Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|
aktualizacja

Elegancka królowa Elżbieta ogląda BEZ RODZINY paradę na cześć swoich urodzin (ZDJĘCIA)

39
Podziel się:

Z powodu epidemii koronawirusa doroczna parada Trooping the Colours musiała zostać odwołana. Pracownicy monarchini postanowili więc zorganizować dla niej mniej wystawną celebrację.

Elegancka królowa Elżbieta ogląda BEZ RODZINY paradę na cześć swoich urodzin (ZDJĘCIA)
Królowa Elżbieta II miała specyficzne urodziny (Getty Images)
bECqSWZh

Choć królowa Elżbieta II przyszła na świat 21 kwietnia, to oficjalnie celebruje swoje urodziny niemal dwa miesiące później. Czerwcowa parada wojskowa, która nazywa się Trooping the Colour, to podobno jedno z ulubionych wydarzeń w pękającym w szwach kalendarzu leciwej monarchini, na które karnie stawiają się niemal wszyscy członkowie rodziny królewskiej.

Ponieważ ostatnie miesiące nie były dla 94-letniej królowej Elżbiety zbyt łaskawe, monarchini szczególnie czekała na tegoroczną celebrację jej święta. Niestety, plany Pałacowi Buckingham pokrzyżowała epidemia koronawirusa, wyjątkowo egalitarnie zagrażająca wszystkim mieszkańcom naszej planety, bez względu na ich pochodzenie i status społeczny.

bECqSWZj

Z powodu pandemii, która w Wielkiej Brytanii wciąż zbiera krwawe żniwo, odwołano wszystkie imprezy masowe, a samą królową wysłano do odizolowanego od świata zamku Windsor, gdzie od tygodni przebywa w otoczeniu tylko "garstki" najbardziej zaufanych współpracowników.

Choć Elżbieta, mając na względzie niezbyt optymistyczne nastroje społeczne, zrezygnowała ze specjalnego uczczenia jej urodzin w kwietniu, to najwyraźniej nie mogła sobie odebrać przyjemności uczczenia własnego jubileuszu w tym miesiącu.

Zobacz także: Tego żałuje królowa Elżbieta II
bECqSWZp

Z tej okazji w Windsorze zorganizowano dla niej mini-ceremonię, podczas której mogła w samotności obejrzeć popisy I Batalionu Straży Walijskich, stacjonującego na zamku.

"Parada", w której planowaniu Elżbieta II miała podobno aktywny udział, odbyła się na dziedzińcu windsorskiego zamku, a żołnierze wykonali przed królową kilka imponujących popisów musztry, a także oddali na jej cześć dwie salwy honorowe.

Elżbieta na tę okazję, która była jej pierwszym publicznym wyjściem od początku epidemii, wybrała elegancki płaszcz w odcieniu błękitu, do którego dobrała kapelusz w tym samym kolorze.

bECqSWZq

Zobaczcie, jak królowa Elżbieta celebrowała swoje urodziny. Myślicie, że za którymś z członków swojej rodziny tęskniła w tym roku szczególnie?

bECqSWZr
bECqSWZs
bECqSWZK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(39)
Anaaaa
rok temu
Torebka jej potrzebna ponieważ w zależności od tego czy ja położy, gdzie położy, na której ręce nosi podczas spotkań daje tym jakiś sygnał swojej służbie.. tak w skrócie
Mimi
rok temu
Matko, podziwiam ją, że w tym wieku jeszcze jej się chce.
Gość
rok temu
Dobrze się trzyma. Nawet pomalowana. Brawo!
bECqSWZL
Aaa
rok temu
Do komunikowania się z asystentami
rrr
rok temu
Na zdjęciu królowej w fotelu widzę podobieństwo Harrego do Babci. Ma taki sam wyraz twarzy gdy jest skupiony.
Najnowsze komentarze (39)
to ja
rok temu
Super babka
KrzysztofJ
rok temu
jakieś wieści na temat Yarrowia Lipolytica, wspomagającego odporność?
haha
rok temu
przeciez to nie ona
royal
rok temu
Radze sie zapoznac z prawdziwa historia tej rodziny.... Ona nawet nie ma prawa do tronu.
Reptilianka
rok temu
Reptilianka. Wzięła na polowanie kilkanaście dzieci z sierocińca i nie wrócili nigdy. Pije krew dzieci, pedofilia i morduje w satanistycznych rytuałach. Fall cabal / Upadek Kabaly. Wiemy o tobie wszystko Elka!! Za to zabrali ci koronę i zdjęli herb z bramy. Już nie jesteś królowa. A może to hologram albo sobowtór bo niepodobna.
Nick
rok temu
Splendid
www
rok temu
Niech ta Elzbieta da juz spokoj i przestanie robic szopki jak w IXX wieku - czas odwapnic ten palac bo robi sie cyrk !!!!!!
mem
rok temu
Dokładnie takie same miny jak prababcia robi mała Szarlotka :D
bECqSWZD
Mojnick
rok temu
Pewnie by wolała coś w stylu przedstawienia na otwarciu tunelu Gotthard ale trzeba jakoś przeboleć dla zamydlenia oczu opinii publicznej 😄
Gracjana
rok temu
Jest krótki film na YouTube "bajka nie bajka, czy królową zastąpi król?" W tym filmie usłyszycie dlaczego królowa i cała rodzina opuściła zamek Windsor, zniknęły też herby królewskie z bram, a okna są zabite deskami. To koniec
Bojar
rok temu
Z tymi nocnikami na głowie wygląda groteskowo
megi
rok temu
Krolowa dozyje 100lat a moze dluzej ..Dlogo jescze bedzie czekal ksieze Andrzej na tron i korone krolewska
Yhy
rok temu
Tak tęskni bardzo za Megen
Aga
rok temu
Zawsze pięknie wygląda!
Oferty dla Ciebie
bECqSXaw
bECqSXax
bECqSXay
bECqSXaz
bECqSXaA
bECqSXaf