Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paww
|

"Królowa życia" Anna Renusz o adopcji dziecka z Tarzanem: "Mateusz powoli ogarnia swoje życie"

119
Podziel się:

Anna Renusz opowiedziała również o planach dotyczących ślubu. "W strojach kąpielowych i wśród palm".

"Królowa życia" Anna Renusz o adopcji dziecka z Tarzanem: "Mateusz powoli ogarnia swoje życie"
"Królowa życia" Anna Renusz o adopcji dziecka z Tarzanem: "Mateusz powoli ogarnia swoje życie" (Instagram)

Anna Renusz zaistniała dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Pochodząca z Trójmiasta właścicielka salonu fryzjerskiego od dwóch sezonów pokazuje widzom TTV luksusowe życie i najwidoczniej planuje na dłużej zabawić w rodzimym show biznesie, podobnie jak jej partner, Mateusz.

Zobacz także: Anna o adopcji dziecka z Tarzanem: "Powoli ogarnia swoje życie"

Podczas nagrań do czołówki kolejnego sezonu show Anna opowiedziała o przygotowaniach do ślubu, na które szczególnie naciska jej partner. Renusz marzy o ślubie na plaży, wśród palm i w kusych strojach kąpielowych.

Ja się nie spieszę, bo jeden ślub już miałam. Ceremonię planuje Mateusz. W strojach kąpielowych wśród palm.

Celebrytka opowiedziała również o planach powiększenia rodziny.

Mateusz powoli ogarnia swoje życie i na pewno będziemy chcieli adoptować dziecko.

Zaskoczeni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Gość
3 lata temu
Dla mnie wygląda, jakby był nadpobudliwy i nie do końca nad sobą panował
Iza
3 lata temu
Czytałam gdzieś ze ona ma 24 lata? Boże jak ja porównam do moich koleżanek roku to aż mam się ochotę za głowę złapać. Nigdy nie widziałam tak staro wyglądającej dwudziestolatki jak ona. No ona i Godlewskie.
Biedna
3 lata temu
Oglądałam wczoraj Kž i byłam przerażona. Nie wiedziałam, że Mateusz jest alkoholikiem. Ania wydaje się fajną, ciepłą osobą, bardzo jej współczuję 😥
Hmm
3 lata temu
Fajni są, ale on chyba na problem z piciem a to nie jest dobra wróżba na przyszłość
Dominik
3 lata temu
Fajna para, on trochę nieogarnięty i chyba wali w gar po kątach przez złe dzieciństwo, oby dał radę poradzić sobie z wewnętrznymi demonami a ona widać że go wspiera i że to dobra dziewczyna
Najnowsze komentarze (119)
Poks
3 lata temu
Co zrobili z adoptowanym pieskiem bo rasowego zatrzymali. Komedia
Lidi
3 lata temu
Mam nadzieję że nikt im da dziecka
lek
3 lata temu
Ona nie rozumie z czym wiąże się adopcja dziecka, które ukończyło 6. tydzień życia. A wiąże się niestety z problemami przez całe życie. Jest to związane z zaburzeniami więzi. Jeśli im się uda adoptować dziecko młodsze, to może uda im się wieść normalne życie. Mówię to jako psychiatra dziecięcy, który na codzień pracuje z takimi rodzinami.
Anik
3 lata temu
Jak dla mnie to jest najbrzydsza królowa życia....
Monika
3 lata temu
Ma 34 lata a nie 24...
Ola
3 lata temu
Przeciez to reżyserka z tym piciem i remontem…
Hej
3 lata temu
Nikt nie da dziecka takiej rodzinie w której jest patologiczne zachowanie jak nerwy i alkohol! Jak ina chce dziecko to niech zmieni partnera, trzeba tez mieć męża i staż małżeński !
Kasia K.B.
3 lata temu
Czemu ludzie oceniają Anie najbardziej przez pryzmat tego programu?! Anna to fantastyczna kobieta. Nic nam do tego jak się ubiera, z kim jest, jak wygląda i w czym idzie do ślubu! To są decyzje, które każdy powinien podejmować sam! Jedno wiem to kobieta z ogromnym bagażem życiowym, która wcześnie utraciła swoich członków rodziny. Od młodego mogła liczyć sama na siebie! Stąd tak wielka chęć pomagania Innym! Często odwiedza dzieci w sierocińcach! Lub zwierzęta w schroniskach. Czesio jej pisek tez jest ze schroniska. I uważam, że adoptowanie dziecka z sierocińca to ogromna odwaga, na którą decydują się naprawdę tylko ludzie o ogromnych sercach! Stop szczedzeniu plotek!
Jasama
3 lata temu
Hmmm Ankę znam ona naiwna dobra kobita. A ten fircyk to wykorzystuje. Nie pracuje.. Szuka ciągle drogi życiowej a ona go ubiera, żywi, promuje... Z siebie zrobiła monstrum i na siłę zatrzymuje "młodość" ale przyjdzie dzień, że przejrzy na oczy i go zostawi jak pilkarzyka arki gdynia....
Ala
3 lata temu
Ja adoptowalam, bywa bardzo ciężko, ale musze mu pozwalac na ciągłą amplitudę emocjonalną, żeby wyrósł na zdrowego faceta.
kola
3 lata temu
Ciepła i dobra dziewczyna, którą niesłusznie oceniamy przez pryzmat wyglądu.
ina
3 lata temu
to jakas 40latka?
Mili 🎀🖤🎄🎅...
3 lata temu
Udawane to wszystko i naciągane Szkoda dziewczyny bo skopie sobie życie On generalnie to może nie jest zły człowiek ale nie dla niej Musiałby być z silna i wymagającą babka oba jest zbyt łaskawa dla niego
Kurtka
3 lata temu
Oni myślą ze adoptowała dziecko jest łatwo tak jak psa
...
Następna strona