Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Meghan i Harry promują swoją nową markę zdjęciem z KSIĘŻNĄ DIANĄ: "Jestem synem mojej matki"

99
Podziel się

W sylwestra Meghan Markle i książę Harry oficjalnie ruszyli z nowym projektem pod nazwą "Archewell".

Meghan i Harry promują swoją nową markę zdjęciem z KSIĘŻNĄ DIANĄ: "Jestem synem mojej matki"
Meghan i Harry promują swoją nową markę (Getty Images)
bDSWSJVh

Rok temu Meghan Markle i książę Harry ogłosili, że "wypisują się" z rodziny królewskiej, bo chcą żyć na własny rachunek z dala od mediów. Czas pokazał, że wcale nie zamierzają zniknąć z życia publicznego, jednak teraz promują się na własnych zasadach.

Ponieważ w związku z "megxitem" nie mogą używać już nazwy "Sussex Royal", powołali do życia nową markę - "Archewell" , pod którą będą prowadzić fundację oraz realizować komercyjne działania, jak np. wydawanie książek.

bDSWSJVj
Zobacz także: Kolega Meghan z planu boi się z nią rozmawiać. Grali parę

W ostatni dzień starego roku Meghan i Harry uruchomili stronę internetową, na której opublikowali grafikę z "listem na 2021 rok". W tle widnieje zdjęcie Harry'ego z dzieciństwa z jego mamą, księżną Dianą, i fotografia małej Meghan z matką, Dorią Ragland.

Jestem synem mojej matki. A ja jestem matką naszego syna. Razem dostarczamy wam Archewell. Wierzymy w to, co najlepsze w ludzkości, ponieważ widzieliśmy to, co najlepsze w ludzkości. Doświadczyliśmy współczucia i życzliwości. Od naszych matek i nieznajomych. W obliczu strachu, walki i bólu, łatwo jest stracić to z oczu.

bDSWSJVp

Razem możemy wybrać odwagę, uzdrowienie i połączenie. Razem możemy wybrać wprowadzenie współczucia w czyn. Zapraszamy was do przyłączenia się. Pracujemy nad budowaniem lepszego świata. Jeden akt współczucia naraz - czytamy w "liście".

Fundacja Archewell ma działać przede wszystkim na rzecz kobiet. Nazwa nawiązuje do imienia syna książęcej pary oaz do greckiego słowa "arche", które oznacza "źródło działania" i angielskiego "well" oznaczającego "dobrze".

Póki co na stronie można odsłuchać pierwszy podcast nagrany przez parę oraz przeczytać o jej współpracy z Netfliksem.

bDSWSJVq

Myślicie, że Archewell wkrótce stanie się potężną marką?

bDSWSJVr
bDSWSJVs
bDSWSJVK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Gość
3 miesiące temu
Zarabiaj dobrze na zmarłej matce, oburzaj się, że robią to inni, jeśli Ty nie masz z tego zysku. Amerykanka wystawiła monarchi na sprzedaż, jak karton mleka w markecie. Jako księżna mogła robić to samo z większym zasięgiem. Teraz jest niewiarygodna. Zwykła celebrytka
Gość
3 miesiące temu
Harry już czas dorosnąć i iść do pracy, a nie jechać na plecach zmarłej matki i rodziny królewskiej, a dokładnie ojca, który dalej przelewa profity na życie. Ponieważ Harry ma 2 lewe ręce i parcie na szkło, czyli „co zrobić aby się nie narobić!”. Więc z Megan stworzyli świetny tandem, bo ona ma te same priorytety życiowe. Te ich projekty śmierdzą fałszem i obłudą na kilometr. Słabe kołczowe hasła są tak samo nieautentyczne i niewiarygodnie, jak te dwie osoby. Ciągle próbują nowych projektów, z myślą a nóż ten się uda. Ale niestety ludzie nie wierzą w ten fałszywy bełkot, pragnących atencji nowicjuszy dobra i pokoju.
Brawo
3 miesiące temu
Lans na zmarłej matce !
bDSWSJVL
Dede
3 miesiące temu
Drogi Pudelki, gwoli ścisłości- skoro Harry „wypisał” się z rodziny królewskiej to nie przysługuje mu już tytuł „książę”. W waszych artykułach powinniście wiec tytułować jego prawdziwym nazwiskiem- Harry Spencer lub Windsor a nie „książę”!
aaa
3 miesiące temu
I tego im zycze! Zeby sie powiodlo! <3
Najnowsze komentarze (99)
aaa
3 miesiące temu
chyba w tym przypadku chodzi o ''well' jako o studnię
Juk
3 miesiące temu
Przeciętni ludzie z przeciętnym talentem ale zarabiają miliony tylko dlatego, że są sławni. Teraz będą nam mówić jak mamy żyć, bo oni niby posiadają większą wiedzę od nas. Smutne to, że naprawdę utalentowani i inteligentni ludzie nie mają okazji podzielić się ze światem swoimi umiejętnościami i wiedzą, bo promuje się ludzi takich jak Meghan i Harry. Netflix jest głównym winowajcą w tej kwestii. Szkoda gadać.
Biz
3 miesiące temu
Harry zeszmacil się kompletnie
Ghji
3 miesiące temu
To jest tak zenujace, ze nie wiem co napisac. Wstyd mi za nich! Wspolczuje jego rodzinie!
dada
3 miesiące temu
on ma maniery i klase, ona nie. reszta mowi sama za siebie ps. kto odciaga ukochana osobe od rodziny ???
ann
3 miesiące temu
Oj ,ludzie ,ludzie, jak wy nic nie rozumiecie,za tym stoi sztab ludzi,nikt nie robi czegoś,bo tak chce
Cjxj
3 miesiące temu
„I am my mothers son” to talkie powiedzenie po angielsku ze jest do matki podobny z zachowania. Oglądałam Diany stare nagrania kiedy wypełniała swoje obowiązani królewskie i ani Megan ani Kate nie maja tego czegoś, jej synowie to również rozpieszczone bachory i tez nie maja tej pokory w sobie i tej takiej miłości do drugiego człowieka która miał Diana, kiedyś myślałam ze to mit dopóki nie zaczęłam się wdrażać w jej historie.
Gosc
3 miesiące temu
W każdej rodzinie znajdzie się owca
bDSWSJVD
polin
3 miesiące temu
Uzdrowienie? Do pracy, zaraz po 40 lat będą mieli a dalej głowy w chmurach. Mieli wnieść powiew świeżości, własne pomysły, oryginalne zajęcia, tymczasem... promocja na zmarłej matce? Oj Harry to jeleń z największymi rogami na tym globie. Jakie przesłanie? Toż to bełkot prima sort. 2020 rok przespali, ale 2021 nie zapowiada się u nich lepiej. Jaki wniosek? Harry poza RF nie istnieje z własnym dorobkiem. O tej śmiesznej aktoreczce z talentem drewnianej kukły nie pomnę.
Anna
3 miesiące temu
Biedna Diana była zbyt młoda aby wiedzieć w co się pakuje. Ślub w wieku 20 lat był jej największym błędem. Jej syn nie miał oporów już wcześniej by zarobić oraz prowadzić działania pr wykorzystując jej pamięci m.in. czek od banku JP Morgan, sadzenie kwiatów w przedszkolu pomimo obowiązujących wytycznych pandemicznych.
Adam
3 miesiące temu
Ta urocza para skutecznie osłabia autorytet monarchii.Dla Brytyjczyków to chyba przykre.
Cojaczytam
3 miesiące temu
Jestem synem mojej matki, a ja córką swojej matki. Tam to powinno brzmieć. Ogromny dysonans między nazwą, zdjęciami i listem.
What?!
3 miesiące temu
Skoro nazwali swoją marke Archwell, to jedynym logicznym zdjęciem byłoby te ukazujące ich syna... czy się mylę? Zdjęcie jego matki w takiej sytuacji można wytłumaczyć tylko w jeden sposób. Przykre.
Razowy
3 miesiące temu
Który to już raz się odcięli od korony? 😂 No i żyją tylko zdani na własne siły 😂
...
Następna strona
bDSWSJWf