Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Krawczyk KOŃCZY KARIERĘ?! Zapowiada, że już nie wróci na scenę: "ŻEGNAJCIE"

107
Podziel się

Jak twierdzi żona piosenkarza, obecna sytuacja epidemiczna jest zbyt ryzykowna. "Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności" - przyznaje z ulgą.

Krzysztof Krawczyk KOŃCZY KARIERĘ?! Zapowiada, że już nie wróci na scenę: "ŻEGNAJCIE"
Krzysztof Krawczyk kończy karierę? Pożegnał się z fanami (ONS.pl)
bDBdvdmd

Krzysztof Krawczyk to bez wątpienia jedna z najbardziej prominentnych postaci w świecie polskiej muzyki rozrywkowej. Choć w przeszłości prowadził hulaszczy tryb życia i nie stronił od używek, to w późniejszych latach odnalazł spokój u boku obecnej żony, Ewy. Nie ukrywa też, że na jego wewnętrzną przemianę duży wpływ miała wiara.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że w życiu Krzysztofa Krawczyka nie brakowało trudnych momentów. Mowa jednak nie tylko o skomplikowanej przeszłości piosenkarza, lecz także o tym, jak miewa się w ostatnim czasie. W mijających latach coraz częściej mówiło się bowiem o jego problemach ze zdrowiem. W 2019 roku piosenkarz przyjął nawet ostatnie namaszczenie.

bDBdvdmf
Zobacz także: Krzysztof Krawczyk o imprezowym życiu w młodości: "Ciągnęło wilka do lasu"

Choć do tej pory Krawczyk wspominał o ewentualnym końcu kariery raczej zdawkowo, to pandemia koronawirusa i wprowadzane obostrzenia niestety pokrzyżowały mu plany powrotu na scenę. Nie mogąc grać koncertów i patrząc dość niepewnie w przyszłość, postanowił więc ogłosić koniec kariery, o czym poinformował niespodziewanie za pośrednictwem Super Expressu.

bDBdvdml

Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia, nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam - czytamy na łamach tabloidu.

Jak sam twierdzi, nie składa jeszcze całkiem broni, jednak wydaje się raczej pogodzony z myślą, że to może być koniec jego występów na scenie.

Będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba że od publiczności usłyszę: "Panu już dziękujemy"! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół - powiedział.

W nieco ostrzejszym tonie wypowiedziała się z kolei jego żona, która wprost stwierdziła, że Krzysztof nie wróci już do koncertowania. Przez koronawirusa ryzyko jest bowiem zbyt duże.

bDBdvdmm

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inną pracę, chórek i kierowcy też - twierdzi żona piosenkarza.

Myślicie, że to faktycznie już koniec?

bDBdvdmn
bDBdvdmG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(107)
Brn
3 miesiące temu
Przynajmniej nie biadoli, że nie ma z czego żyć:D
Xxxx
3 miesiące temu
Chociaż jeden co nie narzeka na brak kasy wśród artystow
Poi
3 miesiące temu
Zdrowia życze!
bDBdvdmH
Warszawa
3 miesiące temu
Niestety ale większość naszych Artystów ośmieszyła się! Jak można nie mieć oszczędności biorąc za 50 minutowy koncert 20-30 tys, grając po dwieście koncertów rocznie?! Ja tego nie rozumiem... i nie chcę rozumieć! Jak ktoś tak żyje to niech potem nie płacze i nie wyciąga łap po cudze pieniądze! A Pan Krzysztof Jak widać rozsądny Gość! Zdrowia życzę , bo resztę już Pan w życiu osiągną :)
Co?
3 miesiące temu
Nigdy Was nie zastanawiało dlaczego Krzysiek Krawczyk jest taki podobny do Lecha Wałęsy?
Najnowsze komentarze (107)
Hala
3 miesiące temu
Chwalę Pana,że pomyślał Pan o przyszłości. Na emeryturze pracowałam przez kilka lat i to co zarobiłam również przeznaczyłam na czarną godzinę. Jestem natomiast zdziwiona, że artyści mając możliwości finansowe, nie pomyśleli o ewentualnej katastrofie życiowej,to nie mieści się w głowie.
Nick
3 miesiące temu
I to jest klasa !!!! Wspaniały człowiek !!!
Kas
3 miesiące temu
Mój ukochany ! Parostatkiem w piękny rejs
temmy
3 miesiące temu
Razem z zespołem tworzyli zjawisko. Niesamowite brzmienie którego nie podrobi do dziś żadna wytwórnia.
wilk
3 miesiące temu
Kiedyś bardzo dawno lata koniec 60 początek 70 genialny głos i fantastyczne przeboje. Szkoda ze 'rozstawał się' z zespołem.
Tequila
3 miesiące temu
najwyża pora
Onyx
3 miesiące temu
To się chwali. Brawo. Można żyć oszczędnie mając kupę forsy. Inni CELEBRYCI potrafią żebrać od ludzi, którzy żyją skromnie i nie zawsze starcza do następnej pensji czy innych świadczeń. Dużo zdrowia dla Pana Krawczyka i jego rodziny.
Iga
3 miesiące temu
Przeciętny Kowalski wyprzedaje cały majątek żeby leczyć swoich bliskich.A aktorzyny wołają o kasę,ale domy i auta sobie zostawiaja
bDBdvdmz
dila
3 miesiące temu
Uff, szkoda że decyzja nieco spóźniona o jakieś dwadzieścia lat
Mama4
3 miesiące temu
No i chwała Bogu
adam2
3 miesiące temu
Od dawna już śpiewał z playbecku. Dobrze, że przynajmniej ma odwagę przyznać, jako nieliczny w tej branży, że ma" jakieś" oszczędności
wujeksamozło
3 miesiące temu
człowiek legenda. ostatnia płyta super!
Gość
3 miesiące temu
I po co tak epatuje to swoją niby wiara kogo to obchodzi
BONNA
3 miesiące temu
Panie Krzysiu! Bardzo dziękuję za Pana przeboje. Trzymam kciuki za Pana zdrowie. Nie zapomnę. Pana Piosenki to legenda polskiej muzyki. Dziękuję serdecznie za niezapomniany klimat, za piękny głos. Szacunek za skromność, pokorę i dystans do politycznych rozgrywek. Jesteś Krzysiu dla mnie KIMŚ.
...
Następna strona
bDBdvdnb