Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Kuba Wojewódzki zaskakuje Dawida Kwiatkowskiego pytaniem o pracę w TVP: "Nie zgrzyta ci to MORALNIE?"

271
Podziel się

Podczas wizyty w show Kuby Wojewódzkiego Dawid Kwiatkowski musiał zmierzyć się z mało komfortowym pytaniem. Trener z "The Voice Kids" odpowiedział krótko. Udało mu się wybrnąć?

Kuba Wojewódzki zaskakuje Dawida Kwiatkowskiego pytaniem o pracę w TVP: "Nie zgrzyta ci to MORALNIE?"
Dawid Kwiatkowski mierzy się z trudnym pytaniem u Kuby Wojewódzkiego (AKPA)
bDSlJCRh

Dawida Kwiatkowskiego śmiało można nazwać polskim Justinem Bieberem. Choć twórczość pochodzącego z Gorzowa Wielkopolskiego artysty znana jest stosunkowo wąskiej grupie słuchaczy, "Kwiatek" radzi sobie w show biznesie lepiej niż niejeden jego znacznie bardziej doświadczony w branży kolega.

Przedsiębiorczy Dawid nie skupia się tylko na wydawaniu kolejnych płyt i występowaniu przed nastolatkami, ale i organizuje warsztaty i obozy muzyczne, a także sprawdza się w roli trenera w The Voice Kidsbierze udział w innych wydarzeniach organizowanych przez Telewizję Polską.

bDSlJCRj
Zobacz także: Kwiatkowski apeluje do młodzieży: "Mówcie głośno, że nie chcecie być hejtowani!"

Ostatnio 25-latek gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Podczas spotkania showman zadał Kwiatkowskiemu mało komfortowe pytanie dotyczące współpracy z TVP.

Gdzie jest miłość bliźniego u człowieka, który pracuje w TVP, gdzie dwie godziny przed jego programem, albo dwie godziny po jego programie jest szerzona nienawiść. To jest pytanie, bo nie rozumiem moich kolegów, którzy tam pracują. Czy to nie zgrzyta ci moralnie? - zapytał wprost 57-latek.

bDSlJCRp

Wokalista zdecydował się na zwięzłą odpowiedź:

Myślę, że w programie, w którym biorę udział, czuć bardzo dużą miłość do bliźniego - odparł, co najwyraźniej nie zadowoliło Wojewódzkiego, który drążył temat, dopytując, czy "rzygająca propaganda przed i po nie jest częścią tego, w czym się występuje".

Dawid nie zamierzał się jednak rozwodzić i uraczył starszego kolegę po prostu krótkim "nie".

bDSlJCRq

Udało mu się skutecznie wybrnąć z sytuacji?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bDSlJCRr
bDSlJCRK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(271)
Pela
miesiąc temu
Czy bycie bywalcem zatoki sztuki wiedząc co tam się działo nie zgrzyta ci Kubo moralnie?
tezeusz
miesiąc temu
Jeżeli Wojewódzki pyta o moralność, to jest żenujące.
gość
miesiąc temu
Wojewódzki i moralność! haha
bDSlJCRL
Wawa
miesiąc temu
Za to powiatowy pracuje w cudownej telewizji gdzie stol jest upierdo......gdzie smieja sie z ataku paniki..gdzie smietanka szczepi sie przed kolejka lekarzy... Hipokryta level master!
gość
miesiąc temu
Kuba a czy ty wszystko zarobiłeś moralnie?
Najnowsze komentarze (271)
Wołodia
2 dni temu
czy można odzobaczyć płaczącego ze starości Kubę Wojewódzkiego?
Tancerze
2 dni temu
Dziadek Kuba oficjalnie pokazuje się z paniami a nieoficjalnie rżnie się z chłopami oco tu chodzi?
Ryś
2 dni temu
'inteligencja' Kuby to cudze myśli, podane jako swoje, uczy się ich na pamięć od lat sześćdziesięciu, inteligencja Dawida to własne przemyślenia
poważny
2 dni temu
Czy to prawda, ze Wojewodzki nie ma polowy zebow? Dlatego sie szeroko nie usmiecha?? proteza podobno sprawia mu ból tak mówił gdy go przyparli do dr Murka
Sabinka
2 dni temu
taki stary już Kuba a mówią na warszawce że i tak pójdzie siedzieć Na Białołęce już ponoć czekają na niego Szykują casting ale teraz na gang bang z jego udziałem jako kluczowego pacjenta kije od mioteł już ponoć wypolerowane :-)
Królik
2 dni temu
Wojewódzki ma brzydki kształt ust, ale to akurat mu pasuje bo całą twarz ma brzydką.. Wygląda jakby nie miał zębów i chyba tak jest, bo nigdy nie widziałam , aby śmiał się pełną gębą. Oprócz oczywiście momentów, gdy założy protezę, ale wtedy też czasem się zapomina i kuli usta jak przy kupci.
Grażnya
2 dni temu
jak kuba umrze to wszyscy będą go rozbierać na kawałki i jednym z tych kawałków będzie jego maleńki siusiaczek -słownictwo oryginalne
k3k4
2 dni temu
Jakub Wojewódzki do kieszonkowego dorabiał na... cmentarzu. "Pracowałem na Powązkach jako sezonowy konserwator terenów zielonych", wyznał Jakub w jednym z wywiadów. W wakacje zahaczył się m.in. na budowie w Czechosłowacji, gdzie obsługiwał zewnętrzny dźwig. Pod koniec liceum Kuba usłyszał, że nic w życiu nie osiągnie i nadaje się tylko do prostych prac budowlanych. Jak wspomina w książce, którą pisał przez lata bezskutecznie odreagowując hejt, którym go raczono w necie - Po teście na inteligencję zapadła dramatyczna cisza. W końcu wezwano moją mamę do poradni, gdzie pan psycholog, patrząc jej głęboko w oczy, powiedział: »Syna tylko i wyłącznie do prostych prac budowlanych.<< 4-letnie liceum skończył w 6 lat. Studia dziennikarskie skończyły z nim po pierwszym semestrze. Dziecko nocnego stróża nie miało łatwego życia uczuciowego i zawodowego, same zawody i brak czucia w czułym kiedyś penisku.
bDSlJCRD
Madzia 16
2 dni temu
żal mi Kubusia, niewiele już przed nim życia, widać że wszystko bo goli i go boli i boi sie, może chce w ten sposób ulżyć swemu cierpieniu i popełnić samob(a)jstwo ze strachu
czarnobi
2 dni temu
Kuba nie jest biseksem , bo ma 3 cm we wzwódku i się tego wstydzi przed kobietami i facetami, tylko bardzo młodzi chłopcy , którzy mają tyle cm co Kuba lub mniej są wybierani na castingach, bo przed takimi Kuba jest w stanie się odważyć obnażyć.
chłopczyk
2 dni temu
Wojewódzki, przestań udawać,że nie lubisz dwunastoletnich chłopców.
Kinia
2 dni temu
Jakieś starcze plamy pojawiły się Kubie na twarzy
z dworca ZOO
2 dni temu
Powiatowy woli młodych chłopców o czym wie cały Dworzec Centralny w Warszawie
Monika
2 dni temu
Sporo kosztuje dziadka Kubka to ukrywanie skłonności homoseksualnych... po cha to mu na stare lata i tak jest juz poza boiskiem.
...
Następna strona
bDSlJCSf