Kubicka i Zaorski ruszyli w ROMANTYCZNY rejs. Sandra przejęła stery łodzi: "To ONA JEST KAPITANEM" (FOTO)
Związek Sandry Kubickiej i Adama Zaorskiego rozwija się z każdą kolejną instagramową relacją. Zakochani tym razem wybrali się na Mazury. Ukochany celebrytki pozwolił jej zasiąść za kierownicą łódki. Uwiecznił na zdjęciu ten wyjątkowy moment.
Sandra Kubicka już dawno nie emanowała taką radością, a przy tym chęcią dzielenia się z obserwującymi swym bezgranicznym szczęściem. Sprawcą jej życiowej rewolucji okazał się Adam Zaorski, przedsiębiorca technologiczny, którego możecie pamiętać z internetowych wygłupów w złotej erze Youtube'a. Vlogi i pranki po wielu latach ustąpiły miejsca fotografiom w romantycznej scenerii.
Po zaledwie miesiącu od ogłoszenia związku celebrytka doczekała się zawartego w liściku wyznania miłości. Ich sielanka zdaje się nie mieć końca, czego potwierdzeniem jest kolejny weekendowy wypad. Zakochani poszukiwali wytchnienia od upałów na środku mazurskiego jeziora.
Ewelina Lisowska o związku ze starszym o 15 lat Włochem: "Jestem kierowniczką, muszę zarządzać"
Ukochany Kubickiej pokazał ją na nowym zdjęciu
Tuż po najgorętszym okresie w ciągu dnia Sandra i Adam udali się w rejs łodzią. 31-latka zadbała o to, by tym razem to jej ukochany skupił się na podziwianiu krajobrazów. Mężczyzna nie mógł jednak oderwać wzroku od swej wybranki serca, która zabrała się za kierowanie pojazdem.
She's the captain now [To ona jest kapitanem] - podpisał fotkę udostępnioną na Instagramie.
Fajnie tam mają?