Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|

Krzysztof Skiba DRWI z Dominiki Chorosińskiej: "Aktorka serialu 'M jak Moher'". Dwutygodniowa ministra odpowie?

174
Podziel się:

Krzysztof Skiba, czyli zapalony komentator bieżących spraw politycznych, w mocnych słowach ocenił poczynania Mateusza Morawieckiego. Oczywiście nie mógł sobie odmówić skomentowania nominacji Dominiki Chorosińskiej na ministrę kultury. Przesadził?

Krzysztof Skiba DRWI z Dominiki Chorosińskiej: "Aktorka serialu 'M jak Moher'". Dwutygodniowa ministra odpowie?
Krzysztof Skiba zadrwił z Dominiki Chorosińskiej (AKPA, East News)

Zmiany w rządzie, które są pokłosiem minionych wyborów parlamentarnych, wywołują sporo emocji. Poczynania Mateusza Morawieckiego są ochoczo komentowane przez internautów. Nie brakuje również celebrytów, którzy w miej lub bardziej dosadnych słowach zareagowali na to, co dzieje się aktualnie na Wiejskiej.

Krzysztof Skiba atakuje Mateusza Morawieckiego i jego rząd

Ostatnio głos pozwolił sobie zabrać Krzysztof Skiba. Muzyk od lat jest znany ze swojej niechęci do Prawa i Sprawiedliwości, dlatego nikogo nie powinno dziwić, kto stał się obiektem jego kąśliwych uwag. Lider grupy Big Cyc postanowił uderzyć nie tylko w premiera Mateusza Morawieckiego, ale również w nowych ministrów. W poście opublikowanym na Instagramie nie przebierał w słowach.

Jest filmowo. Ponieważ w nowym rządzie Morawieckiego nie chodzi nawet o rządzenie, (bo co to za władza na dwa tygodnie), a jedynie o ministerialne pensje i możliwie wysokie nachapanie się. (...) Chodzi o to, by maksymalna liczba ludzi związanych z PiS, przed niechybną i sromotną utratą władzy, miała okazję trafić do rządu i mieć tytuł ministra lub wiceministra — rozpoczął muzyk.

Stary gabinet Morawieckiego pod wieloma względami był rekordowy. Wydał rekordową ilość pieniędzy, rekordowo nas zadłużył, zaliczył rekordową ilość afer i wpadek, ale przede wszystkim zawierał rekordową liczbę (ponad stu) ministrów, w tym wielu bez teki, a nawet bez głowy - dodał.

Krzysztof Skiba zadrwił z Dominiki Chorosińskiej

W kolejnej części wylewnego wpisu Krzysztof Skiba pokusił się o kilka słów pod adresem osób, które powołał Mateusz Morawicki. Muzyk nawiązał m.in. do nowej ministry kultury, Dominika Chorosińskiej.

Kolejny gabinet Morawieckiego, który przedstawiany jest dowcipnie jako rząd ekspertów, to coś w rodzaju drogiej i atrakcyjnej finansowo wycieczki, na którą można się zapisać w biurach partii - kontynuował. Nie wszyscy mają czas i ochotę, dlatego zatrudniono nawet aktorkę z serialu "M jak Moher". Po rekonstrukcji rządu mają się tam znaleźć także aktorzy z serialu "Klan", "Ojciec Mateusz", "Na Wspólnej", "Ranczo" i "Czterej Pancerni". Taki skład daje nadzieję, że będzie to rząd jeszcze bardziej śmieszny niż dotychczas - podsumował drwiąco.

Zgadzacie się z opinią Krzysztofa Skiby?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
Dobre
5 miesięcy temu
No nie mogę. Skiba śmieje się z hipokryzji.. haha
kkk
5 miesięcy temu
Pan Specjalista od niczego. Radzę zająć się muzyką, a nie polityką. Ci celebryci to się zrobili strasznie opiniotwórczy. Słuchać się już nie chce ich wywodów na każdej płaszczyźnie.
Nick
5 miesięcy temu
Przyganiał kocioł kociołowi
Monika
5 miesięcy temu
"T jak Tatuś roku" przemówił po czym odszedł do kochanki :D Ostatni do komentowania wraz z Rzeźniczakiem i Królikiem :D
E tam
5 miesięcy temu
No to super pasuje do marszałka T Jak Talent
Najnowsze komentarze (174)
Magda
4 miesiące temu
Ministra? sERIO?
Alex
5 miesięcy temu
naweet trudno tob komentoesc´---Skiba ma racje..Z czego ona jest znana wiadomo,,nawet,za granica,
Alina
5 miesięcy temu
No cóż można napisać ,Skiba Jesteś żałosny ,a więcej słów mi żal pisać.
Brrr
5 miesięcy temu
Skiba. Nie podoba mi się ona Cz PiS ale jesteś tak skompromitowany razem ze swoją Big cycową że lepiej się nie odzywaj.
P46
5 miesięcy temu
Jaka ministra? Pani minister!!!
Nie
5 miesięcy temu
Ten się jeszcze nie wyleczył z bycia autorytetem? Tzw. Artyści w tym kraju pomylili branże, działacie w ROZRYWCE
Pau
5 miesięcy temu
Ministra?? ;) To już nie ministerka, jak niedawno pisały media? :-D Czy media nie widzą, że forsowane na siłę feminatywy ośmieszają kobiety??
Ala
5 miesięcy temu
A Skiba kto to?
Lipa
5 miesięcy temu
Człowiek z twarzą nie do zaakceptowania krytykuje innych.
XYZ
5 miesięcy temu
Gościu, żeby kogoś krytykować może zacznij od siebie!!!!! Zostawiłeś swoją rodzine dla jakiejś Big cyc młódki!!!!!! A kim ty znowu jesteś? Zero kariery, zero wyglądu, takie małe Grube co nie co!!!!!!
???
5 miesięcy temu
Jakie ta pani ma kwalifikacje?
Ivet
5 miesięcy temu
Najwięcej do powiedzenia mają zawsze Ci co powinni zamilknąć na zawsze w pewnych tematach.skibamilcz chlopie bo jeszcze parę miesięcy i dziadku nie będziesz mógł to Cie dopiero mloda wyprowadzi .myślisz że oampersy będzie zmieniać i zupki ci przecierac
Helenka
5 miesięcy temu
Aktorka serialowa ministrem kultury, a prowadzący program rozrywkowy jest marszałkiem sejmu - wszystko się zgadza.
Gość
5 miesięcy temu
Skiba po tym co zrobiłeś i kim się stałeś nie masz prawa krytykować hipokrytów. Jesteś dokładnie taki sam jak nie gorszy...
...
Następna strona