Trwa ładowanie...
Unicorn
Unicorn
|

Kylie Jenner i Timothee Chalamet PRZYŁAPANI RAZEM na imprezie. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)

209
Podziel się:
209
Podziel się:

Kylie Jenner i Timothee Chalamet od miesięcy skutecznie podsycają plotki o rzekomym romansie. Ostatnio para pojawiła się na tej samej imprezie w Nowym Jorku. Choć aktor i celebrytka nie pozowali razem do zdjęć, nie uchronili się przed obiektywami paparazzi.

1
 / 6
Kylie Jenner i Timothee Chalamet PRZYŁAPANI RAZEM na imprezie. Miłość kwitnie? (ZDJĘCIA)
Kylie Jenner i Timothee Chalamet pojawili się na jednej imprezie
Kylie Jenner i Timothee Chalamet pojawili się na jednej imprezie (Getty Images)
0
0

Od kilku miesięcy nie milkną doniesienia na temat rzekomej zażyłości Kylie JennerTimotheem Chalametem. Przypomnijmy, że pogłoski o romansie pary pojawiły się w kwietniu. Serwis Deux Moi donosił wówczas, iż aktor i celebrytka spotykają się od stycznia, mają za sobą wspólny wyjazd i już planują kolejny. Początkowo wielu nie wierzyło w prawdziwość plotek o związku jednego z najbardziej rozchwytywanych hollywoodzkich gwiazdorów i właścicielki makijażowego imperium. Z czasem sami zainteresowani postanowili jednak potwierdzić spekulacje.

Na początku września Jenner i Chalamet po raz pierwszy pokazali się razem publicznie. Para wybrała się na koncert Beyonce i podczas wydarzenia pozwoliła sobie nawet na mały pokaz czułości. Choć w sieci nie brakowało wówczas spekulacji, jakoby relacja aktora i celebrytki była jedynie starannie zaplanowaną ustawką, wkrótce zakochani (?) znów widziani byli razem. Tym razem parę przyłapano na trybunach US Open.

W środę Kylie i Timothee po raz kolejny dostarczyli tabloidom nowego materiału. Tego wieczora aktor i celebrytka pojawili się bowiem na jednej imprezie. Para wybrała się na galę WSJ. Magazine 2023 Innovator Awards, którą zorganizowano w Nowym Jorku. Jenner podczas wydarzenia odebrała nagrodę w kategorii "Marka" za swą nową linię odzieży, Khy. Chalamet miał zaś okazję przemawiać na scenie.

Kylie i jej domniemany partner podczas środowej gali nie zdecydowali się oficjalnie zadebiutować razem na ściance. Jennerka do zdjęć pozowała solo oraz w towarzystwie projektanta Haider Ackermanna. Chalamet zrobił zaś sobie kilka pamiątkowych zdjęć z legendarnym Martinem Scorsese. Zarówno celebrytka, jak i aktor w swoich stylizacjach postawili na klasyczną czerń. 26-latka na tę okazję wybrała długą suknię z odkrytymi ramionami i skórzanym gorsetem projektu Ferragamo. 27-letni gwiazdor założył zaś klasyczny garnitur od Dolce & Gabbana.

Chociaż Jenner i Chalament tego wieczora nie zdecydowali się na wspólne pozowanie do zdjęć, fotoreporterom i tak udało się przyłapać ich razem. Para podczas gali zajęła miejsca przy jednym stoliku, a paparazzi uwiecznili, gdy oboje zanosili się śmiechem.

Zobaczcie, jak Kylie Jenner i Timothee Chalamet prezentowali się na gali.

2
 / 6
Kylie Jenner na WSJ. Magazine 2023 Innovator Awards
3
 / 6
Kylie Jenner i Haider Ackermann
4
 / 6
Timothee Chalamet i Martin Scorsese
5
 / 6
Kylie Jenner i Timothee Chalamet pojawili się na jednej imprezie

W środę Kylie Jenner i Timothee Chalament pojawili się na gali w Nowym Jorku. Para nie zdecydowała się co prawda, na wspólne pozowanie na ściance, jednak fotoreporterzy i tak przyłapali ich razem.

6
 / 6
Przyłapani

Zakochani (?) zajęli miejsca przy jednym stoliku i wyraźnie dobrze bawili się w swoim towarzystwie.

KOMENTARZE
(209)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
Igo
2 lata temu
Przyklad na to ze kazdy facet, nawet classy marzy po cichu o plastiku. A wy sie pocieszajcie ze wola naturalna kasie z warzywniaka
Peek
2 lata temu
Nie znam żadnego z nich osobiście, więc ciężko coś sądzić na ten temat. Natomiast jeśli chodzi o wygląd, pasują do siebie jak pięść do nosa. Ona chyba młodsza (?), a wygląda na grubo starszą, taka ciocia z siostrzeńcem. Dziwnie tak.
Roko
2 lata temu
Niemozliwe.Przecież on nie jest czarnym raperem z grillem na zębach..
Życie
2 lata temu
Zadna to tajemnica, chlopcy lubią przesadę, kicz, wielkie sztuczne rzęsy i silikon w ciele. Inaczej babki by tego nie robiły, to gwarantuje powodzenie. Za takimi kobietami się oglądają i o takich marza. Jak wam misiu mówi że kocha naturę to znaczy że kłamie.
High
2 lata temu
Wyglada jak nynuś, pewnie w szkole dostawał kosza od hot lasek i teraz gdy jest popularny probuje to sobie odbić.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (209)
Obudźcie się
2 lata temu
Jemu chodzi tylko o jej zasięgi. Ja obserwuje 388 milionów ludzi jego zaledwie 18,5. To jest biznes nie miłość.
Proste
2 lata temu
Ależ wy jesteście naiwni tu nie chodzi o to ze on kocha plastik typ pokochał hajs i sławę i jest na tyle wyrachowany ze spotykając się z nia każdy będzie wiedział kim jest a to przełoży mu się na role. To wyrachowanie nie miłość a ta naiwna laska myśli ze chodzi o nia 🤣
Edek
2 lata temu
E tam Sam plastik
Lolz
2 lata temu
Jakoś tego nie widzę, on z taką atencjuszka... No i ona wygląda jak starsza od niego, na, on wygląda bardziej delikatnie niż ona z tymi ustami na pół twarzy
Lol
2 lata temu
Nie pozowali bo mu nie zaplacili za to. One spotykaja sie tylko z tymi z ktorymi maja interes. Zadna milosc.
Timiti
2 lata temu
Kylie ma zatankowane do pełna
EWa
2 lata temu
hmmm....niby są w podobnym wieku. Jednak ona już z dorobkiem życiowym ( dzieci) , on wieczny chłopiec. Ona ma łatkę plastiku, on tego lepszego , bo gra "znaczące" role filmowe. Już wcześniej ktoś właśnie zauważył, że przyjęło się, że to ON się stoczył, bo prowadzi się z jedną z Kardashian'ek. Jego ocenia się ze względu na role postaci , których grał. Ale jaki on jest naprawdę?
Gucio
2 lata temu
Ta pani to pan ???
Karolina
2 lata temu
To jest pr związek żeby były partner był zazdrosny i wrócił do niej i dzieci. Naiwne bo raper baluje we Francji z kobietami po operacjach i trudno żeby byl zazdrosny o wychudzonego żydowskiego chłopca ale Kylie jest zdesperowana żeby raper był zazdrosny i uznał ze inny nie może z nią być. Mam nadzieję że uda się jej odzyskać ukochanego. Timmy dobrze zarabia na tym związku. I ma czas na granie w gry:) Prywatnie oni są tylko przyjaciółmi.
Wujekdobrada
2 lata temu
Lamer. Kto to są te ludziki?
Gargamel
2 lata temu
Będę wyrywać warzywa z ogródka na zimę ale ma wiać
Jnj
2 lata temu
Jest zrobiona ale wygląda ładnie. Mówcie co chcecie ale jest ładnie zrobiona.
Prawda
2 lata temu
Z przodu lux. Ale spójrzcie, jak ona wygląda z profilu - po prostu Bombowo, obrzmiała, opuchnięta, nalana. Jakby ją ktoś pobił.
Domino
2 lata temu
Chciałem jutro umyć okna ale straszą jakimś frontem atmosferycznym więc chyba posprzątam łazienkę.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Blanka i Malik Montana pod osłoną nocy wybrali się na sushi, po czym spakowali manatki i ruszyli w nieznane

Blanka i Malik Montana ostatnio znów zostali "przyłapani" przez stołecznych paparazzi na mieście. Piosenkarkę i rapera sfotografowano pod osłoną nocy, co z pewnością podsyci kolejne spekulacje o ich relacji.
9.

Stylowa Melania Trump przestrzega przed sztuczną inteligencją: "ROBOTY JUŻ TU SĄ". Uwagę zwracały jej obszerne spodnie

Żona Donalda Trumpa nie jest zbyt aktywna podczas jego drugiej kadencji. Teraz jednak zrobiła wyjątek i pojawiła się w Białym Domu. Melania Trump zorganizowała konferencję, podczas której przestrzegała przed sztuczną inteligencją. Pierwsza dama, jak na prawdziwą fashionistkę przystało, prezentowała się niezwykle stylowo w obszernym garniturze.
8.

Catherine Zeta-Jones odsłania długie nogi w ultrakrótkiej mini z prześwitami

Catherine Zeta-Jones miała ostatnio okazję gościć w programie Setha Meyersa. Na tę okazję aktorka wybrała ultrakrótką mini, w której wyeksponowała swoje nogi. Petarda?
7.

Rozchełstana Hailey Bieber mknie do klubu bez stanika. Żona Justina była o krok od wpadki

Celebrytka uchodzi za ikonę mody, ale w porównaniu do wielu koleżanek z branży, nie widujemy jej często w mocno odkrywających stylizacjach. Ale nawet to czasami nie jest w stanie uchronić od wpadki. Hailey Bieber wybrała się ostatnio do klubu na Manhattanie w mocno rozpiętej koszuli i omal nie pokazała światu więcej niż zamierzała.
6.

"Miłość na bogato", cichy ślub, ciągłe rozstania i powroty. W związku Koterskiego i Leszczak nie brakowało burzliwych momentów

Marcela Leszczak potwierdziła, że to koniec jej relacji z Michałem Koterskim. Niektórzy mogą jednak czuć, że mają deja vu, bo podobna sytuacja miała miejsce już kilkukrotnie. Zobaczcie, jak wyglądał ich burzliwy związek.
5.

TYLKO NA PUDELKU: Marta Nawrocka w czarnej kreacji i welonie w Watykanie. Projektantka Agaty Dudy chwali, ale wskazuje na "duży błąd"

W piątkowy poranek para prezydencka kontynuowała swoją wizytę w Watykanie. Tym razem Marta Nawrocka postawiła na czarny komplet, a na jej głowie pojawił się koronkowy welon. Mamy komentarz stylistki.
4.

Luka i jego mama zadebiutowali na wybiegu. Edyta Jankiewicz zachwyciła w czarnej kreacji

Luka i jego mama, Edyta Jankiewicz, pojawili się w czwartek na pokazie jednej z marek kosmetycznych, gdzie mieli okazję sprawdzić się w roli modeli. Zobaczcie, jak wypadli.
3.

Modna Monika Olejnik w okularach w stokrotki spaceruje za ręke z partnerem. Pochwaliła się torebką znanego projektanta za 2,5 tysiąca złotych

Dziennikarka słynie ze swojego zamiłowania do mody i drogich dodatków. Paparazzi przyłapali Monikę Olejnik na spacerze z Tomaszem Ziółkowskim, a uwagę przyciągały jej ozdbione stokrotkami okulary. Gwiazda postawiła też na oryginalną torebką od znanego projektanta.
2.

Grażyna Torbicka w ODWAŻNYM WYDANIU posyła uśmiechy na wybiegu i ściance eventu marki kosmetycznej

W czwartek miał miejsce event jednej z marek kosmetycznych, na której gościło wiele kojarzonych postaci. Przed fotoreporterami stanęła m.in. Grażyna Torbicka, która postawiła tego wieczoru na dość odważną stylizację.
1.

Lady Gaga relaksuje się na luksusowym jachcie w towarzystwie narzeczonego i przyjaciół

Lady Gaga postanowiła skorzystać z krótkiej przerwy między koncertami i zatrzymała się w Miami. Paparazzi zauważyli ją podczas rejsu luksusowym jachtem. Towarzyszyła jej grupa przyjaciół i narzeczony.