Trwa ładowanie...
Przejdź na
Michu
|

KRYZYS w małżeństwie Golców? Edyta ZABRAŁA GŁOS!

104
Podziel się:

Edyta Golec w rozmowie z Pomponikiem postanowiła skomentować swoje życie prywatne, wyjaśniając, czy plotki dotyczące jej rzekomego rozwodu z Łukaszem Golcem są prawdziwe. Artystka opowiedziała także o podziale majątku.

KRYZYS w małżeństwie Golców? Edyta ZABRAŁA GŁOS!
Łukasz i Edyta Golcowie (AKPA)

Edyta i Łukasz Golcowie są jedną z nielicznych par w polskim show biznesie, która może pochwalić się tak długim stażem. Muzycy są razem od ponad 23 lat. Piosenkarka poznała swojego męża już w szkole średniej, a uczucie zaprowadziło ich na ślubny kobierzec w 2000 roku. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra.

Niestety jakiś czas temu media obiegła informacja o rzekomym konflikcie w małżeństwie muzyków. Sąsiedzi mieli skarżyć się na liczne konflikty, co tylko podsyciło plotki o ewentualnym rozwodzie. W końcu głos zabrała sama zainteresowana, która odniosła się do doniesień.

Edyta Golec komentuje informacje mediów o ewentualnym rozwodzie. Pojawił się też temat podziału majątku

W rozmowie z reporterem Pomponika Edyta postanowiła skomentować doniesienia, jakoby ona i Łukasz przygotowywali się do rozwodu.

W tym roku będziemy obchodzić 24. rocznicę ślubu, jesteśmy szczęśliwi. Zaprzeczamy wszystkim donosom, że coś się dzieje, że jakaś katastrofa u Golców. Jestem wdzięczna losowi, za to, że udało się nam spotkać, że nasze dusze się spotkały, że łączy nas bardzo wiele - tradycja, wychowanie i miłość do muzyki, że mamy wspaniałe dzieci, tworzymy piękną rodzinę, to jest bezcenne. To jest najpiękniejsza nagroda, jaką mogłam sobie w życiu wymarzyć - zdradziła Edyta.

Artystka odniosła się także do kwestii podziału zysków za płyty i koncerty w zespole. Okazuje się, że obecnie działający układ między członkami kapeli został opracowany już na początku funkcjonowania Golec uOrkiestra i według niej wszystko sprawdza się jak należy.

To było na szczęście od początku między chłopakami ustalone. Co, kto wkłada, tyle wyciąga - to jest umowa między nimi, ale myślę, że jest to wszystko na tyle sprawiedliwie, że... Na szczęście 25 lat gramy na scenie i jeszcze się nie pozabijali. Kochamy to, co robimy, jest chęć tworzenia nowych piosenek - stwierdziła.

Niestety nie wszystko układało się zawsze kolorowo. Wiele trudności sprawiła Edycie kwestia prowadzenia kariery przy jednoczesnym posiadaniu dzieci. Wyjawiła, że częste wyjazdy powodowały u niej wyrzuty sumienia i poczucie winy. W końcu postanowiła omówić ten temat ze swoimi pociechami.

Rozmawiałam z dziećmi na ten temat. Moje dzieci mnie bardzo mile zaskoczyły, bo powiedziały tak: "Mama, ale zobacz, niektóre dzieci mają tak, że ich rodzice wyjeżdżają na pół roku gdzieś do Holandii, Szwecji, czy Anglii do pracy. Nie mają taty przez trzy miesiące, a wy jesteście praktycznie na miejscu, głównie przez weekendy was nie ma. Róbcie to, co kochacie, my się cieszymy jak wy jesteście szczęśliwi - mówiła z uśmiechem na ustach.

Golec uOrkiestra był jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów 2023. Ekipa rozgrzała śląską publiczność takimi hitami jak m.in. "Ściernisko", "Górą Ty" czy "Crazy is my life".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(104)
Anuś
4 miesiące temu
Niesymaptyczni ludzie. Nieszczerzy, pazerni.. pod przykrywką „góralstwa” i bycia swojskimi.
Marta
4 miesiące temu
Crazy crazy is my life. Zawsze koledy oni, kazdy sylwester oni. Inne imprezy w tv oni i ciagle te same utwory. Ilez mozna?
Wsryd
4 miesiące temu
Miliony w banku i pazerni na kase od Glińskiego.... wstyd!!
Ttt
4 miesiące temu
Miałem okazję delikatnie popić w tym roku w Turcji z panami Golcami, ich poglądy zdecydowanie nie były prawicowe, stwierdzili nawet, że polityka ich nie interesuje, interesują ich pieniądze, a te największe płaci TVP. Typowi górale :)
Z Kalisza
4 miesiące temu
Moja mama ich kiedyś poznała. Mowi, że bardzo niesympatyczni i wyniośli. W TV uśmiechnięci, a na żywo zupełnie inni.
Najnowsze komentarze (104)
Somsiad
4 miesiące temu
Ale sciemnia w domu talerze do góry nogami latają
Królewna
4 miesiące temu
Co za pazerni ludzie, wstydu nie maja.
Xmk
4 miesiące temu
Znam goralow wszyscy kochaja kase i za kase zrobia wszystko
gość
4 miesiące temu
W życiu się nie przyznają do konfliktu i nie wezmą rozwodu. To nie po bożemu, a przecież Bogiem wycierają sobie gęby przy każdej okazji.
karma covidow...
4 miesiące temu
Czyli kradzione pieniądze NAM Społeczeństwu szczęścia nie dają
Danka
4 miesiące temu
Normalni. Co się czepiacie
Gosc
4 miesiące temu
A żony mają coś w ich domach do powiedzenia,czy o każdy grosz muszą prosić,każda powinna mieć swoje konto osobiste i nim dysponować w razie własnych potrzeb,bo inaczej to niewolnictwo w domu.
Tiger
4 miesiące temu
Poznałam osobiście, przesympatyczni ludzie.
Gojo
4 miesiące temu
Miejmy nadzieję że następny rok beż nich Nuda Nuda wiecznie to samo
Hahaha
4 miesiące temu
Dzieci tak nie mówią
tak to bywa.....
4 miesiące temu
Zmiana władzy oznacza, że dla tych pseudoartystów zleceń będzie jak na lekarstwo. To kara za włażenie pisowcom w d... Żonka pewnie to czuje, stąd niesnaski.
gość
4 miesiące temu
glińskiego już nie ma,nie da milionów polskich podatników.
Olaf
4 miesiące temu
Panom Golcom dziękujemy ,dosyć mamy stałe tego samego
Rozwód
4 miesiące temu
Jeśli ta Pani musi zapewniać, że w jej małżeństwie jest cudownie, to niestety oznacza, że nie jest. Ale co ja tam wiem, nie jestem prawicowym chytrym na kasę katolickim góralem, prawda?
...
Następna strona