Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|
aktualizacja

Krzysztof Stanowski ogłasza swój start w WYBORACH PREZYDENCKICH! "Nie jest tajemnicą, że mam pewne plany..."

123
Podziel się:

Wygląda na to, że na horyzoncie kiełkuje już nowa prowokacja Krzysztofa Stanowskiego. Korzystając z rozmowy z Andrzejem Dudą, dziennikarz ogłosił własny plan udziału w wyborach prezydenckich. Może liczyć na Wasz głos?

Krzysztof Stanowski ogłasza swój start w WYBORACH PREZYDENCKICH! "Nie jest tajemnicą, że mam pewne plany..."
Krzysztof Stanowski startuje w wyborach prezydenckich (fot. YouTube)

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Na sam koniec wywiadu z prezydentem Andrzejem Dudą Krzysztof Stanowski ponownie zadbał o to, aby to na nim skupiła się uwaga wszystkich widzów. Z lekką dozą nonszalancji oświadczył, że planuje start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: W co gra Duda? "Można się zagubić"

Krzysztof Stanowski startuje na prezydenta

Nie jest tajemnicą dla moich widzów, że mam pewne plany. Chciałbym zobaczyć, jak wygląda kampania prezydencka od środka - zapowiedział Stanowski w ostatnich minutach wywiadu z Dudą. Chciałbym nagrywać na ten temat różnego rodzaju vlogi. Kamera będzie za mną podążała. Chciałbym zobaczyć, jak to jest być kandydatem na prezydenta, a nie da się tego zrobić inaczej, niż startując na prezydenta. W związku z tym zamierzam to zrobić.

Następnie Stanowski stwierdził, że może liczyć na wsparcie "niepoważnej, ale być może licznej" grupy ludzi. Na ostrzeżenie Dudy, że ten eksperyment może zakończyć się sukcesem, Stanowski odparł, że lepiej, aby tak się nie stało.

Duda zostawił swojego rozmówcę z kilkoma radami dotyczącymi realizacji tego niecodziennego projektu.

To bardzo ciekawe doświadczenie. Niezależnie, czy zakończy się zwycięstwem, czy nie, może się zakończyć sukcesem. Dzisiaj mocne wejście do polskiej polityki następuje praktycznie wyłącznie przez wybory prezydenckie. Zaistnienie w wyborach prezydenckich, pokazanie się tej wąskiej grupie, kiedy cała uwaga koncentruje się na tym jednym wydarzeniu, to daje strasznego kopa. Pan redaktor jest bardzo popularny, ale doradzałbym realizować kampanię poprzez bezpośrednie spotkania z wyborcami.

Będę musiał jeździć po tych miastach? Ojeju - stęknął wyraźnie zmartwiony redaktor.

Po tych wiochach - dorzucił od siebie w mało elegancki sposób Robert Mazurek.

Ostatecznie Stanowski stwierdził, że skoro i tak nie chce wygrać, to jeżdżenie po Polsce sobie odpuści. Choć wiele z tego zostało powiedziane w formie żartu, komentarze obu panów na temat małych polskich miast mogły zostawić po sobie wyraźny niesmak.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(123)
Damian
6 miesięcy temu
Jeszcze tego w tym cyrku brakuje.
Kubuś
6 miesięcy temu
Paulina już urodziła?
Magda
6 miesięcy temu
Skoro Hołownia bez wyższego mógł zostać marszałkiem, Wałęsa po technikum prezydentem to tym bardziej Stanowski może. Historia Zełeńskiego pokazała, że jak najbardziej jest to możliwe.
njh
6 miesięcy temu
porazka
Pati
6 miesięcy temu
Pudelek nie żyje Carl Weathers. Słynny Apollo z Rockiego i Dilion z Predatora !!!
Najnowsze komentarze (123)
True
6 miesięcy temu
Ojjjj to Pegasus byłby wtedy na porządku dziennym 🤦
asdf
6 miesięcy temu
Kampania prezydencka nie jest tania. Bez finansowania partyjnego, będzie musiał z własnej kieszeni bulić. A wątpię by wtedy mówił o startowaniu dla żartów.
Ashley
6 miesięcy temu
Tylko Andrzej Duda na prezydenta!
Mela
6 miesięcy temu
jarosław kurski z wyborczej groził dziś Prezydentowi !!! PO znów nakręca hejt skierowany przeciwko Prezydentowi, tak jak za czasów Prezydenta Kaczyńskiego. Polacy czas się obudzić, bo tusk to drugi putin. 👎
Rockyshore
6 miesięcy temu
Śmiem twierdzić, że Lechu W. obniżył drastycznie próg wymagań wobec kandydatów na polskiego prezydenta. Który prezydent był najbardziej dystygowany? W sumie przychodzi na myśl Lechu K., ale bardziej dlatego, że wybór niewielki. Jolka była bardziej dystyngowana od Olka 🤣 Wychodzi na to, że byłby tak samo dobry, jak każdy z nas 🤣🤔
jjjj
6 miesięcy temu
Prezydent , który klepie trzy po trzy o Krymie , dziadersach- w programie, który jeszcze nie zapracował sobie w jednym procencie na jakikolwiek prestiż, a prowadzący - pierwszy- zasłynął najbardziej ze stalkingowego śledztwa wobec podrzędnej celebrytki, drugi z kolei z balowania z politykami co rujnuje założenie bezstronnego podejścia, które sobie przypisuje.
Magda7458
6 miesięcy temu
Do Prima Aprilis prawie trzy miesiące
Ann.
6 miesięcy temu
Przy obecnej prezydenturze ,to każdy może startować , tylko nie Stanowski, to bardzo zły człowiek i drań .
Seba
6 miesięcy temu
Lubi się ośmieszać.
Mogra
6 miesięcy temu
Polecam zażyć leki
migdał
6 miesięcy temu
Może za dużo zjadł?
Ela
6 miesięcy temu
Nie znam.
Nananna
6 miesięcy temu
A nie pamiętacie z czego sie zaśmiał stanowski ? Tacy ludzie maja rządzić
Zagłosuje na ...
6 miesięcy temu
Każdy byle nie POPIS, Konfederacja lub przystawki Tuska (Holownia, PSL i Lewica).
...
Następna strona