Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Kuba Wojewódzki gościł Roberta Lewandowskiego u siebie w domu. Później dostał nieprzyjemnego SMS-a od piłkarza. Ujawnił treść

907
Podziel się:

Kuba Błaszczykowski był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski", gdzie prowadzący nagle podzielił się anegdotą ze spotkania z Robertem Lewandowskim. Piłkarz miał mu potem wysłać zaskakującego SMS-a.

Kuba Wojewódzki gościł Roberta Lewandowskiego u siebie w domu. Później dostał nieprzyjemnego SMS-a od piłkarza. Ujawnił treść
Wojewódzki wspomina spotkanie z Lewandowskim. Dostał potem zaskakującego SMS-a (AKPA)

Kuba Błaszczykowski od kilku dni promuje film o jego życiu, który trafił już na jedną z platform streamingowych. Na uroczystej premierze mógł liczyć na obecność znanych znajomych, a sam udzielił od tego czasu kilku wywiadów, w których poruszał wątki zarówno zawodowe, jak i prywatne. Mowa m.in. o rzekomym konflikcie z Robertem Lewandowskim, o którym od lat rozpisywały się media.

Błaszczykowski zapytany o narcyzm wśród piłkarzy. Mówi wprost

Kolejnym przystankiem w medialnym tournée Błaszczykowskiego jest podcast "WojewódzkiKędzierski", gdzie także poruszono kilka interesujących kwestii. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat pieniędzy, a konkretnie tego, czy wysokie zarobki wpływają na rozwój narcyzmu wśród ulubionych "kopaczy" Polaków.

A powiedz mi, od jakiego poziomu sukcesu lub zarabianych pieniędzy zaczyna się u piłkarzy taki skrajny narcyzm, a czasami, niestety, arogancja? Ja poznałem wielu polskich piłkarzy, bardzo wielu z was było też moimi gośćmi, więc trochę o tym wiem - zagaił Wojewódzki.

Wiesz co, ja nie wiem, czy odpowiednim wyznacznikiem arogancji, czy narcyzmu są pieniądze. Ja myślę, że to nie powinno zmieniać człowieka i to jest punkt pierwszy, od którego powinniśmy wyjść. To nie powinno mieć znaczenia... - mówił Błaszczykowski.

Ale pieniądze nie zmieniają człowieka, tylko pokazują, jaki jest naprawdę - wtrącił prowadzący.

Być może tak jest - zgodził się jego gość. Myślę, że to jest dobra puenta do tego wszystkiego. Pieniądze pokazują, jakim człowiek jest naprawdę. Ja znam piłkarzy, których pieniądze nie zmieniły.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Majdan wprost o konflikcie Lewandowskiego z Błaszczykowskim. "Nie każdy w drużynie musi się kochać"

Błaszczykowski znów zapytany o Lewandowskiego. Nagle wkroczył Wojewódzki

Wtedy do rozmowy zgrabnie wpleciono wątek Roberta Lewandowskiego, o którym Błaszczykowski mówił tylko w ostatnich dniach już kilkukrotnie.

A twoim zdaniem, bo ja mam ciekawe doświadczenie, chciałem się dzisiaj nim podzielić... Czy twoim zdaniem Robert Lewandowski miewał czasami zachowania narcystyczne, takie zachowania boiskowej primadonny? - zapytał nagle Kuba Wojewódzki.

Wiesz co... Myślę, że zmierzasz do tego, że Robert, jak są mecze i tak dalej, to lubi pomachać rękami, tak? - zaczął. No myślę, że jest to jakiś tam sposób, który można odbierać dwuznacznie, że z jednej strony chce zmotywować chłopaków, ale, obserwując to z boku, można dojść do wniosku, że może to być trochę dla chłopaków denerwujące.

Wtedy pałeczkę przejął właśnie Wojewódzki, który opowiedział prywatną anegdotę na temat spotkania z Lewandowskim. Okazuje się, że gdy wrzucił ich wspólne zdjęcie, nagle dostał od piłkarza zaskakującego SMS-a.

Mi chodzi o co innego. Myśmy się poznali wiele lat temu. Mieliśmy takie prywatne spotkanie u mnie w domu parę lat temu. Zrobiliśmy sobie śmieszne zdjęcie w kuchni i ja to zdjęcie wrzuciłem. I ku memu zdziwieniu dostałem od niego SMS-a: "Jeśli będziesz wrzucał zdjęcia po spotkaniach ze mną, to przestaniemy się spotykać" - wyznał. Ja wtedy pomyślałem, cholera, to bardziej ty aspirujesz do mojego świata niż ja do twojego, więc zastanówmy się, kto z takiej dysproporcji będzie bardziej lub mniej zadowolony. Natomiast byłem ciekaw, czy to jest zmiana? Bo parę lat temu, kiedy byłem na ich 30. urodzinach i oni prosili o nierobienie zdjęć, to byłem jednym z nielicznych, który tych zdjęć nie robił, a wszyscy robili i wrzucali na media.

Następnie padło pytanie o to, czy Błaszczykowski także zauważył podobną zmianę w zachowaniu "Lewego". Ten jednak odpowiedział dość dyplomatycznie.

I byłem ciekaw, czy ty widziałeś taką ewoluującą zmianę w nim, która mnie niepokoiła. Mimo że mamy cały czas dobre kontakty, ale widziałem zróżnicowanie w zachowaniu, w sposobie bycia, w sposobie definiowania rzeczywistości - pytał Wojewódzki.

Ja myślę, że z racji tego, że my przez ostatnie lata nie mieliśmy jakiegoś mega kontaktu, ciężko mi będzie ocenić to w sposób obiektywny. Myślę, że nawet w filmie to widać, że Robert też zmienił się w sposobie postrzegania choćby tej sytuacji naszego konfliktu i każdy z nas potrzebował czasu i przejść, żeby dojść do wniosku, że mieliśmy zbyt duże ego - podsumował Błaszczykowski.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(907)
Plotka
2 miesiące temu
Błaszczyk dobrze się wypowiedział
Maciek
2 miesiące temu
A tutaj uważam, że Lewandowski ma rację. Zawsze należy zapytać znajomych czy zgadają się na udostępnienie wspólnego zdjęcia w socialach
gosc
2 miesiące temu
Jeżeli ktoś prosi o nie robienie zdjęć to trzeba to uszanować.
Gośka
2 miesiące temu
Nie umieszczam swoich zdjęć w internecie. Zawsze proszę znajomych, aby moich zdjęć nie publikowali. To nie jest kwestia narcyzmu tylko poszanowanie prywatności. Koniec, kropka! Jak się nie podoba, to staram się z takimi ludźmi nie spotykać!
Dorota
2 miesiące temu
Kompleksy lewych level hard, brawo kuba!!
Najnowsze komentarze (907)
Prawny Pisarz...
2 tyg. temu
Obecnie uważam że obaj panowie zachowują się jak dzieci. " Lewy: Nie wrzucaj moich zdjęć! Kuba: Okey. Lewy: Mówiłem ci żebyś nie wrzucał moich zdjęć!!! Kuba: Heh, tak wyszło. Lewy: Już cię nie lubię. Kuba: Ja też cię już nie lubię.
Socjolog amat...
2 miesiące temu
Prymitywni ludzie wspięli się "na górę" i żyją pod hasłem "lewy"! Awans społeczny z reguły prowadzi do takich zachowań!!!
Eljochi
2 miesiące temu
Oczywiscie Kuba. Lewandowski, ktory jest wart 360 mln zlotych szuka atencji u goscia, ktory jest warty 5 mln i chce sie obracac w jego srodowisku. Kuba nie badz smieszny.
Do góry nogam...
2 miesiące temu
I kto tu niby ma rozdmuchane ego???
Kaszubka
2 miesiące temu
Moja babcia kaszubka mawiala "na najwyzszy kamien kazdy pies naszczeka". Kudy Wojewodzkiemu i temu drugiemu do Lewandowskiego, moga sobie poszczekac....
Żenua
2 miesiące temu
Kuba chciał sie przylansować znajomością i nic więcej za tym "śmiesznym zdjęciem" nie stało. Podbudowac swoją pozycję w lokalnym szolbiznesiku zbijaniem piątek z topowym sportowcem tak by wszyscy widzieli i wiedzieli. KW to interesowna m3nda, która lezie tam gdzie wywęszy $$$ szukając okazji do wspolnych interesików, tu też może myślał, ze przybokazji mu coś skapnie więc usiłował udawać wesołego ziomeczka 🤦😳
Ada
2 miesiące temu
Proszę wpłać choć 1zl, fundacja się pomaga Zygmunt Serówka człowiek bardzo doświadczony przez życie
fan anki l.
2 miesiące temu
oczywiscie bez zdjecia anuli ten artykul nie ma prawa bytu.
Aw15
2 miesiące temu
Narcyz i arogant pyta o narcyzm i arogancję. Himalaje Wojewódzkiego
infantylny Ku...
2 miesiące temu
Czy ja dobrze rozumiem, ze Wojewódzki czuje się lepszy od Lewego? Poważnie on tak myśli o sobie? Litości! Przecież za Lewego to kluby piłkarskie się zabijają a co z Wojewódzkim bankrutem? Jakie ma osiągnięcia? Lewy zapisał się w historii piłki nożnej na zawsze a kto będzie pamiętał o takim zakompleksionym Kubusiu za parę lat? Wojewódzki wstawiając zdjęcie z Lewym i oznaczając go przyciąga reklamodawców. Czyli zarabia na wizerunku Lewego. Nie dziwię się Lewemu, że tak zareagował, został wykorzystany.
Mex
2 miesiące temu
A kto jest ten lewandowski
Ally
2 miesiące temu
Bo przed wojewódzkim każdy powinien się płaszczyć, kiedyś go lubiałam ale jednak poziom zepsucia i jego arogancji bije na głowę wszystkich innych
Aga
2 miesiące temu
Wstyd i narcyzm to spotkać się we dwóch i obgadywac trzeciego, żeby zaspokoić swoje ego.
Fanka
2 miesiące temu
Pan Błaszczykowski bardzo grzecznie i dobrze się wypowiedział
...
Następna strona