Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kuratorium zapowiada kontrolę po brutalnym pobiciu nastolatki. "Zarówno wobec sprawczyń jak i świadków zdarzenia!"

134
Podziel się:

"Osoby te zachowały całkowitą bierność. Będzie kontrola w szkole ofiary i sprawczyń". 14-latka została pobita przez cztery gimnazjalistki. Nikt jej nie pomógł. Za to kilka osób nagrało film z zajścia.

bEKsiXoB

Nie milkną echa brutalnego filmu, jaki pojawił się niedawno w sieci. Widzimy na nim, jak grupa nastolatek znęca się nad siedzącą na ziemi dziewczyną, bijąc ją i ubliżając jej. Dręczoną ofiarę spokojnie mijają kolejne osoby, które nie reagują na jej płacz. Nikt jej nie pomógł, ale za to znaleźli się chętni do kręcenia całego zajścia telefonem komórkowym. Zobacz:Nastolatki brutalnie pobiły dziewczynę przed szkołą! "ZA*EB JEJ KOPA W ŁEB!"(WIDEO)

Policja wszczęła poszukiwania grupy agresywnych nastolatek, które w środku dnia na terenie szkoły pobiły "koleżankę". Pomorskie Kuratorium Oświaty przeprowadzi też kontrolę w szkole, w której doszło do brutalnego pobicia 14-latki przez cztery gimnazjalistki.

Kontrola zostanie przeprowadzona w szkole, w której wydarzył się incydent, ale także w szkole, z której pochodzą sprawczynie - poinformowała pomorska kurator oświaty Monika Kończyk.

bEKsiXoD

Dwie z czterech dziewcząt, które zaatakowały koleżankę trafiły do Policyjnej Izby Dziecka. Do pobicia doszło na oczach i przy milczącej akceptacji innych uczniów.

Naganne jest to, że osoby uczestniczące w zdarzeniu zachowały całkowitą bierność wobec tego incydentu. Należy otoczyć opieką wsparcie. Należy podjąć działania zarówno wobec sprawczyń jak również świadków zdarzenia - powiedziała Kończyk.

bEKsiXoJ
bEKsiXoK

Źródło: TVN24/x-news

bEKsiXpe
KOMENTARZE
(134)
gość
4 lata temu
nr kZnalazlem fajna strone z wyprzedażami elektryki: cenowo.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) grzede jawnym druzka nawisu dotuje drukow dziwna dasalanasila kijach furtek
gość
4 lata temu
Za 2 lata ta patola bedzie biegać z brzuchem i rodzic następne patologiczne pokolenie.Ich matki?szkoda słów.Pozdrowiły dziennikarzy środkowym palcem.Gówniarzy do poprawczaka chociaz sądze ze w ich przypadku resocjalizacja nic nie da.
gość
4 lata temu
Oby ktoś na którymś etapie nie uznał, że nad bandziorami trzeba się ulitować i nie wymierzyć im kary
bEKsiXpf
gość
4 lata temu
te dziewczyny są zaniedbane wychowawczo i pokiereszowane, jak one mają kiedyś stworzyć dom i być matkami?
gość
4 lata temu
i jeszcze ta patologia dostaje 500+ z naszych podatków
Najnowsze komentarze (134)
gość
4 lata temu
a co ma do tego gimnazjum? te dziewuchy jakoś są w tej waszej podstawówce i jakoś dalej się tak zachowują. To nie wina gimbazy tylko wina wychowania i internetu.
gość
4 lata temu
To nic nie zmieni. Jak chodzilam do podstawówki, a było wtedy jeszcze 8 klas, to jedna koleżanka mnie uderzyla, bo nie chciałam zmienić miejsca na inne. Kilka lat później inne koleżanki sie pobily o chłopaka. Pamiętam,, że też cała szkoła się gapiła, a miały 9 lat... a później byl jeszcze jeden incydent. Brutalnie pobito 11latka, który zostal kaleką. A powód? Bo byl nowy.
gość
4 lata temu
skontrolujcie se ekspertów z ministerstwa - to ich wina
gość
4 lata temu
One wszystkie po komunii świentej, bierzmowaniu i chrzcie świętym.
gość
4 lata temu
z MOW- U WYJDĄ JESZCZE GORSZE! TAM DOPIERO SIĘ NAUCZĄ!!!
gość
4 lata temu
a chłopak, który film kręcił i namawiał wręcz?! On tez winien ponieść karę!!!! Niech to będzie przestroga dla innych małolatów i ich rodziców....!
gość
4 lata temu
a gdzie byli nauczyciele ???
Jola
4 lata temu
tacy mlodzi ludzie a juz tak zepsuci co bedzie dalej, wyrosna potwory, nie ludzie. Juz nie maja ludzkich odruchow a matka tej dziewuchy, ktora bila rowniez agresywna s**a. Jaka matka taka corka, fuj, nie ludzie
bEKsiXoX
gość
4 lata temu
nr kZnalazlem fajna strone z wyprzedażami elektryki: cenowo.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) grzede jawnym druzka nawisu dotuje drukow dziwna dasalanasila kijach furtek
gość
4 lata temu
"Należy otoczyć opieką wsparcie" tia
gość
4 lata temu
fx hZnalazlem fajna strone z wyprzedażami elektryki: cenowo.ga wszystko od 1zl, ja kupilem macbooka za 260zl :) bedacy kutrem legary halowa bywamy brzegu glosem miernaklamca diesle krecie
gość
4 lata temu
Polska młodzież .... pogratulować . Banda nie wychowanych gówniarzy...wstyd
anonim
4 lata temu
No oczywiście, bo gdyby były w podstawówce byłyby mniej agresywne ??!!!. Totalna bzdura.
gość
4 lata temu
Teraz gimbaza przejdzie do podstawówki. Ale sukces!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKsiXpQ
bEKsiXpR
bEKsiXpS
bEKsiXpT
bEKsiXpU
bEKsiXpz