Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krupa wspiera Polki: "Powinnyśmy same decydować o swoim życiu. Jestem za kobietami!"

86
Podziel się

"W politykę nie próbuję się mieszać. Wolę się nie włączać, żeby nie zrobić gafy".

bDYAIkZN

Sytuacja kobiet w Polsce, dyskusja wokół planów zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej i kolejne protesty, zaktywizowały gwiazdy do włączenia się w spory polityczno-społeczne. Wśród twarzy czarnego protestu znalazły się m.in. Anja Rubik i Maja Ostaszewska. Przypomnijmy: Ostaszewska o protestach Polek: "Manifestujemy naszą godność. Nie zgodzimy się, żeby była deptana!"

Dyskusja poruszyła również Joannę Krupę, która deklaruje "wsparcie dla kobiet". Modelka tłumaczy jednak, że nie chce angażować się w politykę, bo ten temat w przeciwieństwie do praw zwierząt, nie jest jej dobrze znany.

bDYAIkZP

W politykę nie próbuję się mieszać. Wolę się nie włączać, żeby nie zrobić gafy. Kobieta powinna decydować tak jak ona chce, a nie ktoś za nią, jako kobiety mamy dużo obowiązków, my powinnyśmy decydować, co chcemy robić w swoim życiu. Jestem za kobietami.

bDYAIkZV
bDYAIlaq
KOMENTARZE
(86)
gość
4 lata temu
ona nie mysli o polityce, ma kase, milosc do zwierzat i jest szczesliwa, zejdzcie z niej, jest pozytywna, po prostu kochajmy zwierzatka, ci co nie lubia zwierzat to ich strata, mnie bardzo cieszą milutkie noski i oczka, to zupelnie inny swiat, gdzie liczy sie tulenie, porozumienie i milosc a to co sie dzieje teraz w polityce to totalne wariactwo, nic tylko czekac na kolejne wybory i madrze glosowac
gość
4 lata temu
O czym mowa? Moralność jest czymś prawidłowym! Te wartości powinny być promowane!
gość
4 lata temu
Najgorzej szczekają stare kvrwy od rydzyka po menopauzie i dziady co już nic nie mogą. Przestańcie pluc na kobiety ktore walczą o swoje prawa
bDYAIlar
gość
4 lata temu
Co za czasy? To teraz LEILA z DUBAJU wystawia innym świadectwa MORALNOŚCI? Prawa KOBIET są wartością oczywistą i bezwzględnie nienaruszalną. Warto jednak zwrócić uwagę na pewien szczegół, który być może umyka niektórym obserwatorom, czyli to, kto tak ochoczo wyprowadza nasze panie na ULICE oraz najaktywniej wspiera ich protesty. A są to JANDA, Rusin, Cielecka, Ostaszewska, KRUPA, Rubik, Młynarska, Wellman, Wojciechowska, Kublik, Wielowieyska, działaczki KOD-u czy wreszcie Kopacz, Nowacka, Kidawa-Błońska. Kto zatem to wszystko NAKRĘCA? Otóż ci, którzy albo najwięcej stracili po zmianie władzy (politycy obecnej OPOZYCJI, w tak nagłym trybie oderwani od KORYTA; beneficjenci licznych DOTACJI – choćby na teatry; dziesiątkowana obecnie redakcja WYBORCZEJ, której przykręcono kurek z reklamami spółek skarbu państwa), albo ci, których ZMUSZAJĄ do tego zapisy w GWIAZDORSKICH kontraktach, choćby z TVN – czyli z telewizją, która również dąży do zmiany władzy i powrotu „dotychczasowego porządku”. Drogie panie, zanim więc zaczniecie protestować, zastanówcie się, czy wychodząc na ulice faktycznie walczycie o własne prawa czy też jesteście jedynie WYKORZYSTYWANE przez grupy potężnych INTERESÓW, choćby przez takich OBŁUDNIKÓW jak alimenciarz KIJOWSKI, którzy prywatnie GARDZĄ kobietami, ale uwielbiają się nimi wyręczać w walce politycznej, marząc o dorwaniu się na waszych plecach do ŻŁOBU. Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
4 lata temu
Najgłośniej odzywają się ci, którzy stracili władze
Najnowsze komentarze (86)
edek
4 lata temu
sama jesteś K***Ą która puszcza się z arabami w niemieckich pornolach.
gość
4 lata temu
Co jeszcze jedna chce myśleć macicą i się skrobać?
tak
4 lata temu
Na każdym kroku decydujemy MY, albo nasza głupota i skalpel.
gość
4 lata temu
odezwała się mieszczaninka, która bardziej ceni sobie własne dobro i zwierząt a napewno już nie dzieci. Ja nie mówię, że o dzieci tylko trzeba dbać, ale Pani już obraża ludzi ze wsi i wrzuca do jednego wora, natomiast często jest tak że ludzie ze wsi są bardziej wykształceni i mają choć odrobinę godności i kultury by nie wyzywać innych.
gość
4 lata temu
Twojego zydokomunistycznego dziadka przywiezli razem z wszami wielkosci zolwi stepowych na gasienicach ruskich tankow. A wczesniej w 1920 Polacy wytepili ta chazarska dzicz i teraz tez tak bedzie.
gość
4 lata temu
Idiotki ja się czuję WOLNA robię co chcę i kiedy chcę ...
max
4 lata temu
pewno ty jestes ze wsi brudny wsiok to z ciebie t**a k***o popatrz w lustro lachociagu haaaa
gość
4 lata temu
Piesków nie wolno zabijać ale dzieci to już jak najbardziej i to jest hipokryzja,a być dumnym z aborcji to pozbawienie człowieczeństwa
bDYAIlaj
gość
4 lata temu
o swoim życiu tak ale już o życiu drugiej osoby czyli dziecka to już nie za bardzo. z tego wynika że chyba nikt nam praw nie zabiera, chcemy tylko pozbywać się problemu.
gość
4 lata temu
Same kurewki.Walka o prawo do prostytucj.
max
4 lata temu
Polki są wolne !! Każda robi co chce!! Przestańcie chszanic !! Ciekawe jak była by wojna to by broniły kraju !! Albo na budowę domu budować jak chcą równość !!niech z**********a !! Za dobrze w Polsce mają !!
gość
4 lata temu
promująca się na zagorzałą katoliczkę, płacząca nad losem każdego zwierzęcia tępaczka, uważająca że ludzkie życie jest nic nie warte... brawo za promowanie takich półgłówków
gość
4 lata temu
Materac ciągle chrzani ?
hffhbh
4 lata temu
Kościół Katolicki walczy o prawa kobiet tam gdzie feministki wola nie widziec. ...Zatkało kakalo lewackie.
...
Następna strona
bDYAIlaL