Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ola
|

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler się PODDAŁA. Brud, pijany kucharz i brak organizacji ją przerosły. "Jestem WKU*WIONA"

145
Podziel się:

"Kuchenne Rewolucje" w Łodzi były pełne emocji, a odcinek nazwany został "najmocniejszym w historii". Brud, niedogotowane jedzenie i pijany szef kuchni to jedynie przedsmak tego, co czekało na Magdę Gessler w "Świńskich sprawkach".

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler się PODDAŁA. Brud, pijany kucharz i brak organizacji ją przerosły. "Jestem WKU*WIONA"
Nieudana rewolucja w "Kuchennych rewolucjach". Pijany szef kuchni to wierzchołek góry lodowej problemów (AKPA, Player)

Magda Gessler od lat przemierza Polskę, aby pomagać restauratorom, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem biznesu. Przez ten czas prowadząca "Kuchennych Rewolucji" spotkała się już z brudem, słabym jedzeniem i właścicielami, którzy byli na skraju załamania nerwowego. To, co zastała w Łodzi, przerosło jej najśmielsze oczekiwania. Już od wejścia Magda Gessler nie kryła swojego rozczarowania, zarówno nazwą, która według niej była odpychająca, jak też panującym wszędzie brudem. Dodatkowo szef kuchni, a prywatnie partner właścicielki lokalu, był pod wpływem alkoholu.

Napiłem się, nie będę kłamał - podsumował.

Kolejny dzień Tomek i Marta rozpoczęli od gruntownego sprzątania, a później przyszedł czas na poważne rozmowy z Magdą Gessler. Restauratorka od razu wyłożyła przysłowiową kawę na ławę, informując właścicieli, że nie zbudują dobrej restauracji przy problemach, z którymi się zmagają.

Nie będę mówiła, że walisz wódę. (...) Mam nad tobą płakać, że pijesz? Albo idziesz się leczyć, albo się nad sobą rozczulasz - mówiła Magda Gessler, nie kryjąc przy tym rozczarowania.

Kolejnym problemem Marty był wszechobecny brud. Mimo iż pracownicy starali się wymyć wszystko na przyjazd Magdy Gessler, przed restauratorką nic się nie ukryje.

Bałagan, syf, najstarszy sprzęt, który w życiu widziałam. To jest tragedia. Ja jestem załamana, to jest graciarnia. Spróbuj z tego zrobić porządek, ale ja nie wiem, co z tym zrobić - podsumowała Magda Gessler.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Magda Gessler o cenach kateringu w jej restauracji: "Stać cię, kupuj. Nie stać cię, idziesz gdzieś indziej"

"Kuchenne Rewolucje". Problem z alkoholem, brud i nieudana rewolucja

Trzeciego dnia pojawiła się iskierka nadziei, że rewolucja może się udać. Tomek zreflektował się i złożył obietnicę, że nie będzie pił. Szybko jednak okazało się, że drżenie rąk i zimne poty utrudniają mu prace. Mimo pomocy właściciele prowadzili nierówną walkę z czasem i małą przestrzenią. Magda Gessler była o krok od wybuchu gniewu. Ostatecznie jednak zdecydowała się na kolejną poważną rozmowę z Martą i Tomkiem, oraz Marcinem, który pomagał w kuchni.

To nie jest zabawa. To były najprostsze dania, jakie mogłam dać. Obserwuję to z dużą wrażliwością i jestem bardzo przejęta. Tomek powinien być odseparowany, żeby nie zrobić krzywdy sobie i innym. (...) Ja nie mogę wam pomóc, muszę zrezygnować z dalszej promocji restauracji, która nie ma przyszłości. Kolacji nie będzie - stwierdziła Gessler.

Sześć tygodni później restauracja była zamknięta. Jak wyjaśniła Marta - właściciele posesji postanowili zamknąć im lokal i nie pozwolili im wejść. Gessler skonfrontowała słowa Marty z właścicielami. Jak udało jej się dowiedzieć, para zalegała z czynszem, a w kuchni panował chaos, w czasie gdy Tomek leżał pijany.

Zrobiliście wszystko, żeby ta rewolucja się nie udała. Jestem wkur*iona, że nie mogłam wam pomóc. Ja wam źle nie życzę, ale sami zrobiliście sobie nokaut - podsumowała Magda Gessler.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(145)
PlayBoy
4 tyg. temu
Moim zdaniem ten odcinek nie powinien być emitowany. Człowiek jest wystarczająco wyniszczony, róbcie oglądalność na czymś innym
Eli
4 tyg. temu
Alkoholizm to straszna choroba.
Fest
4 tyg. temu
Ewidentnie widać że człowiek jest chory. Prawdopodobnie w jego życiu wydarzyło się coś, co puściło blokadę. Przykro się to oglądało. Zdrowia, siły i opamiętania życzę.
Iwcien
4 tyg. temu
Można było sobie odpuścić pokazywać całej Polsce człowieka który ma problem.. to jest program o gotowaniu A nie o takich problemach.. tylko pogorszyła jego sytuację zamiast spróbować go wesprzeć..
Lunka
4 tyg. temu
Dobrze Tomkowi z oczu patrzy. Życzę by szybko otrząsnął się ,podniósł i pokonał nałóg. Bardzo mi przykro z powodu tego co widziałam. Siły i wytrwałości dobry człowieku.
Najnowsze komentarze (145)
Olga
4 tyg. temu
Show must go on...
Kemot20055
4 tyg. temu
Znam Germara robił 10 lat temu w swojej restauracji chrzciny mojemu synowi. Ma.super smak ,ale niestety wóda wyniszczą. Trzymam kciuki bo jak oglądałem odcinek łza mi poleciała,bo szkoda człowieka.
Ewa
4 tyg. temu
To prawda nie powinien być emitowany tym bardziej że kuchenne się nie odbyły
Grażynka
4 tyg. temu
Kiedy powtórka?
Wer
4 tyg. temu
Nie wiem że mu Ci ludzie tak bagatelizowali problem. On wydaje się dobrym człowiekiem i wzbudza współczucie, ale nie można się nad nim rozczulać. Ona jest ewidentnie współuzależnione. Biedni ludzie, przed nimi dużo więcej trudności niż jakiś program tv.
.....
4 tyg. temu
Jaka ona odpychająca. Do tego ubiera się tandetnie.
Taka prawda
4 tyg. temu
Nie lubię patrzeć na czyjeś nieszczęście i czerpać z tego przyjemność. Bardzo przykry odcinek jak dla mnie. Niepotrzebnie emitowany.
rycho
4 tyg. temu
skoro tak się użalacie nad biednym alkoholikiem, który sam chcial tego programu to może pomyślcie o biednych klientach tego brudnego przybytku, on gotował dla ludzi
Bozena
4 tyg. temu
Czy p.Gessler nie widzi że w tej peruce głowę ma większą niż tułów???
Lejla
4 tyg. temu
Wydaje mi się, że ta jedna dziewczyna po Kuchennych Rewolucjach popełniła samobójstwo. To chyba było gdzieś koło Zakopanego, albo i w samym Zakopanym.
Mikołajek
4 tyg. temu
Im człowiek bardziej nieporadny, uzależniony, straumatyzowany, tym mocniej otoczenie się cieszy. Widzieliby człowieka jako żebraka, umorusanego cierpiętnika, na schodach kościoła, jako tego, który prosi o datki i kaja się przed " możnymi" tego świata. Widzą go wtedy jako gorszy sort, a siebie jako tych którym " się udało".
erfg
4 tyg. temu
Wielu się tu użala nad biednym alkoholikiem. To bardzo polskie podejście. Tyle empatii i wyrozumiałości w stosunku do pijaka. Kiedyś w Niemczech w podobnym programie też był kucharz , który w pracy był pod wpływem alkoholu. Wezwano policję, zbadano go alkomatem. Sprawa trafiła do sądu, alkoholik musiał zapłacić karę za łamanie prawa pracy i narażanie zdrowia klientów. U nas pijany w pracy nie poniósł żadnych konsekwencji prawnych, a ludzie jeszcze mu współczują zamiast współczuć jego żonie, współpracownikom i klientom
Mati
4 tyg. temu
Telewizja TVN robi ogladalnosc na ludzkiej tragedii. Okropne granie na emocjach, caly styl TVNu. Czlowiek chory, ludzie nie znaja jego calej historii, tylko poznaja wyrwana czesc z kontekstu. Emitujac taki program, byc moze wlasnie zniszczyli czlowieka kompletnie. Ciekawe jakby zachowala sie Pani Gesssler, jakby dotyczylo jej Syna lub Corki. Nie mam slow.
Żal
4 tyg. temu
Dla niego powinien być odwyk a nie nowe wyzwania. Weź się w garść koleś ! Rujnujesz życie sobie a co gorsza swojej kobiecie.
...
Następna strona