Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Patriotka Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z pracy w TVP: "DLA MNIE POLSKA JEST JEDNA"

342
Podziel się:

Joanna Jędrzejczyk zamieściła na Instagramie wpis, w którym odniosła się do fali krytyki, która spadła na nią w związku z przyjęciem posady w tanecznym show Telewizji Polskiej. Bokserka mogła liczyć na słowa wsparcia między innymi od Pauliny Krupińskiej czy Marceliny Zawadzkiej.

Patriotka Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z pracy w TVP: "DLA MNIE POLSKA JEST JEDNA"
Joanna Jędrzejczyk tłumaczy się z posady w "Dance Dance Dance" (East News)
bECiEYfF

Ostatnio głośno było o zmianach w składzie jurorów Dance Dance Dance. Jak się okazało, podczas gdy Roberta Kupisza zastąpiono Augustinem Egurrolą, lukę po Annie Musze wypełniono Joanną Jędrzejczyk.

W związku z ostatnim głośnym strajkiem mediów fani zawodniczki MMA nie kryli zawodu przyjętą przez idolkę propozycją Telewizji Polskiej. Co ciekawe, jeszcze kilkadziesiąt godzin przed poinformowaniem o nowym etacie bokserka ubolewała nad próbą ingerencji władzy w wolność mediów....

bECiEYfH
Zobacz także: Joanna Jędrzejczyk: "To smutne, że musimy żyć w takim kraju"

Nic więc zatem dziwnego,że media społecznościowe Joasi zalała fala krytycznych komentarzy. Co prawda wpis, w którym sportsmenka chwali się nową fuchą, już zniknął z jej kont, efekty niezadowolenia internautów wciąż widoczne są pod innymi postami.

bECiEYfN

W związku z tym Jędrzejczyk postanowiła zabrać głos w sprawie, zamieszczając na instagramowym profilu obszerne oświadczenie. W najnowszym wpisie wymijająco usprawiedliwiła współpracę z telewizją publiczną, tłumacząc się tym, że zawsze "walczyła dla wszystkich Polaków":

W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną. Jak wyjdę na kolejną walkę, to też będę walczyła dla wszystkich - dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również dla tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej - przekonywała nowa gwiazda TVP, następnie apelując do rodaków o wzajemny szacunek, pokojowe nastawienie i dojrzałość:

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem - kwituje poetycko patriotka Joanna.

Pod postem bokserki zaroiło się od skrajnych komentarzy. Choć niektórych nie przekonał jej zachęcający do wyrozumiałości wywód, znaleźli się i tacy, których usatysfakcjonował wpis.

bECiEYfO

Nowa jurorka Dance Dance Dance mogła liczyć na słowa wsparcia od szeregu znanych znajomych. O zostawienie miłego słowa czy pokrzepiającego emotikona pokusili między innymi Edyta Zając, Marcelina Zawadzka, Jarosław Kuźniar czy Paulina Krupińska.

Asiulka, rób swoje. Jesteś wspaniała - napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Was też Jędrzejczyk zdołała udobruchać swoim oświadczeniem?

bECiEYfP

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bECiEYfQ
bECiEYgi
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(342)
Agoola
7 miesięcy temu
Dla mnie też Polska jest jedna. Dlatego nie wspieram tych, którzy ją próbują podzielić.
Gość
7 miesięcy temu
Ciekawa jestem czy jako bokserka chciałaby, żeby jej walki oceniał tancerz ? To jest uwaga nie tylko do tego programu tylko szersza do wszystkich tego typu show. Co do pracy nie potępiam.
Kaska
7 miesięcy temu
Mi bardzo podpadła pisząc słowa wsparcia dla gwałciciela z Top Model. To że jednego dnia pisze o wolnych mediach, stawiając się w opozycji do PiS, drugiego chwali się że będzie jurorem w programie w tv rządzącej przez PiS jest śmieszne. Osoba- chorągiewka;)
bECiEYgj
Ewelina S
7 miesięcy temu
Weź się kobieto nikomu nie tłumacz.Twoje życie Twoja sprawa.
Mikołaj
7 miesięcy temu
Pudelku, po raz kolejny skasowaliście mój komentarz, który nie miał w sobie żadnych wulgaryzmów. Poszedł mail do Pana Świderskiego, do Pana Brońskiego oraz na publicznie dostępne adresy e-mail powiązane z Waszą domena. Albo macie grube problemy techniczne, albo próbujecie manipulować opinia publiczna, w każdym razie czekam na odpowiedź.
Najnowsze komentarze (342)
Patriota
7 miesięcy temu
Żenujące. To żaden patriotyzm , to pazerność. Nie ważne z której strony wieje wiatr , aby przyniósł ze sobą pieniążki. Trzeba mieć predyspozycje psycho fizyczne do takiego zachowania hehe .
nikt
7 miesięcy temu
Szkoda, że w swej wizji "jednej Polski", p. Joanna nie dostrzega, że właśnie dla kurwizji nie ma czegoś takiego, jak "jedna Polska" - że jest Polska dla obywateli "pierwszego i drugiego sortu, dla swoich i nie swoich. No nic, każdy ma prawo do swojej drogi... Skoro p. Joannie po drodze z prezesem Kurskim...
Justyna
7 miesięcy temu
Pani Joanno, głowa do góry i nie tłumaczyć się, bo nie ma komu i z czego się tłumaczyć. Zakłamane środowisko widzi tylko swoje racje.
Olo
7 miesięcy temu
Nowa gwiazda TVP PiS gratulacje
Olo
7 miesięcy temu
Mis generation
Gość
7 miesięcy temu
Propaganda to TVN
Adi
7 miesięcy temu
Asia dobrze robisz. Zawsze słuchaj swojego głosu serca nie innych. Twoja decyzja jest słuszna.
Polak
7 miesięcy temu
Joasia kocham cię, bądź sobą. Nie ulegaj innym, i nie słuchaj lewych doradców.
bECiEYgb
Ściek
7 miesięcy temu
Kiedys ja podziwiałem, jako sportowca. Dziś nią gardzę, jako człowiekiem. Osiągnęła dno totalne!
Żenada
7 miesięcy temu
Szpak, Piasek, Margaret też tam pracowali, ale są z odpowiedniej opcji, więc na nich nie nadajecie?
Aaajaj
7 miesięcy temu
Jak Szpak, Piasek, Margaret się tam lansowali to pudel ich nie hejtował... Ciekawe dlaczego? Bo są z waszej kliki?
Hal
7 miesięcy temu
Przeciez ta pani wiele razy dostalaw w glowe, wiec nie ma sie co dzieic jej wyborom
Wito
7 miesięcy temu
Warto w tym momencie przypomnieć, że w latach 90. środowisko polityczne Jarosława Kaczyńskiego przejęło popularną popołudniówkę "Express Wieczorny", zamieniło ją w tubę propagandową, co spowodowało spadek sprzedaży. W 1993 r. Kaczyński i spółka sprzedali "Express..." szwajcarskiemu wydawnictwu za odpowiednik 2,59 mln zł
Juras
7 miesięcy temu
TVP: produkuje na co dzień rządową propagandę sukcesu, a przed wyborami (samorządowymi, europejskimi, parlamentarnymi czy prezydenckimi) leje się z anten Jacka Kurskiego wyborcza agitacja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECiEYgU
bECiEYgV
bECiEYgW
bECiEYgX
bECiEYgY
bECiEYgD