Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Kylie Jenner właśnie powiększyła swoją fortunę. Sprzedała udziały w firmie za 600 MILIONÓW dolarów

38
Podziel się

Najmłodsza, a zarazem najbardziej obrotna z sióstr Kardashian, w wieku zaledwie 22 lat może już poszczycić się tytułem miliarderki. Pudelek gratuluje i zielenieje z zazdrości.

Kylie Jenner właśnie powiększyła swoją fortunę. Sprzedała udziały w firmie za 600 MILIONÓW dolarów
(fot. Getty)
bDhmEOER

Jeszcze kilka miesięcy temu ekonomiczni sceptycy i krytycy rodu Kardashianów burzyli się, kiedy Kylie Jenner została okrzyknięta przez magazyn Forbes "najmłodszą miliarderką, która sama się dorobiła". W artykule mogliśmy co prawda znaleźć adnotację, że według danych na marzec Kylie Cosmetics - firma kosmetyczna 22-latki, zarobiła "dopiero" 900 milionów dolarów, jednak od tamtej publikacji minęło już sporo czasu, w trakcie którego obrotna gwiazda telewizji reality nie zasypiała gruszek w popiele.

W ostatni poniedziałek zachodnie media poinformowały, że celebrytka postanowiła połączyć siły swojej marki z gigantem branży kosmetycznej Coty, które wykupiło 51% udziałów w firmie Kylie za "skromne" 600 milionów dolarów, oficjalnie czyniąc ją tym samym dumną posiadaczką 9 zer na koncie - co nie udało się to wcześniej nikomu z owianego sławą rodu Kardashianów.

bDhmEOET

Dyrektor finansowy Coty tłumaczył wykupienie udziałów niesamowitym zasięgiem marketingowym, w którego posiadaniu jest Jennerka.

"W mediach społecznościowych śledzi ją ponad 270 milionów ludzi. Aby ująć to w perspektywie, tylko jednym zdjęciem, jest ona zdolna dotrzeć do ponad dwukrotnie większej liczby osób, w porównaniu do tej, która ogląda co roku Super Bowl" - zdradza Pierre Andre Terrise.

Dodatkowo Kylie nie musi się martwić, jeśli chodzi o koszty ogólne prowadzenia firmy. Według danych z 2018 roku Jenner zatrudnia jedynie 7 pracowników na pełen etat oraz 5 na pół etatu. Co więcej, gwiazda zarabia ponoć ponad milion dolarów na pojedynczym poście sponsorowanym na Instagramie w razie, gdyby z kosmetykami nie szło zbyt dobrze, może skupić się na promowaniu odchudzających herbatek czy suplementów diety.

bDhmEOEZ

Kylie dodatkowo cały czas pozostanie odpowiedzialna za stronę kreatywną Kylie Cosmetics, wygląda więc na to, że bogaczka nie ma żadnego zamiaru zwalniać tempa z gromadzeniem jeszcze większej ilości pieniędzy.

Pudelek gratuluje sukcesu! Z czystej zawiści przypomnijmy jednak, jak Kylie wyglądała, zanim zaopiekowali się nią specjaliści od medycyny estetycznej.

bDhmEOFa
bDhmEOFu
KOMENTARZE
(38)
wow
12 miesięcy temu
wow,co by nie mówić,to w takim wieku to ogromny sukces,nie chodzi o to czy miała na start czy nie,bo można mieć i zmarnować..a co do tego jak wyglądała,noesamowote,jak może się zmienić twarz osoby,po zabiegach,w jej przypadku na plus..
kulfon
12 miesięcy temu
Coś mi się wydaje, że ona jest tylko twarzą tego całego interesu!? Nie wierzę, że bez sztabu profesjonalnych doradcow biznesowych zarobiła chociaż 1 milion $
Zftf
12 miesięcy temu
A ja mam Tico
bDhmEOFv
Gość
12 miesięcy temu
Fortuna zarobiona na niczym. Smutny świat.
qwe
12 miesięcy temu
z rodzinki ktora 15 lat temu byla nikim stali sie najbogatszymi
Najnowsze komentarze (38)
jjas
12 miesięcy temu
życzę jej abyśmy byli na równi w sensie materialnym.
ania
12 miesięcy temu
nieroby znow zazdroszcza...
Lila
12 miesięcy temu
Coty ...nie kupuję... kosmetyki okraszone cierpieniem zwierząt...testy ...
PolskiMiliard
12 miesięcy temu
Słabo, ja w tym wieku miałem dokładnie 4mld. milion pińćset sto dziewińcset
Nick
12 miesięcy temu
Inni nie mają nic A niektórzy aż za dużo. Smutne ale prawdziwe..
Nick
12 miesięcy temu
Chociaż jedna wykorzystała swoją sławę i rozkręcila tak wielka firmę. Zazdroszczę ale też gratuluję.
jjjj
12 miesięcy temu
To ktoś kupuje te wyroby?
Ona
12 miesięcy temu
Nie wiem czy tylko mi się wydaje ale ostatnie teksty pudelka są lepsze :) Uśmiałam się :)
bDhmEOFn
gosc
12 miesięcy temu
caly ten klan to zero i...daja im zarobic miliardy. durna ameryka
filon
12 miesięcy temu
co za syf...świat zszedł na psy...
Józia
12 miesięcy temu
Czego Pudelek zazdrości? Bo po niej szczęścia nigdy nie widać...
Marta l
12 miesięcy temu
Kurcze one wszystkie poprawione
Kateri
12 miesięcy temu
Taaa, sama się dorobiła. A to, że urodziła się w tak bogatej rodzinie nie miało wpływu w ogóle. Owszem, można powiedzieć że zbudowała firmę (i to też zapewne nie sama), ale "dorobiona" to ona była już na starcie.
loo
12 miesięcy temu
zrobiła nos,,wypełniła policzki i usta,zrobiła permament brwi
bDhmEOFP