Trwa ładowanie...
Michu
|
aktualizacja

Kulisy finału "TTBZ": Akrobacje Aleksandry Szwed, Piotr Gąsowski zapatrzony w telefon i elegancki Jakub Zdrójkowski (ZDJĘCIA)

66
Podziel się:
66
Podziel się:

Za nami wielki finał programu "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi". Tuż po zakończeniu prac nad show gwiazdy udały się na after party. Imprezowy klimat ich nie opuszczał. Zobaczcie, jak się bawili.

1
 / 12
Kulisy finału "TTBZ": Akrobacje Aleksandry Szwed, Piotr Gąsowski zapatrzony w telefon i elegancki Jakub Zdrójkowski (ZDJĘCIA)
After party po ostatnim odcinku "TTBZ"
Kulisy finału "TTBZ": Akrobacje Aleksandry Szwed, Piotr Gąsowski zapatrzony w telefon i elegancki Jakub Zdrójkowski (Pudelek Exclusive)
0
0

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Jubileuszowy sezon show był wyjątkowy, bowiem udało się zebrać najlepszych uczestników z minionych lat. Kilka dni temu odbył się półfinał, w którym wyłoniono najlepszą czwórkę artystów. Ostatecznie o zwycięstwo rywalizowali: Maria Tyszkiewicz, Mateusz Ziółko, Stefano TerrazzinoFilip Lato.

Co ciekawe, pierwszy raz w historii programu, głosy nie należały do jurorów, a do widzów. To oni wytypowali "najlepszego z najlepszych". Finalnie najwięcej głosów zebrał Filip Lato, który wygrał specjalną "Brylantową Twarz".

Z okazji zakończenia jubileuszowej edycji "TTBZ" odbyła się huczna impreza. Naturalnie fotoreporterzy nie byliby sobą, gdyby nie podejrzeli celebrytów w imprezowych nastrojach. Na zdjęciach udało im się uwiecznić m.in. uśmiechniętego od ucha do ucha Filipa Lato czy zapatrzonego w telefon komórkowy Piotra Gąsowskiego.

Imprezowy nastrój nie opuszczał również Aleksandry Szwed, która w pewnym momencie postanowiła zaprezentować zgromadzonym swoje akrobatyczne popisy. Później paparazzi wypatrzyli 33-latkę, gdy ta opatulana w płaszczyk gnała z walizką do samochodu. Co ciekawe, celebrytka była tak zajęta rozmową telefoniczną, że nawet nie zauważyła, że z walizki zsunął się na ulicę kwiatek w doniczce.

Zobaczcie zdjęcia.

2
 / 12
Robert Janowski
3
 / 12
Jakub Zdrójkowski
4
 / 12
Maciej Dowbor
5
 / 12
Doborowe towarzystwo
6
 / 12
Piotr Gąsowski
7
 / 12
Aleksandra Szwed
8
 / 12
Wygibasy Aleksandry
9
 / 12
Aleksandra Szwed
10
 / 12
Aleksandra Szwed
11
 / 12
Aleksandra Szwed
12
 / 12
Aleksandra Szwed
KOMENTARZE
(66)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Tojja
2 lata temu
Ten drugi brat Zdrójkowski o wiele fajniejszy i przystojniejszy a zawsze był w cieniu atencyjnego Adama.
Gość
2 lata temu
To powiedzcie w końcu kiedy oni nagrywali ten finał „na żywo”?
Kaken
2 lata temu
Jakub Gąsowski 😂😂 weekend trzyma 🥹
Ismena
2 lata temu
O Jakub Gąsowski, jakiś nowy celebryta Pudelku?
gość
2 lata temu
Pan Gąsowski wpatrzony w pana Lato jak w obraz.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (66)
Meghan
2 lata temu
Wygladaja jak łachmaniarze. Niektorzy już pękają w szwach!😭🤣
Ola
2 lata temu
Szwed jest piękna. Przypomina mi Zoe Saldana.
Gosc
2 lata temu
Ten program zrobil się żenujący po tym cyrku "black". Jakoś nikt nie wrzeszczy, że teraz nagrywają "Romeo i Julia" gdzie ona jest czarnoskóra chociaz tak nie bylo w oryginale.
zabawiacze ga...
2 lata temu
Przecierz to tylko Komedianci,robia to za co im placa...
oooh
2 lata temu
w tej warszawie juz tak cieplo amcie?
ciekawska
2 lata temu
o a ten Robert Janowski - co ma tyle minusów? za co?
Marta
2 lata temu
kurdej jaka niezgrabna, masakra
Gosc
2 lata temu
Dlaczego zawsze omijaja Tyszkiewicz?Nie bylo tam jej,a jezeli nie,to szacun DLA niej
Więcej Kcal
2 lata temu
Zdolna to na pewno,jednak nie potrafię się nijak przekonać do Aleksandry Szwed.Ona już jest tak chuda,że jak na nią patrzę widzę głodujące dzieci z Etiopii.To nie żart,to nie hejt,tylko moje odczucie wizualne tej kobiety.One wszystkie chcą być szczupłe,chude,anorektyczne,i w pewnym momencie przeginają tak,ze wyglądają jak szkieletory.
Maria
2 lata temu
A.Szwed gra w serialu o Labiryncie i nie zachwyca swoją grą przy tym robi takie miny i przewraca oczami, że można się przestraszyć.
Gdańsk
2 lata temu
Towarzystwo wzajemnej adoracji
Porobieni
2 lata temu
Koltelty były na bank
Dzien dobry
2 lata temu
Aleksandra Szwed wygląda jak bezdomna ...
autentic
2 lata temu
Radze posłuchać muzyki z płyt.Mogę podpowiedzieć 15 tys,tytułów
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
9.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
8.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
7.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
6.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
5.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
4.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
3.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
2.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".
1.

Niesiony przez Małgorzatę Rozenek jamnik wybrał się z Majdanami na obiad. Fajna z nich rodzinka? (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spotkali ostatnio na swojej drodze paparazzi. Małżonkowie wybrali się z dziećmi na rodzinny obiad. Zabrali też ze sobą czworonożnego członka familii.