Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Krzysztof Krawczyk KOŃCZY KARIERĘ?! Zapowiada, że już nie wróci na scenę: "ŻEGNAJCIE"

106
Podziel się

Jak twierdzi żona piosenkarza, obecna sytuacja epidemiczna jest zbyt ryzykowna. "Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności" - przyznaje z ulgą.

Krzysztof Krawczyk KOŃCZY KARIERĘ?! Zapowiada, że już nie wróci na scenę: "ŻEGNAJCIE"
Krzysztof Krawczyk kończy karierę? Pożegnał się z fanami (ONS.pl)
bDeVyDOZ

Krzysztof Krawczyk to bez wątpienia jedna z najbardziej prominentnych postaci w świecie polskiej muzyki rozrywkowej. Choć w przeszłości prowadził hulaszczy tryb życia i nie stronił od używek, to w późniejszych latach odnalazł spokój u boku obecnej żony, Ewy. Nie ukrywa też, że na jego wewnętrzną przemianę duży wpływ miała wiara.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że w życiu Krzysztofa Krawczyka nie brakowało trudnych momentów. Mowa jednak nie tylko o skomplikowanej przeszłości piosenkarza, lecz także o tym, jak miewa się w ostatnim czasie. W mijających latach coraz częściej mówiło się bowiem o jego problemach ze zdrowiem. W 2019 roku piosenkarz przyjął nawet ostatnie namaszczenie.

bDeVyDPb

Krzysztof Krawczyk o imprezowym życiu w młodości: "Ciągnęło wilka do lasu"

Choć do tej pory Krawczyk wspominał o ewentualnym końcu kariery raczej zdawkowo, to pandemia koronawirusa i wprowadzane obostrzenia niestety pokrzyżowały mu plany powrotu na scenę. Nie mogąc grać koncertów i patrząc dość niepewnie w przyszłość, postanowił więc ogłosić koniec kariery, o czym poinformował niespodziewanie za pośrednictwem Super Expressu.

Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia, nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam - czytamy na łamach tabloidu.

bDeVyDPh

Jak sam twierdzi, nie składa jeszcze całkiem broni, jednak wydaje się raczej pogodzony z myślą, że to może być koniec jego występów na scenie.

Będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba że od publiczności usłyszę: "Panu już dziękujemy"! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół - powiedział.

W nieco ostrzejszym tonie wypowiedziała się z kolei jego żona, która wprost stwierdziła, że Krzysztof nie wróci już do koncertowania. Przez koronawirusa ryzyko jest bowiem zbyt duże.

Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inną pracę, chórek i kierowcy też - twierdzi żona piosenkarza.

bDeVyDPi

Myślicie, że to faktycznie już koniec?

bDeVyDPj
bDeVyDPC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
Brn
4 dni temu
Przynajmniej nie biadoli, że nie ma z czego żyć:D
Xxxx
4 dni temu
Chociaż jeden co nie narzeka na brak kasy wśród artystow
Poi
4 dni temu
Zdrowia życze!
bDeVyDPD
Warszawa
4 dni temu
Niestety ale większość naszych Artystów ośmieszyła się! Jak można nie mieć oszczędności biorąc za 50 minutowy koncert 20-30 tys, grając po dwieście koncertów rocznie?! Ja tego nie rozumiem... i nie chcę rozumieć! Jak ktoś tak żyje to niech potem nie płacze i nie wyciąga łap po cudze pieniądze! A Pan Krzysztof Jak widać rozsądny Gość! Zdrowia życzę , bo resztę już Pan w życiu osiągną :)
Co?
4 dni temu
Nigdy Was nie zastanawiało dlaczego Krzysiek Krawczyk jest taki podobny do Lecha Wałęsy?
Najnowsze komentarze (106)
Nick
3 dni temu
I to jest klasa !!!! Wspaniały człowiek !!!
Kas
3 dni temu
Mój ukochany ! Parostatkiem w piękny rejs
temmy
3 dni temu
Razem z zespołem tworzyli zjawisko. Niesamowite brzmienie którego nie podrobi do dziś żadna wytwórnia.
wilk
3 dni temu
Kiedyś bardzo dawno lata koniec 60 początek 70 genialny głos i fantastyczne przeboje. Szkoda ze 'rozstawał się' z zespołem.
Tequila
3 dni temu
najwyża pora
Onyx
3 dni temu
To się chwali. Brawo. Można żyć oszczędnie mając kupę forsy. Inni CELEBRYCI potrafią żebrać od ludzi, którzy żyją skromnie i nie zawsze starcza do następnej pensji czy innych świadczeń. Dużo zdrowia dla Pana Krawczyka i jego rodziny.
Iga
3 dni temu
Przeciętny Kowalski wyprzedaje cały majątek żeby leczyć swoich bliskich.A aktorzyny wołają o kasę,ale domy i auta sobie zostawiaja
dila
4 dni temu
Uff, szkoda że decyzja nieco spóźniona o jakieś dwadzieścia lat
bDeVyDPv
Mama4
4 dni temu
No i chwała Bogu
adam2
4 dni temu
Od dawna już śpiewał z playbecku. Dobrze, że przynajmniej ma odwagę przyznać, jako nieliczny w tej branży, że ma" jakieś" oszczędności
wujeksamozło
4 dni temu
człowiek legenda. ostatnia płyta super!
Gość
4 dni temu
I po co tak epatuje to swoją niby wiara kogo to obchodzi
BONNA
4 dni temu
Panie Krzysiu! Bardzo dziękuję za Pana przeboje. Trzymam kciuki za Pana zdrowie. Nie zapomnę. Pana Piosenki to legenda polskiej muzyki. Dziękuję serdecznie za niezapomniany klimat, za piękny głos. Szacunek za skromność, pokorę i dystans do politycznych rozgrywek. Jesteś Krzysiu dla mnie KIMŚ.
Ewa
4 dni temu
Szacun! On jeden nie żali się jak inni emerytowani a r t y ś c i ze nie mają za co żyć!!!!! Można?????!!!!! Można! Zdrowia Panie Krzysztofie.
...
Następna strona
bDeVyDPX