Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Lana Del Rey założyła MASECZKĘ Z SIATKI na spotkanie z fanami. Oburzeni internauci: "CO DO K*RWY, LANA?"

99
Podziel się

Piosenkarka znalazła się w ogniu krytyki po ostatnim publicznym wystąpieniu. "Skrajnie nieodpowiedzialne" - żalą się jej fani.

Lana Del Rey założyła MASECZKĘ Z SIATKI na spotkanie z fanami. Oburzeni internauci: "CO DO K*RWY, LANA?"
Lana Del Rey założyła maseczkę z dziurami na spotkanie z fanami (Instagram)
bDSXwXDV

Lana Del Rey wydała właśnie tomik poezji o zmyślnym tytule Violet Bent Backwards Over The Grass. W ramach promocji nowego dzieła gwiazda pop zaplanowała spotkanie z fanami w Los Angeles, na którym przeczytała wiersze i opowiedziała o procesie twórczym. Wydarzenie miało odbyć się z zachowaniem wszelkich pandemicznych obostrzeń, a sama Lana została ulokowana przez organizatorów w specjalnie wydzielonej strefie, z dala od publiczności.

Nie zmienia to faktu, że niektórym, najbardziej wytrwałym wielbicielom, udało się później podejść do swojej idolki i zrobić z nią selfie. Biorąc pod uwagę "awangardową" maseczkę Lany, nie był to chyba najlepszy pomysł...

Gwiazda paradowała w maseczce z siatki, która zdecydowanie nie pełniła żadnej innej funkcji poza... dekoracyjną. Gdy fotografie z eventu obiegły sieć, na Twitterze rozpętała się burza. Wielbiciele artystki byli w szoku, że wokalistka założyła maseczkę z dziurami i naraziła swoich fanów na niebezpieczeństwo.

bDSXwXDX
Zobacz także: Małgorzata Rozenek o koronasceptykach: "Zapraszam do szpitala"

Nie mogę uwierzyć, że Lana naprawdę nosi tę maskę i wchodzi w interakcje z ludźmi. To takie nieodpowiedzialne...

bDSXwXEd

Dlaczego ona jest na imprezie z grupą ludzi w masce z siatki? Kocham Lanę, ale to niesamowicie bezmyślne

W masce z siatki na na evencie.... Co do k*rwy, Lana!

Dziewczyno, jesteśmy w środku pandemii. Ta maska ​​NIE DZIAŁA

Załóż te k*rewską maskę Lana, to nie takie trudne, OMG

bDSXwXEe

Siostra Lany, Caroline "Chuck" Grant, szybko stanęła w jej obronie i odpowiedziała na komentarze wściekłych użytkowników mediów społecznościowych. Caroline twierdziła, że piosenkarka zachowuje "dystans społeczny ” i "uzyskała negatywny wynik testu na COVID.”

Warto podkreślić, że podczas pandemii w samym Los Angeles odnotowano 273 tys. potwierdzonych przypadków zakażenia Covid-19. Natomiast w całej Kalifornii odnotowano łącznie 828 tys. przypadków oraz 16074 zgonów.

Myślicie, że Ameryka doczekała się swojej wersji Tomasza Karolaka?

bDSXwXEf
bDSXwXEg
bDSXwXEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
abc
6 miesięcy temu
Skoro jest przyzwolenie że nie musi być maseczka prawdziwa z filtrami tylko może być szalik,chustka to tak samo chronią jak jej maseczka ażurkowa :)
#killbill
6 miesięcy temu
Łatwiej jest oszukiwać ludzi, niż przekonać, że są oszukiwani.
Dcd
6 miesięcy temu
Straszna statystyka... może warto nadmienić, że w samej Kalifornii mieszka więcej ludzi niż w całej Polsce. Kalifornie zamieszkuje blisko 40 mln ludzi, całe USA jakieś 330 mln. Te nie całe 300 000 zakażonych w Kalifornii to nawet nie jest 1% jej mieszkańców. Weźmy też pod uwagę że większość z nich nie umarła. To nie jest pandemia. Ludzie trochę zdrowego rozsądku.
bDSXwXEz
Vbbbb
6 miesięcy temu
Co za różnica jaka maseczka. To gra polityczna. Maseczka z siatki czy tiulu, czy bawełniana szmatka chronią tak samo przed wirusem. Wyłączcie tv i włączcie myślenie.
Lego
6 miesięcy temu
jaka pandemia , taka maska
Najnowsze komentarze (99)
ytrryhtrr
6 miesięcy temu
Maski są po pierwsze do zarabiania pieniędzy, a po drugie rząd widzi ilu ludzi zmanipulował.
ADA
6 miesięcy temu
Jedna mądra.
Hmm
6 miesięcy temu
Szczerze i tak te maseczki nic zbytnio nie dają,one są bo są ale jakoś bardzo to one nie chronią
Koko
6 miesięcy temu
Zrozumiała bym jakby nałożenie ażurowej maski miało mieć jakiś głębszy przekaz, ale tu tego zabrakło.
niko
6 miesięcy temu
majtki też ma założone odwrotnie lub do kolan. Szkoda mi takich.
xx123
6 miesięcy temu
jaka pandemia ,taka maseczka :)
Bord
6 miesięcy temu
Przestańcie się kłócić !
Zagadka
6 miesięcy temu
Trump ogłosił, że jest chory 02.10, przynajmniej taka informacja wypłynęła do publicznej wiadomości. Wybory prezydenckie w USA przypadają 03.11. kto mi powie ile dni dzielą te dwa wydarzenia.
bDSXwXEr
Vbbbb
6 miesięcy temu
Co za różnica jaka maseczka. To gra polityczna. Maseczka z siatki czy tiulu, czy bawełniana szmatka chronią tak samo przed wirusem. Wyłączcie tv i włączcie myślenie.
mxm
6 miesięcy temu
To, że jest dodatni test nic nie znaczy. Te teksty są niewiarygodne, twórca tego testu o tym głośno mówił,ale niestety-w sierpniu zmarł i już nie może tego mówić. Może mówił za głośno. Polityka
TeatruGojow
6 miesięcy temu
Ciąg dalszy
mxm
6 miesięcy temu
Jeżeli mówicie o ekspertach to są różni eksperci i mają różne zdania na temat obecnej sytuacji. Lekarze mają różne opinie, politycy mają różne opinie, itd. Lekarze jak mają odmienne zdanie od tego oficjalnego (rządowego i ogólno światowego) zostają zawieszeni w wykonywaniu zawodu, bo chcą normalnie leczyć. Nie czarujmy się, ale lekarze mają teraz złotą erę. Na NFZ ludzi nie przyjmują, a popołudniu prywatnie już tak. Ludzie nie mogą się doprosić fachowej opieki medycznej. Szpitale zawsze kiepsko stały to mają okazję się odkuć, bo za covidowców dostają dużo więcej pieniędzy. Na początku ludzie im klaskali, że są bohaterami, a teraz lud się denerwuje bo nie ma pomocy medycznej. Przychodnie się pozamykały, bo się boją chorych... to tak samo jakby była wojna a żołnierze by powiedzieli, że się boją i nie będą bronić kraju. Sami taki zawód wybrali i jak jest jakieś zagrożenie dla zdrowia ludzi no to muszą (bynajmniej powinni) stać w ochronie naszego zdrowia i życia, a nie odmawiać nam badań i leczenia, bo boją się choroby. Nie wnikam już, czy ktoś wierzy w pandemie, czy nie lub samo instnienie wirusa. Tak czy inaczej uważam, że wszystko powinno normalnie funkcjonować. Odmawianie ludziom pomocy medycznej i to że nie mogą się w porę dostać na oddział przy zawale, wyrostku i innych nagłych przypadkach jest pogwalceniem praw człowieka. Dużo, więcej osób umarło w okresie " pandemii" na brak pomocy medycznej niż na covid. Nie wspomnę o katastrofalnych skutkach gospodarczych i ekonomicznych, które dopiero mogą być światową "pandemią".
Aga
6 miesięcy temu
Brawo tez mam taka 🤣
Serio pytam
6 miesięcy temu
Po co ludzie nosza te maski?
...
Następna strona
bDSXwXET