Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Koronasceptyczny Tomasz Karolak dokazuje na ściance i KPI z noszenia maseczek (ZDJĘCIA)

106
Podziel się

Aktor i zagorzały wróg nakazu noszenia maseczek w marketach meblarskich znów postanowił zabłysnąć. Zabawny?

Koronasceptyczny Tomasz Karolak dokazuje na ściance i KPI z noszenia maseczek (ZDJĘCIA)
Tomasz Karolak daje pokaz "koronasceptycznego" poczucia humoru (ONS.pl)
bDZuTLRx

W mijających tygodniach Tomasz Karolak wyraźnie poczuł potrzebę dorównania koronasceptycznej matce swoich dzieci, Violi Kołakowskiej. W sierpniu aktor pojawił się w jednym ze sklepów sieci IKEA, skąd wyproszono go za brak maseczki. Wygrażanie na Instagramie i powoływanie się na Konstytucję nie pomogło - oburzony Karolak w eskorcie ochrony musiał opuścić market.

Od tamtego czasu Tomasz Karolak wykorzystuje każdą okazję, aby udowodnić wszystkim, że ma "dystans" do sprawy. Pod koniec sierpnia trenerka krnąbrnego aktora opublikowała na Instagramie osobliwy filmik, na którym ten pokonuje długość sportowego basenu w maseczce ochronnej na twarzy. Nie do końca w sumie wiadomo po co, ale śmiechom nie było końca...

bDZuTLRz
Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"

I kiedy już myśleliśmy, że Karolak nie będzie w stanie kolejny raz nas zaskoczyć, okazało się, że byliśmy w błędzie. Tym razem koronasceptyczny celebryta pojawił się na premierze filmu Jak zostać gwiazdą. Przed pokazem wyraźnie "uchachany" aktor wybrał się na ściankę, gdzie nie mógł po prostu zapozować i wejść na salę, urządził sobie za to mały "happening".

bDZuTLRF

Karolak wykorzystał moment, gdy wszystkie oczy były zwrócone na niego i pozując do zdjęć, ponownie zakpił ze środków ochrony przez koronawirusem. Tym razem wpadł na genialny pomysł, aby użyć kawałka materiału wokół swojej szyi jako "maseczki". W kategorii sukcesów pragniemy jednak ogłosić, że tym razem kochający atencję aktor nie musiał opuścić budynku w asyście ochrony.

Jak tam Wasze boki? Już zerwane?

bDZuTLRG
bDZuTLRH
bDZuTLSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(106)
Opinia
8 miesięcy temu
Dla niego w sumie wizualnie lepiej jakby nosił ta maseczkę
Olka
8 miesięcy temu
He he he Tomek jesteś niemal tak zabawny jak w swoich komediach...
Wio
8 miesięcy temu
Przynajmniej się dobrali z Panna Kołek
bDZuTLSb
Gość
8 miesięcy temu
Kończ Waść, wstydu oszczędź.
Mart
7 miesięcy temu
Pracowałam 6 lat w laboratorium w maseczce. W upal takze, bez klimatyzacji, żeby zachować sterylność. Kilkadziesiąt osób pracowało tak jak ja i nikt nie narzekał na maseczki. A tutaj społeczeństwo tak płacze, że ma włożyć na chwile do sklepu. Dziwi mnie taki brak wytrzymałości. Może dlatego większość ludzi w tym kraju nie jest w stanie osiągnąć większych sukcesów i znaleźć lepiej płatnej pracy.
Najnowsze komentarze (106)
MMKK
7 miesięcy temu
Do Bzik.Nie, mąż nie ma żadnych chorób,jest sportowcem,bierze udział w triatlonach ale mimo to ciężko przechodzi wirusa ma problem z oddychaniem i duszności.Przykre to jak niektórzy sobie lekceważą problem i mówią,że nie ma zagrożenia.
gość
7 miesięcy temu
Słuchając kiepskiej wypowiedzi tej pani odechciewa sie komentować zarówno poziom wypowiedzi jak i treść. Patrząc też na zachowanie jej partnera (aktora) tez brakuje komentarza.
Pinokio
7 miesięcy temu
Faktycznie, Dużo lepiej wygląda w zakrytej twarzy!!!!
J23
7 miesięcy temu
Niejeden kpił z epidemii a potem modlił się aby przeżyć oby panu to się nieprzytrafilo
moj nick
7 miesięcy temu
Jak nigdy nikomu nie życzę źle to jemu pierwszemu życzę aby zachorował na covida 19 i przeżył to co inni chorzy ci co mają objawy, bo nie chciałbym aby przechodził bezobjawowo i zaraził innych niewinnych, poprzez swoją głupotę . Pozdrawiam
W TEMACIE
7 miesięcy temu
ŻENATA! SZYBKO, KRÓTKO I NA TEMAT !
Joll
7 miesięcy temu
Tomciu szacun... Dziś się z Was śmieją kiedyś pójdą w Wasze ślady. A fanom maseczek proponuję doszkolić się na własną rękę co to jest wirus. A nie słuchać głupot z TV i lekarzy których opłacają koncerny farmaceutyczne.
kora
7 miesięcy temu
Myślę że obrażanie i hejtowanie poglądów stało się normą, również na tym portalu. A pan Karolak ma rację- maski niczemu ochronnemu nie służą a my wyglądamy jak z akcji planeta małp.
bDZuTLRT
gość
7 miesięcy temu
A tak lubiłam Karolaka. Wstyd Panie Karolak. Nie życzę Panu żle ale co będzie jak pana choroba dosięgnie, nikt nie jest niezniszczalny. Wtedy będzie płacz bo może braknąć miejsca w szpitalu albo respiratora.
MMKK
7 miesięcy temu
żarty sobie stroją,a przez takich jak oni mój mąż lekarz trafił do szpitala zakaźnego i ma coronavirusa.
afric
7 miesięcy temu
żenujący jest - jak zawsze zresztą
Oooo
7 miesięcy temu
A dla mnie zabawni są ludzie którzy wiedza ze maseczki są bezsensu a mimo to potulnie noszą
Stevia
7 miesięcy temu
Nie lubię faceta, ale z niego się nabijacie a politycy od samego początku nie nosili masek, teraz noszą tylko do zdjęć i jakoś się ich nie czepiacie fałszywi covidowcy.Pewnie ze trzeba być ostrożnym. Ale jakoś nikt nie dostrzega zabijania naszej gospodarki przez dziwne rządy
Wiki
7 miesięcy temu
Jak nie błyszczy w marketach to błyszczy na ściance
...
Następna strona
bDZuTLSv