Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Krzysztof Rutkowski tłumaczy, kto mógł zlecić nagranie TAŚM Cichopek i Kurzajewskiego. "Rozprawy to BEZPARDONOWA WALKA"

103
Podziel się:

Krzysztof Rutkowski zaangażował się w medialny skandal dotyczący Katarzyny Cichopek i jej podsłuchanych prywatnych rozmów telefonicznych z Maciejem Kurzajewskim.

Krzysztof Rutkowski tłumaczy, kto mógł zlecić nagranie TAŚM Cichopek i Kurzajewskiego. "Rozprawy to BEZPARDONOWA WALKA"
Krzysztof Rutkowski tłumaczy, komu mogą służyć TAŚMY Cichopek i Kurzajewskiego (AKPA)

Krzysztof Rutkowski mocno zaangażował się w medialny skandal dotyczący Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Posądzana o romans para prezenterów została nagrana przez tajemniczą osobę, która najwyraźniej chce im zaszkodzić. Prywatne rozmowy celebrytów zostały rozesłane do kilku redakcji, a także pogrążonego w rozpaczy Marcina Hakiela. Tancerz przyznał, że to, co usłyszał, było "straszne"...

Rutkowski próbuje pomóc Katarzynie Cichopek i zaoferował jej darmową pomoc w namierzeniu osoby, która bezprawnie ją podsłuchiwała. Słynący z fantazyjnej fryzury detektyw chętnie dzieli się też swoimi spostrzeżeniami z tabloidami. Rutkowski miał okazję przesłuchać nagrania i teraz analizuje, czemu mogłyby one służyć. W rozmowie z Super Expressem opowiedział o kilku możliwych scenariuszach...

Co Polacy sądzą o rozstaniu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek?

Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Takie nagrania wykonuje się najczęściej, aby mieć dowody zdrady jednego z współmałżonków, po to, aby później mieć przewagę podczas sprawy rozwodowej w sądzie. Często takie rozprawy to bezpardonowa walka - stwierdził Krzysztof Rutkowski.

Niewykluczone, że chodzić może również o zniszczenie danej osoby w jej branży. Nie oszukujmy się, w show biznesie trwa walka o każdy grosz, jest spora konkurencja, szczególnie w tych czasach. Osłabienie pozycji to szansa dla konkurencji - dodał Rutkowski.

Przypomnijmy, że Cichopek i Kurzajewski zgłosili sprawę na policję. Póki co zbierane są dowody w sprawie. Myślicie, że dowiemy się, kto za tym stoi?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
xyz
2 lata temu
Dzisiaj jest Dzień Flagi - POLSKIEJ!
BKS
2 lata temu
Walka z choroba alkoholowa wymaga niesamowitej siły ducha, samozaparcia i pracy nad sobą od uzależnionego i jego rodziny. Osoby uzależnione charakteryzują się skrajnym egoizmem i egocentryzmem. Rozumie, Panią Kasie, ze prawdopodobnie sytuacja ja przerosła. Nie ma w tym nic złego, nie każdy ma na tyle siły, miłości i wiary by podołać temu niesamowicie ciężkiemu doświadczeniu. Nie rozumie natomiast, jak kobieta, która wszem i wobec ogłasza swoją miłość i lojalność wobec rodziny, zdradza ja. Zdrada nie dotyczy tylko małżonków, dotyczy tez i dzieci, które są świadkami upadku moralności, która była im wpajana od najmłodszych lat. Pan Hakiel, ma odwagę stawić czoła swoim emocjom, nie zamiata ich pod dywan, nie nakłada maski, nie udaje. Pani Kasia zabiera dzieci na majówkę i robi z siebie i z nich słupy reklamowe najgorszej sieciówki, sieciówki która wykorzystuje dzieci do pracy, zabija swoimi toksycznymi odpadami środowisko a jakość produktów jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.
Lola
2 lata temu
A ja pragnę ujrzeć fotki Rutkowskiego jak po nurze do basenu wyłania się z przedziałkiem. Ten nasz 1,6 mistrzu
ha ha ha
2 lata temu
Takie ważne osobistości ,że trzeba podsłuchiwać śmiechu warte jeszcze te szczerzenie zębów i ta sesja zdjęciowa brak słów
Qwerty
2 lata temu
Bardzo dogłębna analiza. Ciekawe ile razy musiał posłuchać nagrania, żeby dojść do tak przełomowych wniosków XDDDDDD
Najnowsze komentarze (103)
Magda
2 lata temu
Lubiłam tą aktorkę jednego serialu a teraz czuje taki niesmak uważałam ją za wzorową matkę żonę jak w ty serialu a rzeczywistość okazała się inna
Metro66
2 lata temu
Ukraińcy też źle robią że wrogów podsłuchują ? Rozwód to wojna a facet bez dowodów ma na rozprawie przechlapane .
Pff
2 lata temu
Rozbiegane oczy, riki tiki narkotyki!
Iwona
2 lata temu
Ta sytuacja robi się już śmieszna... Czy to kogoś obchodzi w ogóle??? Idzie wiosna... przyroda budzi się do życia 😍
Gołąb
2 lata temu
Co ten gościu ma na głowie?. Istne gniazdo.
Anha
2 lata temu
Czy ten Rutkowski się nie widzi w lusterku? Przecież te jego włosy niedługo będą wysokości cylindra.
Gosc
2 lata temu
Zachcialo jej sie romansow to ma !!!! Chciala byc Nadal postrzegana jak slodka kasiula😂 a tu nie wyszlo teraz tylko Bedzie na tapecie ze jej wina ale taki to nasz show business ze mowi sie tez o tej drugiej stronie medalu
gość
2 lata temu
Dla mnie to dziwne, że się Rutkowski tak pcha do tej sprawy. Żadna sensacja, podsłuchy zgłoszone na policję, nic więcej tu się nie wydarzy.
Barbara
2 lata temu
Sami sie o to proszą,wszędzie jej pelno.
I NIC!
2 lata temu
Życiorys dawnego milicjanta/ ZOMOwca K. Rutkowskiego to nieustająca sieć powiązań z różnymi Służbami, do dzisiaj. 1988-1990 dyrektor w agencji ochroniarskiej Securitas. Założonej przez ludzi Służb PRL. W 1990 roku otworzył w Austrii (ciekawa – rodzinnie - historia) biuro detektywistyczne Rutkowski. W tymże okresie „samobójstwo” popełnił w austriackim więzieniu kolega Rutkowskiego - niejaki Jeremiasz Barański, ksywa Baranina, bardzo niewygodny dla wielu polityków IIIRP supermafioso Służb PRL i nie tylko PRL. „Dziwnym” zbiegiem okoliczności w 1995 roku pan Krzysztof otrzymał obywatelstwo Austrii. W 2015 roku wyrok 1,5 roku więzienia, za "wypranie" 2,3 MILIONA złotych przez prywatnego „detektywa” i byłego posła (!!!) Krzysztofa Rutkowskiego. Wyrok obejmuje również przepadek tych pieniędzy. I co? I nic!
Wera
2 lata temu
Ta jego fryzura powala... Czy on naprawdę nie wstydzi się chodzić z tym czymś na głowie...?
Terriorista
2 lata temu
Czy nie ma innych tematów, aniżeli: zabrorcze zachowanie Hakiela dlatego że żona od niego zwiała bo go nigdy nie kochała?
MONICHA
2 lata temu
Kaśka, załóż temu Hakielowi sprawę o psychiczne znęcanie się nad Tobą! To wtedy ucichnie raz na zawsze. Ile można słuchać jego publicznego biadolenia i robienia z siebie męczęnnika???!!!! Zrób z nim porządek bo nie chcemy go więcej słuchać! Wcale Ci się nie dziwię że od niego uciekłaś!
MONICHA
2 lata temu
Kaśka, załóż temu Hakielowi sprawę o psychiczne znęcanie się nad Tobą! To wtedy ucichnie raz na zawsze. Ile można słuchać jego publicznego biadolenia i robienia z siebie męczęnnika???!!!! Zrób z nim porządek bo nie chcemy go więcej słuchać! Wcale Ci się nie dziwię że od niego uciekłaś!
...
Następna strona