Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Krzysztof Gojdź "imprezuje" z Georgette Mosbacher. "Moja przyjaciółka i NAJPOTĘŻNIEJSZA KOBIETA w Polsce"

200
Podziel się

Słynny lekarz medycyny estetycznej pochwalił się nagraniem, na którym zachwala urodę 73-letniej ambasador USA. Myślicie, że Mosbacher korzysta z usług Gojdzia?

Krzysztof Gojdź "imprezuje" z Georgette Mosbacher. "Moja przyjaciółka i NAJPOTĘŻNIEJSZA KOBIETA w Polsce"
Krzysztof Gojdź imprezuje z Georgette Mosbacher (Instagram)
bDJSRYNx

Krzysztof Gojdź na co dzień mieszka w Miami, ale raz na jakiś czas pojawia się w Polsce gdzie jednym z jego ulubionych zajęć jest grzanie się w blasku sławnych znajomych. Sprawny lekarz medycyny estetycznej ma wierne grono wielbiących go klientek, których twarze nieskalane są choćby jedną zmarszczką.

Do życzliwych "przyjaciółek" należą nie tylko aktorki i modelki, ale też tuzy świata polityki. Okazuje się, że z usług Krzysztofa regularnie korzysta ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher. Gojdź pochwalił się na Instagramie nagraniem, na którym dokazuje wraz ze swoją wpływową znajomą, rozpływając się nad jej urodą.

bDJSRYNz

Dziękuję! Dziękuję! - wyznała 73-letnia Mosbacher, wskazując na swoją twarz.

Nie, nie. Ona jest absolutnie piękna naturalnie - dodał Gojdź śmiejąc się.

Lubię tak mówić... Widzicie to? Dziękuję mój kochany! - przekonywała.

Jaki jest sekret twojego piękna? - dopytywał (niby to retorycznie) lekarz medycyny estetycznej.

bDJSRYNF

Uśmiech, dobrzy przyjaciele i ludzie, którzy mówią mi czego potrzebuję. Korzystam z ich porad. Tak właśnie robię. To mój sekret! - zdradziła zadowolona ambasador.

Zobacz także: Gojdź wyznaje: "Nigdy nie musiałem wystawać na ściankach tylko po to, żeby mieć jakąś popularność"

Gojdź dodatkowo skomplementował Mosbacher w opisie nagrania.

bDJSRYNG

Moja najdroższa przyjaciółka i najpiękniejsza i najpotężniejsza kobieta w Polsce / USA - Pani Ambasador Georgette Mosbacher. Prawdziwe wzmocnienie pozycji kobiet! Łam zasady i zawsze bądź sobą. Uwielbiam jej siła, kobiecą energię i uśmiech. Kocham cię Georgette! - dodał.

Można by pomyśleć, że Gojdź pracuje nad ociepleniem relacji Polski z USA efektywniej niż nasz rząd... Podobają się wam efekty pracy Krzysia?

bDJSRYNH
bDJSRYOa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(200)
Gość
3 miesiące temu
Przecież to jest facet! Takie coś, raczej kiepską reklamę robi Gojdziowi...
iwona
3 miesiące temu
ale ma nos ten ... chirurg, jal klamka, ale po tym sie rozpoznaja, dlategoporawil usta, nie nos!
cynick
3 miesiące temu
Dlaczego w naszym pięknym kraju nie rządzą Polacy, tylko pasożydzi?
bDJSRYOb
Deren
3 miesiące temu
Ta kobieta nie ma w sobie nic z naturalnego piękna. Wygląda groteskowo. Na weselu w remizie byłaby atrakcją wieczoru.
Gosc
3 miesiące temu
Zazdroszczę jej życiowej energii. Trzeba przyznać, że zawsze wygląda tip top, począwszy od fryzury, poprzez makijaz, kończywszy na ciuchach. Nawet jeżeli korzysta ze stylistów, to zajmuje to dużo czasu. Mnie się niekiedy nie chce zrobić kreski pod okiem i wymodelować krótkich włosów a jestem o połowę młodsza.
Werniks
3 miesiące temu
Naturalnie piękne to były nasze kochane babcie, w chustkach na głowie i podomkach. A nie glonojady
Ddd
3 miesiące temu
Jak on przyjmuje w Miami? Przecież nie ma ani zielonej karty ani pozwolenia na pracę. O nostryfikacji dyplomu nie wspomnę. Jedna wielka lewizna. Jemu nie wolno DOTKNĄĆ pacjenta! A w Polsce to na pierogi do mamusi przyjechał czy wreszcie żeby stawić czoła zarzutom pokrzywdzonych pacjentek?
Dee
3 miesiące temu
Bu ha ha haha
Pshemos
3 miesiące temu
W tytule mowa o milionie dolarów.... tylko których? na pewno nie tych z USA, przekonany jestem również że nie chodzi o te z kanady czy Australii... po namyśle stawiam na te, których proces produkcji pokazano w dokumencie pt.Gliniarz z Beverly Hills...
Aga
3 miesiące temu
od razu widać ,że Gojdź tam majstrował baba wygląda koszmarnie , mumie egipskie lepiej wyglądają .Jeszcze ten text "NAJPOTĘŻNIEJSZA KOBIETA w Polsce" nie złe uderzenia na głowę ktoś ma
JZM
3 miesiące temu
Wolę milion dolarów.
taaaa
3 miesiące temu
sama natura....i on i ona
ddd
3 miesiące temu
W polsce lekarzy medycyny ludzi i lekarzy weterynarii obowiązuje zakaz reklamy. Grozi za to odpowiedzialność dyscyplinarna i odpowiedzialność karna (wykroczenie). W Polsce powinno być też coś zrobione z opiniami w google maps. Ja chodziłam do weterynarza o którym ludzie pisali iż jaki jest kompetentny, profesjonalny itd, przy czym okazało się później że nie posiadał on nawet studiów specjalistycznych chorób psów i kotów tylko higienizacji zwierząt rzeźnych. Izba weterynaryjna twierdzi że lekarz nie miał obowiązku mnie informować o tym a to że na stronie internetowej pisze jak to jest specjalistą i umieszcza obrazki psów i kotów przez co wytworzył u mnie mylny obraz tego że idę do kogoś kto jest specjalistą od leczenia chorób psów i kotów jest zdaniem Izby nieprawdziwe. Zgłaszasz im że wprowadzili cię tak w błąd a oni że wcale nie prawda.
bDJSRYNT
emerytka
3 miesiące temu
Uwielbiam tą kobietę, jest wulkanem energi, pozytywna i rzeczowa.Idealna na to stanowisko które zajmuje.Zdrowych i spokojnych świąt.
...
Następna strona
bDJSRYOv