie... ona sobie rekompensowała nim wszystko... i jest, co jest.
bCxUNgSr
Judyta
3 tyg. temu
Rodzice popełniają błąd pomagając mu na siłę, powinien ponosić konsekwencje swoich czynów i jest szansa, podkreślam szansa, że zrozumie.To nie jest małe dziecko a dorosły człowiek .Ciężka praca i zadbanie o własne potrzeby bez pomocy finansowej rodziców ale z wsparciem, to właściwa droga .
Mike
3 tyg. temu
Przygłupi tatuńcio z krzywym kciukiem pokazujący paluch wskazujący z miną łolesia, mamcia prosta kuchara i syncio patolek z wiejskiej stodoły - pełny obraz rodzinki.
Najnowsze komentarze (490)
Polka
2 dni temu
Biedna ta jego żona tyle fajnych facetów jest a ona wyszła za takiego Daniela przychlasta wiejskiego
gosc
2 tyg. temu
ten typ to czysta patologia,narkoman pijak damski bokser
andzia
3 tyg. temu
Nigdy bym nie wpłaciła kaucji niech się nauczy pokory bo ma zero.Mamusia jak mamusia ,że ze synka nie ma nic!Szkoda tylko jego żony i tego maleńkiego dziecka bo z synalko to już i tak nic nie będzie.
Agata
3 tyg. temu
A gdzie jest mamunia? I dlaczego nie każe mu zamknąć mordy?
Mmm11
3 tyg. temu
Przyklad patologii
Mmm11
3 tyg. temu
Przykład patologii
Mmm11
3 tyg. temu
Pomagaja patologicznemu dziecku,zamiast zasadzić kopa,może by się opamiętał
Nick
3 tyg. temu
Przestańcie wspierać medialnie patologię!
bCxUNgSj
AdaM
3 tyg. temu
Czyżby mu się spodobało w kozie. To zawsze jakieś doświadczenie i wyzwanie. Masz wszystko a nagle jesteś sam i bez luksusów i wolności.
KatolikRP
3 tyg. temu
Zenek gra dla PiS, a syn Satanista, podaje się za lucyfera. O Boże ratuj.
Dandy
3 tyg. temu
Nie może mu ktoś poprostu powiedzieć że jest rozpuszczonym dzieckiem sławnego ojca i na nikim to co wyczynia nie robi wrażenia? Może niech dorośnie i w końcu zacznie żyć na swój rachunek, wtedy zobaczymy jaki z niego siusugangster.
Dariusz
3 tyg. temu
Do wszystkich którzy podejmują się oceny . Najlepiej zacznijcie od oceny samych siebie bo najłatwiej oceniać innych. Dzieci są nieprzewidywalne możemy sobie marzyć aby syn czy córka byli tacy jak my chcemy. Najczęściej jest inaczej czy urodzisz się w rodzinie sławnej czy przeciętnej to nie ma znaczenia to samo życie więc Nie Oceniajcie z taką perfidią syna Zenka. Zacznijcie od samych siebie jacy jesteście wspaniali .Panie Zenonie jest Pan wspaniałym ojcem to jest Pana syn i zawsze będzie Pana dzieckiem. A o swoje dzieci jakimi są trzeba zawsze walczyć i ich bronić. Pozdrawiam.
Doda
3 tyg. temu
W takim przypadku, jeśli on kogoś skrzywdzi to rodzice są w 100% winni.
Adamus
3 tyg. temu
Ma wszystko a powinien radzić sobie sam bez kasy ojca nie dał by radyMatka go popsuła i się już nic nie zmieni, będzie miał konflikt z prawem jeszcze nie raz, i ojciec będzie go wykupywał niestety
...
Następna strona
bCxUNgSL