Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Ksiądz POTĘPIA Cezarego Żaka za palenie śmieci na działce: "Piąte przykazanie mówi: NIE ZABIJAJ"

136
Podziel się:

Okazuje się, że paleniem śmieci na działce Cezary Żak naraził się nie tylko internautom. Zachowanie aktora potępił również ksiądz Janusz Koplewski. Duchowny stwierdził, że gwiazdor "Rancza" dopuścił się grzechu i naruszył piąte przykazanie.

Ksiądz POTĘPIA Cezarego Żaka za palenie śmieci na działce: "Piąte przykazanie mówi: NIE ZABIJAJ"
Ksiądz potępia Cezarego Żaka za palenie śmieci na działce (AKPA, Pudelek Exclusive, Gałązka)

Cezary Żak od kilku dni znajduje się w samym centrum zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą majówkowego wypadu aktora na Mazury. Podczas pobytu na swojej ukochanej działce Żak postanowił bowiem wykorzystać chwilę wolnego na... pozbycie się odpadów. Gwiazdor "Rancza" rozpalił wówczas ognisko, do którego następnie wrzucił plastiki, folię i styropian. Jego poczynania zostały natomiast udokumentowanie przez paparazzi.

Zachowanie Cezarego Żaka jest godne potępienia nie tylko ze względu na jego zgubny wpływ na środowisko. Paląc śmieci na działce, aktor naruszył także prawo oraz zakłócił wypoczynek sąsiadom. Jeden ze świadków zdarzenia w rozmowie z "Super Expressem" zdradził, że cały proceder trwał około godziny, a "dym i smród były nie do wytrzymania". Żak zdążył już odnieść się do medialnego zamieszania za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor zamieścił w sieci swoje zdjęcie w roli wójta z "Rancza", które opatrzył cytatem z Ewangelii św. Jana. W kolejnym wpisie przeprosił zaś "wszystkich oburzonych".

Przez palenie śmieci na działce Żak naraził się wielu internautom, którzy otwarcie krytykowali jego postawę w facebookowych komentarzach. Okazuje się, że zachowanie aktora potępiają również... przedstawiciele Kościoła.

Ksiądz Janusz Koplewski w rozmowie z "Super Expressem" nie ukrywał, że po lekturze artykułu w tabloidzie był wyjątkowo zaskoczony postawą Cezarego Żaka. Mało tego, duchowny, znany również jako "spowiednik gwiazd", otwarcie przyznał, iż aktor dopuścił się grzechu. Jak podkreślił, szkodliwe dla środowiska palenie śmieci narusza bowiem piąte przykazanie.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Bardzo go lubię jako aktora, ale trucie ludzi to grzech. Piąte przykazanie mówi: nie zabijaj, a palenie plastiku jest rakotwórcze, to trucizna. To grzech nie tylko względem natury, lecz także względem ludzi, którzy tam mieszkają. Nawet w piecach nie można palić. Tyle się mówi o czystości klimatu, segregacji śmieci. Nie stać go? - rozprawiał ksiądz w rozmowie z tabloidem.

Duchowny zapewnił "Super Express", że wcale nie potępia Cezarego Żaka jako człowieka, a skupia się jedynie na jego czynie. Dodał również, iż aktor powinien przeprosić swoich sąsiadów.

Przypomnijmy, że zanim Żak publicznie przeprosił "oburzonych jego karygodnym zachowaniem", skomentował sprawę paleniska na działce, zamieszczając w sieci biblijny cytat.

Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem - napisał.

Jego osobliwy komentarz niespecjalnie przypadł do gustu wielu internautom. Niektórzy w komentarzach pod postem byli zdania, że zachowanie aktora było najzwyczajniej w świecie naganne i powinien za nie otwarcie przeprosić.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(136)
helen
2 lata temu
palenie toksycznych odpadów truje nie tylko ludzi, truje też zwierzęta, one też chorują
Karola
2 lata temu
Trawę niszczy, zwierzęta w trawie, ludzi truje, wstyd.
Deserek
2 lata temu
No faktycznie - temat ma kolejny tydzień 🤦🏼‍♀️ przypomnijcie jeszcze Madze Gessler, która paliła śmieci w jednym z odcinków KR 😬
zxz
2 lata temu
A gwałty na klerykach ministrantach i dziewczynkach przez kler to jaki to grzech
Kkg
2 lata temu
Wstyd!!!!!!
Najnowsze komentarze (136)
Asia
2 lata temu
Nie zabijaj? To kiedy Papież i kościół powiedzą głośno kim jest Putin? Gów..burza o drobiazgi a w powaznych sprawach- wody w usta nabierają. Tak, wiemy, ze pieniążki dla was najważniejsze, ale cud, ze jeszcze psy się na ulicach nie śmieją na dźwięk słowa ‚moralność’, dekalog itp. z ust przedstawicieli kościoła padających…
Anna
2 lata temu
A dlaczego wstawili jego zdjęcie z Rancza w roli księdza, a nie wójta?
jogi
2 lata temu
w mojej miejscowości, nowo przybyły proboszcz palił całą parafialną bibliotekę razem z pismami świętymi, bibiliami. Były tam naprawdę pokaźne zbiory. i jakoś miał wysrane na piąte przykazanie. Wolał spalić niż np rozdać parafianom.
Iza
2 lata temu
Może ksiądz Januszek powie jak to ludzie z mojej miejscowości gdzie pełnił posługę przegnali na trzy wiatry
Gość
2 lata temu
A nie molestować zna takie przykazanie?🤔
Malibi
2 lata temu
A może księża by potępili siebie za pedofilię za życie w kłamstwie , braku empatii. Może papieża by potępili za wspieranie putina, wojny, za ból i tragedię na Ukrainie
Lena
2 lata temu
Cywilizowani ludzie już od dawna nie wypalają śmieci! Wśród moich sąsiadów na wsi nikt już tak nie robi.. No ale bez przesady, jak można porównać życie człowieka, który ma duszę do zwierzęcia? i to jakiejś larwy (chociaż wiem, że są ludzie, którzy zasługują na takie przezwisko)?
Lena
2 lata temu
To jakiś żart? ktoś naprawdę życie ludzi porównuje do życia robaka? To jest prawdziwy grzech!
Lego
2 lata temu
Za karę niech mi okna pomyje.Wtedy mu wybaczę. Czy jestem wystarczająco surowa.
Wawa
2 lata temu
Do więzienia !!!!!
Ola.
2 lata temu
Oczywiście zdają sobie co niektórzy sprawę że to nie biskup tylko jego rola.Mówię to tak na wszelki wypadek, gdyby niektórzy potępili już biskupów za dewastację środowiska i gwałt na planecie. Bo już tam inteligencja ruszyła do komentowania.
Lil
2 lata temu
Ale mnie to rozbawiło :))))
Ekoś
2 lata temu
Solidna kara powinna go zaboleć!!!
AAnna❤️❤️
2 lata temu
A siódme nie kradnij.
...
Następna strona