Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Królewska biografka twierdzi, że zna powód ukrywania się księżnej Monako: "JEST OSZPECONA"

55
Podziel się:

Pilar Eyre, hiszpańska dziennikarka i biografka króla Juana Carlosa, przekonuje, że to nie "wyczerpanie fizyczne i emocjonalne" jest prawdziwą przyczyną zniknięcia księżnej Charlene z życia publicznego.

Królewska biografka twierdzi, że zna powód ukrywania się księżnej Monako: "JEST OSZPECONA"
Dziennikarka twierdzi, że księżna Monako jest oszpecona (East News, Lecturas)

Od kilku tygodni media rozpisują się na temat księżnej Monako, która zniknęła z życia publicznego zaraz po powrocie z Afryki.

Mąż Charlene, książę Albert, oficjalnie twierdzi, że żona wyjechała do ośrodka, w którym leczy się z powodu "fizycznego i emocjonalnego wycieńczenia".

Z doniesień różnych informatorów wynika jednak, że sprawa jest znacznie bardziej tajemnicza i skomplikowana. Niedawno jeden z portali, powołując się na źródło, donosił, że w RPA księżna zapadła na chorobę, w wyniku której "prawie zmarła".

Zobacz także: Agnieszka Dygant: Myślę, że są lepsze tematy niż to, czy ja sobie zrobiłam operację plastyczną, czy nie

W piątek księżna przerwała milczenie i zamieściła na Instagramie wpis z życzeniami urodzinowymi dla swoich dzieci. Na załączonych zdjęciach widać rodzeństwo Gabriellę i Jacquesa w otoczeniu balonów i tortu, jednak brakuje ich mamy.

Tymczasem pojawiają się nowe teorie na temat stanu zdrowia księżnej. Tym razem wypowiedziała się Pilar Eyre, hiszpańska dziennikarka i autorka sześciotomowej biografii króla Hiszpanii, która przed laty twierdziła, że król Juan Carlos i księżna Diana mieli romans.

Dziennikarka twierdzi, że księżna Charlene ukrywa się, bo przeszła... nieudaną operację plastyczną.

Nie pokazuje się publicznie, ponieważ jest oszpecona i pokryta bliznami po nieudanym liftingu w Dubaju - twierdzi Eyre w swojej cotygodniowej rubryce w magazynie "Lecturas".

Eyre zwraca uwagę na to, że od powrotu z Afryki księżna ani razu nie pokazała twarzy, za każdym razem zasłaniając się maseczką. Teoretycznie można to wytłumaczyć obostrzeniami związanymi z pandemią, ale księżna nosiła maseczkę, nawet przebywając tylko z mężem i dziećmi.

Książę Albert już wcześniej zdążył zaprzeczyć tego typu spekulacjom, zapewniając w wywiadzie dla magazynu "People", że problemy zdrowotne jego żony nie są związane z "zabiegami chirurgii plastycznej ani z małżeńskim kryzysem".

Jak myślicie, jaka jest prawda?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy! 

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(55)
Basia
5 miesięcy temu
Widocznie ten związek ją wykańcza . Kobieta szczęśliwa kwitnie ....
Gość
5 miesięcy temu
Akurat blizny po liftingu byłoby widać na tych fotach w maseczce. Ta „dziennikarka” probuje księżną zdyskredytować po prostu.
xzy
5 miesięcy temu
Dajcie kobiecie wyzdrowiec.Czasami choroba wymaga czasu i ciszy.
......
5 miesięcy temu
Może zaburzenia odżywiania. Anoreksja.
666
5 miesięcy temu
Z tą częściowo wygoloną głową wygląda tragicznie, krzyczy wręcz o ratunek 🙈. Pamięt nagłówki przy ich ślubie: najsmutniejsza panna młoda. Dziwię się, że w dzisiejszych czasach kobiety są tak uległe.....
Najnowsze komentarze (55)
Krycha
5 miesięcy temu
Jak oglądałam Ich ślub to odniosłam wrażenie że Ona nie była zadowolona, a On nawet w kościele robił wrażenie jakby szukał kogoś.
Keko
5 miesięcy temu
Od poczoatku bylo to skomplikowane
Lila
5 miesięcy temu
Nigdy nie bylam fanką jej urody
Jan
5 miesięcy temu
nie rozumiem po co wychodziła za mąż nikt ją nie zmuszał mogła urodzić dzieci i wyjechać jak pozostałe kochanki mają wysokie alimenty i spokój mają
Zniesmaczona
5 miesięcy temu
Jest nieszczęśliwa, Książe Albert Ją zdradzał i pewnie to nie koniec stary lovelas,😡 że nie jest mu wstyd przed dziecmi , żal Księżnej i dzieci 😥
Kama
5 miesięcy temu
W Dubaju to akurat operacje plastyczne są na najwyższym Światowym poziomie . To nie taniochy w Turcji wiec w to nie wierzcie .
uszy
5 miesięcy temu
Usta nie pykły???
uszy
5 miesięcy temu
usta nie pyły????
emeryt
5 miesięcy temu
przy takim chlopie mozna sie zalamac
wodnik
5 miesięcy temu
Monako jest księstwem. Królewska biografka nie zajmie się królestwami
Ardian
5 miesięcy temu
Wary powiększone na tym zdjęciu z profilu.
Bonita
5 miesięcy temu
Królewska biografka pisze bzdury. Sama się obraca w towarzystwie ludzi dla których operacja plastyczna to rzecz pierwszej potrzeby. Księżna Charlene jest chora z powrotu nawracających infekcji. Winny temu jest prawdopodobnie Albert który robi wszystko aby się to nie wydało
Nana
5 miesięcy temu
Aka, pamiętaj, że raz w życiu każdy może ogłosić upadłość. Nie warto robic sobie krzywdy przez pieniądze. Najwyżej zaczniesz od zera. DASZ RADĘ.
Anka
5 miesięcy temu
Zawsze wydawało mi się że jest raczej niewolnicą, nie żoną
Oferty dla Ciebie