Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krzysztof Krawczyk przyjął OSTATNIE NAMASZCZENIE. "Ten piękny sakrament wiele razy mnie ratował"

118
Podziel się

Sakramentu udzielili mu zaprzyjaźnieni kapłani. "Nigdy nie odmówili mi pomocy"

Krzysztof Krawczyk przyjął OSTATNIE NAMASZCZENIE. "Ten piękny sakrament wiele razy mnie ratował"
bDeVFbph

Krzysztof Krawczyk to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich piosenkarzy. Choć dziś artysta bez skrępowania opowiada o swojej wierze i sukcesach zawodowych, to poznał też ciemną stronę popularności i sławy. Krawczyk nigdy nie ukrywał, że w latach 80. wiódł życie imprezowicza, w którym nie brakowało alkoholu i leków psychotropowych. Kilka lat później wszystko się zmieniło dzięki jego żonie, Ewie.

Dziś wiemy, że w życiu Krzysztofa Krawczyka nie brakowało trudnych momentów. Artysta wiele przeszedł, miewał wzloty i upadki, jednak teraz stara się żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Krawczyk nigdy nie ukrywał, że powierzył swoje życie Bogu i to dzięki wierze poukładał swoje życie. Zgodnie z doniesieniami portalu Aleteia.org, piosenkarz przyjął niedawno ostatnie namaszczenie.

bDeVFbpj

Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości - skomentował swoją decyzję Krzysztof Krawczyk.

Jednocześnie artysta wyznał, że sakrementu udzielili mu księża oblaci z parafii w Grotnikach. Krawczyk od wielu lat się z nimi przyjaźni i bardzo ich chwali za poświęcenie i bezinteresowność. Jednocześnie przyznaje, że to nie pierwszy raz, kiedy przyjął namaszczenie chorych.

To cudowni kapłani. Nigdy nie odmówili mi pomocy. Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował. Mocno wierzę, że Chrystus to nie tylko Pan, Nauczyciel, ale Przyjaciel, który bezinteresownie jest, bezinteresownie pomaga - skomentował artysta.

Co ciekawe, jeden z kapłanów wystosował do piosenkarza osobistą prośbę.

bDeVFbpp

Jego przyjaciel poprosił w testamencie, abym zaśpiewał na jego pogrzebie Barkę. I tak się stało. Ze wzruszeniem zaśpiewałem tę pieśń i jeszcze dwie inne - powiedział.

bDeVFbpq
bDeVFbpK
KOMENTARZE
(118)
Gość
rok temu
Czemu robicie pojazd na kogos wierzącego czy tam chodzacego do kosciola, ale w obrone bierzecie lgbt i innych? Jak tolerowac to każdego, ja jestem za.
Gość
rok temu
Marze o państwie gdzie ludzie będą się szanować..:(
gość
rok temu
Niech każdy wierzy w to co chce, jeśli go to uspokaja to czemu nie
bDeVFbpL
Gość
rok temu
Bardzo dobrze. Jestesmy narodem Chrescijanskim. I tylko wartosci moga nas u ratowac przed zepsuciem.
Gość
rok temu
Nie ma czegoś takiego jak ostatnie namaszczenie. To jest namaszczenie chorych. Nie tylko dla umierających.
Najnowsze komentarze (118)
gość
rok temu
Nie ma ostatniego namaszczenia Pisowcy!!!! Jest SAKRAMENT namaszczenia chorych.Sam przyjmowałem kilka razy w szpitalach, a było wiadomo że przeżyję!!!!!
gość
rok temu
za pieniadze i diaabel sie modli
Fanka
rok temu
Jestem zawiedziona .ze mój ulubiony piosenkarz robi z sakramebtów podgrzewacz swej kariery . Jeśli sakramenty były Panu potrzebne,to nie znaczy ,ze musi Pam tym faktem epatować opiniè publiczną
gość
rok temu
Namaszczenie chorych to nie to samo co "ostatnie namaszczenie". Pierwszy może być udzielony również w czasie grypy. Pisząc coś warto najpierw sprawdzić o czym się piszę!
Gość
rok temu
Takie czary mary dzialaja na podswiadomosc i wtedy ona dzwiga sie na zasadzie przeskoku kwantowego. To takie proste. Podswiadomosc kocha symbolikę
Gość
rok temu
Czy wy jesteście tak g***i,że nie rozróżniacie ostatniego namaszczenia od namaszczenia chorych?
gość
rok temu
przecież to ponoć rozwodnik
Gość
rok temu
Nie ma czegos takiego jak ostatnie namaszczenie jest namasczenie chorych! Gdyby było ostatnie nie przyjął by go wielokrotnie!
bDeVFbpD
Radaktor pora...
rok temu
To nie jest ostatnie namaszczenie tylko namaszczejie chorych! Gdyby bylo ostatnie nie przyjął by go wielokrotnie!!!!!
gość
rok temu
Nie ostatnie namaszczenie, tylko sakrament chorych, gamonie! To zupełnie co innego.
gość
rok temu
Na kogoś wierzącego jest hejt, wiesza się psy, ale dla zboczenców tolerancja
gość
rok temu
Na stare lata pomieszało mu się w głowie zawsze z nim było nie tak On już sie wypalił.
Gość
rok temu
Głowa już nie ta !!!! Przykro !!!!!
lilka kossak
rok temu
NIe na temat, ale Krawczyk fizycznie przypomina Rona Jeremiego.
...
Następna strona
bDeVFbqf