Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

Księżna Monako PO RAZ PIERWSZY komentuje swój stan zdrowia: "To była trudna i bardzo bolesna podróż"

77
Podziel się:

Po niemal roku nieobecności w Monako księżna Charlene wreszcie zgodziła się porozmawiać z prasą o okolicznościach swojej hospitalizacji za granicą. Odniosła się również do plotek o kryzysie w małżeństwie z księciem Albertem.

Księżna Monako PO RAZ PIERWSZY komentuje swój stan zdrowia: "To była trudna i bardzo bolesna podróż"
Księżna Charlene po raz pierwszy komentuje swoje problemy ze zdrowiem (fot. Getty)

Od dobrych parunastu miesięcy prasa w całej Europie bacznie przygląda się nietypowej sytuacji w Monako. Podczas w założeniu 10-dniowej wizyty w RPA w maju 2021 roku księżna Charlene nagle podupadła na zdrowiu. Ostatecznie została w Afryce przez kolejne 10 miesięcy, podczas których tabloidy rozpisywały się o domniemanym końcu jej małżeństwa z księciem Albertem. Już po powrocie do Europy, zamiast przyjechać do Monako, księżna zatrzymała się w klinice w Szwajcarii. Podejrzewano nawet, że nigdy już nie zdecyduje się wrócić na książęcy dwór.

Jak jednak dobrze wiemy, tak ostatecznie się nie stało. Od kilkunastu tygodni Charlene ponownie przebywa w Monako, gdzie w pełni oddaje się roli mamy 7-letnich bliźniąt Gabrielli i Jacquesa. Do tej pory szczegóły jej tajemniczej choroby pozostały nieodkryte. Księżna zgodziła się jednak po raz pierwszy omówić temat długiego pobytu poza domem w rozmowie z gazetą Monaco-Matin.

Zobacz także: Zero od jurorów z Ukrainy oraz co pogrążyło Ochmana

Mój stan zdrowia jest bardzo delikatny. Nie mogę się za bardzo spieszyć. Ścieżka do wyzdrowienia była długa, trudna i bardzo bolesna - opisywała enigmatycznie księżna.

Kiedy wróciłam do księstwa, skoncentrowałam cała moją energię na moich dzieciach, moim mężu i zdrowiu. To jest teraz dla mnie najważniejsze. (…) Jestem bardzo szczęśliwa, mogąc być z powrotem w domu w Monako z moją rodziną.

Księżna odniosła się także do niecichnących plotek na temat rzeczywistych powodów jej przedłużającego się "urlopu chorobowego". Nie jest tajemnicą, że Albert ma co najmniej dwoje nieślubnych dzieci. O niektórych z nich Charlene miała rzekomo dowiedzieć się dopiero w trakcie trwania ich związku. Swego czasu pojawiły się spekulacje dotyczące trzeciego nieślubnego dziecka Alberta, jednak sprawa prędko została zamieciona pod dywan. Nawet w dniu swojego ślubu Charlene była opisywana przez media jako "najnieszczęśliwsza panna młoda". Planowała też ponoć zbiec sprzed ołtarza, choć plotkom tym wielokrotnie zadawano kłam.

Na temat publikacji, które ujrzały światło dzienne w trakcie jej nieobecności w Monako księżna reaguje stanowczo, podważając ich rzetelność.

Rozmawialiśmy o tych okrutnych artykułach. Albert zrobił wszystko, aby chronić mnie i nasze dzieci.

Myślicie, ze kiedyś poznamy całą prawdę na temat tego, co działo się za zamkniętymi drzwiami księstwa Monako? Niektórzy już zaczynają się obawiać, że mamy tu do czynienia z przypadkiem podobnym do tragedii księżnej Diany...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(77)
Monika es
2 lata temu
Powodem wielu poważnych chorób jest stres
Life
2 lata temu
Może miała po prostu załamanie nerwowe i tyle. Bez szukania sensacji.
Hmmm
2 lata temu
Bez przesady, sławni i bogaci też chorują psychicznie....
EDd
2 lata temu
Dianę Elżbieta załatwiła
Iga
2 lata temu
Tu jest o wiele gorzej niż z Diana niestety 😪🥺
Najnowsze komentarze (77)
Gość
2 lata temu
Mąż jest tak operatywnyi tak skacze na boki że żona jest załamana ,a może ją zaraził i musiała kobieta leczyć się.
Gość
2 lata temu
Myślałam że na pierwszym zdjęciu to Naomi Watts. Ale podobne!
Viola
2 lata temu
Jest i byla zastraszona. W kregach polityki, to wszystko jest tuszowane, aby świat i media widziały i wiedziały co powinno byc podane do wiadomosci. Ja ona musi kochać swoje dzieci by byc tak traktowana I ponizana przez meża. Jemu można płodzic dzieci na lewo I prawo, a ona ma siedziec cicho, bi juz zrobil z niej ubezwłasnowolniona i ma siedziec cicho, bo moze sie jej cos stac np. ktoregos dnia - tak jak Dianie. Przeciez wypadek samochodowy Diany to bylo wszystko zaplanowane ze szczegolami, nie ma swiadkow, dowodow- czysty przypadek bo bylo niewygodna i za duzo mowila co jej nie pasuje. Smutne ale prawdziwe.
pani m
2 lata temu
uroki książęcej etykiety. brak wolności, uciskanie, trzymanie w ryzach. jak w średniowieczu. w Wlk Brytanii też tak to wygląda. nie dziwi więc, jak cierpiała Diana i że odeszła Meghan. co to za życie? zmarnować swoje jedno, cenne życie na zasady i rozkazy? współczuję :(
Pałacowe życi...
2 lata temu
Mówić musi to co jej każą. Sztab ludzi odpowiedzialnych za pijar pracuje nad tym, żeby Pałac lśnił. Nie ma mowy o błędach.
Iga
2 lata temu
Tu jest o wiele gorzej niż z Diana niestety 😪🥺
Gosc
2 lata temu
Dzointa niech se kobiecina wykurzy ibedzie spoko;)
adam
2 lata temu
To było oczywiste w dniu ich ślubu, że Charlene została wybrana, niczym njiewoilnica na targu ze względu na podobieństwo do matki Alberta.
Polak
2 lata temu
Jaques wyglada na zaburzonego, dlatego mama cierpi, jak każda kochająca.
Gerard
2 lata temu
Zdrówko życzymy w dniu matki
njua
2 lata temu
Coś jest grubo nie tak i w związku i ze zdrowiem ks.Charlene. Dzieci tez jakieś smutne,mówi sie o autyzmie syna. Nie dowiemy sie niczego,
Zosia
2 lata temu
To depresja ..😔
gosc
2 lata temu
I tak myślę że to nie są jej słowa a ta kobieta jest krótko mówiąc niewolnikiem tej sekty nazywanej monarchia. Pewnie leży gdzieś naćpana psychotropami żeby nie mogła dojść do siebie a inni mówią za nią
Gość
2 lata temu
Jak już piszecie to napiszcie że podpisała umowę z Albertem, co roku dostanie masę pieniędzy, ale ma obowiązkowo uczestniczyć jako małżonka Alberta w wydarzeniach wskazanych w umowie.
...
Następna strona