Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Książę Harry zmienił wizerunek? "Wyglądało, jakby miał KUCYK"

49
Podziel się

Rob Lowe w rozmowie z Jamesem Cordenem wyznał, że udało mu się spotkać księcia Harry'ego podczas przejażdżki samochodem. Aktor uważa, że ukochany Meghan Markle drastycznie zmienił fryzurę.

Książę Harry zmienił wizerunek? "Wyglądało, jakby miał KUCYK"
Książę Harry ma nową fryzurę? (Getty Images)
bDIytffp

Chociaż książę Harry i Meghan Markle przeprowadzili się do USA głównie w poszukiwaniu odrobiny prywatności, ich życie po Megxicie zdaje się wzbudzać nawet większe zainteresowanie niż dawniej. Okazuje się, że poczynania Sussexów interesują nie tylko tabloidy, lecz również ich sławnych kalifornijskich sąsiadów.

Na księcia Harry'ego natknął się na przykład niedawno mieszkający w jego okolicy Rob Lowe. Aktor widział wnuka królowej Elżbiety podczas przejażdżki samochodem, tuż przed swoim występem w programie brytyjskiego komika Jamesa Cordena - któremu zresztą opowiedział o niecodziennym spotkaniu.

Właśnie wpadłem na twojego rodaka, angielski skarb, księcia Harry'ego, na światłach 10 minut temu. Mieszka jakieś 1,5 kilometra ode mnie. Jest samotnikiem. Zobaczyć go w sąsiedztwie, to jak ujrzeć potwora z Loch Ness, a ja go w końcu zobaczyłem. Jak jechał samochodem - wspominał aktor.

bDIytffr

Rob Lowe stwierdził również, że dzięki przypadkowemu spotkaniu na światłach mógł właśnie odkryć sensacyjną informację na temat wyglądu księcia Sussex. Chociaż aktor nie jest tego w stu procentach pewny, wydawało mu się, że Harry drastycznie zmienił fryzurę.

To wydarzyło się bardzo szybko - nie cytuj mnie w tym temacie - ale wyglądało to, jakby miał kucyk (...). Tylko mówię. Dla mnie, jako przypadkowego obserwatora, wyglądało to tak, jakby jego włosy bardzo urosły i były zebrane do tyłu bardzo ścisło, przez coś, co jak zakładam, było kucykiem - tłumaczył Lowe.

bDIytffx

Sam Corden podszedł do opowiedzianej przez aktora historii nieco sceptycznie.

To z pewnością nieprawda. Wiesz, co się moim zdaniem wydarzyło? Myślę, że nie widziałeś księcia Harry'ego - żartował prowadzący.

Rob Lowe nie dawał jednak za wygraną.

bDIytffy

O nie, to był on, bo muszę przyznać, że śledziłem go aż do domu, żeby sprawdzić, czy samochód tam wjechał - przyznał ze śmiechem aktor.

Myślicie, że książę Harry faktycznie zmienił wizerunek?

bDIytffz
bDIytffA
bDIytffS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(49)
Norka
miesiąc temu
Jak dla mnie nie ma nowej fryzury wyglida tak samo jak kiedyś.
Tak tak
miesiąc temu
Zmiana fryzury= zmiana partnera. I tl nie dotyczy tylko kobiet. Faceci tez potrzebują zmiany w wygladzie jeśli sypie im się życie osobiste.
jajaja
2 miesiące temu
Kucyk? Z czego?
bDIytffT
Gość😁
2 miesiące temu
Gdzie jest kucyk? Nie mogę go znaleźć. Na którym zdjęciu go najlepiej widać?
alicja
2 miesiące temu
każdemu facetowi i chłopakowi najlepiej jest w krótkich włosach...
Koniec
2 miesiące temu
Marchewkowy blondynek
14 STYCZNiA
2 miesiące temu
,03:06 17
po co?
2 miesiące temu
No i teraz nie zasnę z tych emocji
zcx
2 miesiące temu
Najbardziej normalny z tej całej królewskiej rodzinki.
Emerytka
2 miesiące temu
Proszę dajcie jemu spokój nie szczujcie jak na jego matkę . Ćzłowiek wolny niech robi co chce ma do tego prawo ma rodzinę żonę i życia mu nikt nie będzie im układał .W kucyku czy bez kucyka
janek
2 miesiące temu
Myślimy, że Rob Lowe potrzebuje dobrych okularów. Harry nie ta dawno- ze 2 tygodnie temu- występował na żywo, krótkie włosy ma.
Kobieta
2 miesiące temu
Chcieli życia prywatnego po co o nich piszecie. Niech będą szarymi obywatelami USA jak chcieli. Najlepiej niech Wogole znikną z pola widzenia. Ciągle to samo. Niech robią co chcą tylko niech się postarają aby o nich nie pisano bo nie warto. Karierowiczka zrobiła co chciała i naprawdę niech żyje jak chce
dynamit
2 miesiące temu
A ja mam zły nastrój, wiec słucham BTS. Mam 40+ i uwielbiam ich, wspaniałe chłopaki i moja mama tez :)))
bDIytffL
Mrówka
2 miesiące temu
Odbierdolta się od Harego, jego kucyka i od Harego!!!
bDIytfgn