Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nastolatki brutalnie pobiły dziewczynę przed szkołą! "ZA*EB JEJ KOPA W ŁEB!"(WIDEO)

994
Podziel się:

Nikt nie zareagował. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci słychać, jak dziewczyna płacze.

Nastolatki brutalnie pobiły dziewczynę przed szkołą! "ZA*EB JEJ KOPA W ŁEB!"(WIDEO)
bELdCJCd

W dobie wszechobecnych mediów społecznościowych i smartfonów, którymi sprawnie posługują się już dzieci w szkole podstawowej, łatwo o zdobycie krótkotrwałej, ale intensywnej popularności. Za sprawą Facebooka, Snapchata czy YouTube'a, nastolatkom udaje się trafić na "jedynki" rozmaitych portali, często za sprawą wyjątkowo głupich wybryków.

Jednak to, co wydarzyło się w Gdańsku, jest wyjątkowo brutalne i trudne do zrozumienia. Na nagraniu, które kilkanaście godzin temu pojawiło się w sieci widzimy, jak grupa nastolatek znęca się nad siedzącą na ziemi dziewczyną, bijąc ją i ubliżając jej. I choć całą scenę widzą inni uczniowie, przechodzący w tym samym czasie w pobliżu, nikt nie pomaga krzywdzonej. Pierwszą reakcją okazało się być za to wyjęcie telefonu komórkowego:

Zajeb jej kopa w łeb! A masz ten najlepszy moment, jak ona ją wyjebała? Wyślij mi to na fejsie stary! - słyszymy z ust chłopaka obserwującego całe zajście.

bELdCJCf

14-latka powalona na ziemię nie broni się, za to próbuje osłonić się rękami przed kolejnymi ciosami.

Sprawą już zajmuje się gdańska policja, która oficjalne zgłoszenie dostała w czwartek od matki pokrzywdzonej nastolatki.

Sytuację na swoim profilu na Facebooku skomentował zastępca prezydenta miasta Gdańsk, który napisał, że "nie ma zgody na przemoc z jakimkolwiek przesłaniem":

W Miasto Gdańsk nie ma zgody na przemoc z jakichkolwiek przesłanek. Niezwykle bulwersującym jest fakt nieudzielenia pomocy poszkodowanej przez otaczającą młodzież, podżeganie i eskalowanie w wypowiedziach osób będących świadkami zdarzenia oraz niepowiadomienie służb interwencyjnych. Ufam, że wszystkie osoby udostępniające filmiki pomogą Policji szybko ustalić sprawczynie przemocy bezpośredniej, podżegających i biernych współsprawców oraz poza lajkami i komentarzami włączą się aktywnie w przeciwdziałanie przemocy.

bELdCJCl

Kto w tej sytuacji powinien być waszym zdaniem ukarany w pierwszej kolejności? Agresywne nastolatki, czy rodzice, których dzieci są zdolne do takich zachowań?

bELdCJCm
Zobacz także: Tragedia w Pile. Zmarła dwulatka pobita przez ojczyma
Zobacz także: Zobacz też:
bELdCJCG
KOMENTARZE
(994)
gość
4 lata temu
Pożytek z nagrywania tego przynajmniej taki, że jest dowód i tamte się nie wywiną.
gość
4 lata temu
efekty gimnazjum, bezstresowego wychowania, ciagłego siedzenia przed różnorakimi ekranami.
dd
4 lata temu
Patologia
bELdCJCH
gość
4 lata temu
dramat...
gość
4 lata temu
dane dziewczyn się już sypią w komentarzach pod tymi filmikami więc mam nadzieję, że policja odpowiednio zajmie się tą sprawą :)
Najnowsze komentarze (994)
Tomek
4 lata temu
Do Poprawczaka z takimi idiotami! Ja to bym im wpierodlił...
gość
4 lata temu
Musze powiedziec ze fajnie sie czyta twoje artykuly :)
4 lata temu
Poprostu ostra patola
gość
4 lata temu
Wychowanie wlasciwe wynosi Sie z Domu.....a nauke ze szkoly...
gość
4 lata temu
do poprawczaka z dziewczynami i tam im dać nauczkę za pobicie koleżanki
Jessy
4 lata temu
Co za s**i sk..łe!!! Powinny dostać najpierw porządny wpier.... a potem je przywiązać w centrum miasta do słupa aby inni mogli je opluwać cały dzień
gość
4 lata temu
Rodziców też ukarać, bo nie zareagowali w porę na to, ze ich dzieci nie mają szacunku do innych i są na tyle głupie, że znają tylko siłowe rozwiązania, a za takie działanie to poprawczak i więzienie tym dziewuchom się należy. Na filmiku widać jak im na tym bardzo zależy.
gość
4 lata temu
Potraktować je jak dorosłe i co najmniej 2 lata więzienia, zwyrodnice jedne!!!
bELdCJCz
gość
4 lata temu
rodzice, bijące dziewczyny oraz cała reszta która zachęcała do przemocy bądź biernie się przyglądała
Gośka
4 lata temu
No nie ładnie z takimi to krótko
ania
4 lata temu
Przemoc totalna co będzie za kilka lat z takich grandziar.
Gość
4 lata temu
Sam chodziłem do szkoły gdzie przemoc była na porządku dziennym. Nikt z tym nic nie robił. Sześć lat szkoły w strachu o to zeby nie dostać po pysku "bi kujon, bo sie lansuje, bo nie jest taki jak my, bo sie podoba jakiejś lasce, bi ma oryginalne ciuchy, bo ma chuiowy fryz...itd itp. Dzisiaj mam 31 lat i uwierzcie mi śnią mi sie czasem sceny sprzed kilkunastu lat. Mam dobra prace, żonę, mieszkam w innym mieście, ale w głowie coś tam zostało. Może trauma to za duże słowo, ale w jakiś sposób zmieniło to moje życie. Te gowniary powinny do 18 stki siedzieć w Ośrodku Szkolno Wychowawczym. Żaden płacz w sądzie...od nastolatka izolować takie coś od normalnego społeczeństwa i wyrzucać na próg. Bez litości
Gość
4 lata temu
Mam nadzieje że w poprawczaku d****o im przetrzepia tak porządnie moze któraś sie "zważy" bedzie spokojniej
Gość
4 lata temu
Takie s**i to spalic a popiół rozsypac tepic w zarodku Hitler by zrobił porządek razem z nauczycielami
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bELdCJDs
bELdCJDt
bELdCJDu
bELdCJDv
bELdCJDw
bELdCJDb