Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Krystyna Pawłowicz twierdzi, że ZAATAKOWANO JĄ po ogłoszeniu wyroku TK: "Świecono mi latarką w oczy"

229
Podziel się

Obecna sędzia Trybunału Konstytucyjnego i niegdysiejsza naczelna agresorka Prawa i Sprawiedliwości zapewnia, że "nie da się zastraszyć".

Krystyna Pawłowicz twierdzi, że ZAATAKOWANO JĄ po ogłoszeniu wyroku TK: "Świecono mi latarką w oczy"
Krystyna Pawłowicz "zaatakowana" po zakazie aborcji (fot. ONS, fot. Getty)
bDzcjWKZ

W czwartek 22 października 2020 roku Trybunał Konstytucyjny orzekł, że aborcja w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu nie jest już nagle zgodna z konstytucją. Tym samym sędziowie TK wydali wyrok na tysiące kobiet, które będą od teraz zmuszane do donoszenia ciąży, która skazana jest na niepowodzenie.

W akcie protestu na ulice wyszły tysiące Polaków. Setki policjantów zgromadziły się wokół domu Jarosława Kaczyńskiego. Obawiano się bowiem, że to właśnie na prezesie PiS może skoncentrować się gniew rozgoryczonych obywateli.

bDzcjWLb
Zobacz także: Trybunał Konstytucyjny przeciwko aborcji. Reakcje w Polsce

Tymczasem okazuje się, że sędziowie Trybunału Konstytucyjnego również czują się zagrożeni. Jak możemy dowiedzieć się na stronie TVP Info, na celowniku protestujących miał znaleźć się nie kto inny, jak sama Krystyna Pawłowicz. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości dziś zasiada w TK. W czwartek miały ją z tego powodu spotkać pewne nieprzyjemności, które na stronie TVP zostały wprost nazwane "atakiem".

Z głębi ciemnego podwórka i zza samochodu wyszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden stanął na przejściu do mojej klatki. Kiedy zaczęłam się zbliżać, zaczął zadawać mi pytania, i kazał się tłumaczyć z wyroku w Trybunale Konstytucyjnym - opowiadała Pawłowicz w wypowiedzi dla programu Gość Wiadomości.

bDzcjWLh

Według relacji sędzi drugi mężczyzna miał w tym czasie "filmować ją i świecić jej latarką w oczy". Kobieta miała poprosić panów, aby odeszli i wpuścili ją do domu. Ci jednak nie ustąpili.

Odwróciłam się i zaczęłam iść szybkim krokiem do najbliższego sklepu. Oni szli za mną i filmowali - kontynuowała swoją historię ulubienica prezesa Kaczyńskiego.

Po wejściu Pawłowicz do sklepu jej prześladowcy mieli zatrzymać się na chodniku. Ostatecznie przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali obu delikwentów. Ponoć po tym, jak Pawłowicz została odwieziona przez funkcjonariuszy do mieszkania, poinformowano ją, że mężczyźni wrócili pod zamieszkiwany przez nią blok.

bDzcjWLi

Policjant poczekał, aż ja weszłam do domu. Natomiast oni jeszcze tam stali przez jakiś czas - wspomina Krystyna Pawłowicz.

bDzcjWLj
bDzcjWLC
KOMENTARZE
(229)
ja123
3 miesiące temu
Krysiu, przypomnij mi proszę ile dzieci urodziłaś? Iloma się opiekujesz? Ilu poświęciłaś swój czas i energię? Skoro tak walczysz o polską dzietność, czemu sama nie masz żadnego wkładu w przyrost demograficzny?????
Kaja
3 miesiące temu
Zatem to wg tej baby to atak, z kolei grzebanie komuś w macicy wbrew jej woli atakiem nie jest, bo jest zgodne z konstytucją. Swoją drogą zabawne ze PiS nagle sobie przypomniał ze takowa w tym kraju istnieje. Jaźń wybiórcza
321
3 miesiące temu
Jesteście skończeni.Polacy to silny naród! Raz był obóz drugi raz nam go nie zrobicie! Nie będzie nami nikt pomiatać o czym się dopiero przekonacie.W narodzie jest moc i siła.Wasze dni są policzone
bDzcjWLD
OPOL
3 miesiące temu
Kaja Godek , będziesz się smarzyć w piekle za twoje działania
Gość
3 miesiące temu
Krysiu ale po co nam to mówisz? Oczekujesz empatii i współczucia? Po tym jak sama nie masz jej w stosunku do tysięcy kobiet w Polsce, które dzięki Tobie będą skazane na przeżycie kilku miesięcy w ogromnym, psychicznym I fizycznym bólu? Mamy Ci współczuć, że ktoś Ci poświecił latarką w oczy, tak?
Najnowsze komentarze (229)
gad
3 miesiące temu
widzialam ten filmik XD nikt jej nic nie robil stali daleko i zadawane byly tylko pytania z pelna kultura zreszta :) a psy podjechaly twierdzac ze chlop stwaza zagrozenie, wzieli wielmozna pania podwiezli 50m do domu XD
🦆🦆🦆
3 miesiące temu
Na tych zdiecjach wpatrzona w Jarka Malego
Gość
3 miesiące temu
Jak można atakować kobiete a ona pomyślała o gwalcie 🙄
Kobieta
3 miesiące temu
Moja koleżanka została zgwałcona jako nastolatka przez dwóch zwyrodnialców zaszła w ciążę rodzice zmusili ją do utrzymania ciąży bo byli bardzo religijni potem mogła oddać dziecko do adopcji jednak ona psychicznie nie mogła wytrzymać ciąży popełniła samobójstwo dodam że była pod stałą kontrolą psychiatry nie każda kobieta może udźwignąć to psychicznie
gość
3 miesiące temu
Osoba która nie ma dzieci i nigdy nie będzie miała nie powinna sie na ten temat wypowiadać bo co ona o tym wie.
Witto
3 miesiące temu
Chcieliście PIS to macie
matka
3 miesiące temu
a liczyła ze gdzie indziej beda swiecic????????????
Minerva
3 miesiące temu
To byli dziennikarze. Jak ktoś ma nieczyste sumienie to wszędzie widzi zagrożenie. Ona czuje się nękana. Dobre, dobre 😂. To świetnie, bo teraz wie co czuja miliony Polek od czwartku.
bDzcjWLv
bnm
3 miesiące temu
to dopiero początek,nigdy bez strachu nie wyjdziesz z domu
Krysia
3 miesiące temu
Proszę się nie bać, to tylko omamy nietkniętej z zaburzeniami.
Ano
3 miesiące temu
Wstydem dla Polski jest zasiadanie Pani Pawĺowicz w trybunale konstytucyjnym. Jej wypowiedzi wielokrotnie sa na poziomie , ktory nawet trudno nazwać. WSTYD
ciekawa
3 miesiące temu
Nigdy nie była Pani w ciąży więc co Pani wie o rodzicielstwie
Czarna masa
3 miesiące temu
Chyba pisze książkę sajens fikszyn a to jeden z jej rozdziałów
ament
3 miesiące temu
Może źle pani to nazywa? Może to prawda panią ukłuła w oczy, a że prawda to światło, to panią oślepiło.
...
Następna strona
bDzcjWLX