Trwa ładowanie...
Przejdź na
Koba
|

Buntowniczy Tomasz Karolak WYRZUCONY ze sklepu za brak maseczki: "To jest SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ"

344
Podziel się:

"Mam badania z krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. Prędzej zaraziłbym się od ochroniarza" - dodaje lekceważąco celebryta. Viola będzie dumna?

Buntowniczy Tomasz Karolak WYRZUCONY ze sklepu za brak maseczki: "To jest SPRZECZNE Z KONSTYTUCJĄ"
Tomasz Karolak opisuje wyrzucenie ze sklepu za brak maseczki (Instagram, EASTNEWS)
bEUbnDWZ

Nieco zapomniany celebryta Tomasz Karolak od jakiegoś czasu "odświeża" swoją karierę medialnymi aferami. Duże emocje wzbudziła kłótnia o teatr z Grażyną Wolszczak, ale prawdziwą perełką są odkryte właśnie u aktora pokłady "koronasceptycyzmu".

Okazuje się, że Tomek spędza chyba zbyt dużo czasu z matką swoich dzieci - Violą Kołakowską. Jest ona bowiem zagorzałą fanką wszelkiego rodzaju teorii spiskowych, do których - jej zdaniem - zalicza się też pandemia koronawirusa. Celebrytka nie wierzy w to, że wirus, który od wielu miesięcy zbiera żniwo na całym świecie, stanowi realne zagrożenie i z uporem maniaka namawia fanów do buntu. Karolak ewidentnie poddał się wpływowi byłej partnerki, bo sam zaczął opowiadać w mediach pseudonaukowe bzdury.

bEUbnDXb
Zobacz także: Tomasz Karolak wyrzucony ze sklepu meblarskiego za brak maseczki

Buńczuczny Karolak postawił też na bardziej aktywną walkę z "systemem". On i Viola wielokrotnie byli przyłapywani przez paparazzi na niestosowaniu się do nakazu noszenia maseczek i rękawiczek. Najwyraźniej celebrytów nie obchodzi to, że za sprawą tak lekceważącej postawy stanowią realne zagrożenie dla obywateli i przyczyniają się do rozprzestrzeniania wirusa.

bEUbnDXh

Co więcej, Tomek jest wręcz oburzony tym, że państwo "ogranicza" jego obywatelskie swobody. Swym poglądom dał wyraz na Instagramie, opisując ostatnią wizytę w jednym ze sklepów meblowych. Otóż niesforny celebryta został z niego wyproszony właśnie za brak maseczki.

Właśnie doświadczyłem wyproszenia ze sklepu IKEA, dlatego że nie zasłaniałem maseczką ust i nosa - oznajmił obrażony Karolak. Mam badania z krwi, że wszystko jest w porządku, bo egzystuję na planach filmowych. To ja powinienem zadzwonić na policję, bo bezpodstawnie usunięto mnie ze sklepu. Zakrywanie maseczką nosa jest, jak wiadomo, sprzeczne z konstytucją. Poza tym jestem człowiekiem, który dba o własne zdrowie i prędzej bym się od ochroniarza zaraził.

Tomek dał zatem piękny popis nie tylko ignorancji, ale i klasizmu, pokazując, że ma się za lepszego i "bardziej zadbanego" obywatela od pracowników sklepu.

Myślicie, że kiedyś przekona się o realności zagrożenia?

bEUbnDXi
bEUbnDXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(344)
True
rok temu
Masakra... Wielkie halo, że na 15 minut maseczkę założy. A inni muszą w niej pracować 12 godzin i nie narzekają...
Iwona
rok temu
Brawo Ikea , pokazaliscie ze nie ma roznicy czy sie jest " gwiada ", zwyklym obywatelem , kosmita .....trzeba przestrzegac zasad :-) Super
Bubs
rok temu
Oj Tomek wstydź się!
bEUbnDXD
Kołek
rok temu
Violka pęka z dumy! moja krew!
Gość
rok temu
Myślałam, że pan Karolak jest mądrzejszy. To, że posiada wynik badania nawet sprzed kilku dni wcale nie świadczy, że nie może się zarazić i zarażać innych. Nie rozumiem tego oburzenia, bo pracownicy IKEA zareagowali prawidłowo.
Najnowsze komentarze (344)
mon
rok temu
Szkoda że mnie akurat wtedy nie było w IKEI - stanęłabym w obronie p.Tomka! Co jak co, ale ja potrafię gadać, myślę, że ochroniarze by w końcu odpuścili ;)
Magda
rok temu
Realności zagrożenia ? hahhaha ktoś jeszcze wierzy w tego covida? xd
wawa
rok temu
kazdy ma prawo wyboru
Tom
rok temu
Dobrze zrobił brawo !!!!
Jeeey
rok temu
No cóż. Cały wirus to ściema. Każdy ma prawo wierzyć lub nie wierzyć. Ja nie wierzę. Gdybym wierzyła już przeszłabym wirusa z 4x. Mam zdanie dokładnie jak Viola I Tomasz dlatego popieram ich w 100%.
467788
rok temu
Nie mozna nikomu nakazac noszenia maseczki. Nie ma zadnego stanu wyjatkowego. Moga co najwyzej poprosic o nalozenie. Noscie sobie te zasyfiale maseczki, ktore wyjmujecie z brudnej kiszeni i dotykacie brudnymi rekami
Swiadomypl
rok temu
Brawo! Chociaż na tyle przydało się jego celebryctwo! Trzeba uświadamiać ludzi. Nie ma żadnej pandemi !!! Ludzie otwórzcie oczy. Przestańcie oglądać telewizję. Zdejmijcie maseczki bo za niedługo jak wam każą chodzić na czworaka pod pretekstem - wirus nie utrzymuje się w powietrzu poniżej metra, to będziecie tak chodzić ! Zacznijcie czerpać wiedzę z źródeł innych niż tvp tvn i inne tego typu stacje telewizyjne. Poczytajcie do kogo one należą. Kto nimi zarządza. Oni tylko chcą was oglupic!
mn1234
rok temu
To głupota jest sprzeczna z konstytucją
bEUbnDXv
Witold
rok temu
Szkoda, że Szanowny Pan Karolak nie zaczerpnął wiedzy na temat badań. Badania serologiczne (z krwi) nie świadczą o OBECNYM zarazeniu, a jedynie o ewentualnym wytworzeniu się przeciwciał.
EVE
rok temu
Panie Tomku..... Brak słów. Jedno pytanie, czy Konstytucją przewidziała pandemie..... Czemu ludzie wydający się kumaci, a przede wszystkim wykształceni zasłaniają się pozycją..... Wszyscy w tym jesteśmy. Wystarczy tylko stosować się do wytycznych. Nie jeden ma dość,wierzyć, nie wierzyć, jest to coś, czy go nie ma..... Dziś gadałam z córką, co za rok....... Od stycznia coś się działo. Córka to zauważyła..... Zaczęłyśmy wymieniać....... Nim stwierdzono koronowirusa, mówiłyśmy, że to chyba koniec.... A tu.... Zaczęło się. Nawet nie media polskie były pierwsze..... Także życzę wszystkim trochę pokory i dostosowania się do sytuacji. Sama prowadzę sklep. Jestem przygotowana i tego życzę moim klientom, bo także jestem klientem
Kinia
rok temu
Kpina inni muszą w maseczkach pracować po kilka godzin ,a Pan gwiazda nie może założyć w sklepie ,Pana wyniki to jedno ,ale może ktoś Pana zarazić ,brawo Ikea
Olaf
rok temu
Do tych, co krytykują Karolaka - to że jesteście nieśwadomi tego, co tu się dookoła odp.... , nie daje wam prawa do osądu. Powiem więcej, ludzie tacy jak on, robią wam cholerną przysługę. Bo walczą o waszą przyszłość i wolność. Zdziwicie się prędzej, czy później. Oby nie ZA póżno.
Olaf
rok temu
Do tych, co krytykują Karolaka - to że jesteście nieśwadomi tego, co tu się dookoła odp.... la, nie daje wam prawa do osądu. Powiem więcej, ludzie tacy jak on, robią wam cholerną przysługę. Bo walczą o waszą przyszłość i wolność. Zdziwicie się prędzej, czy później. Oby nie ZA póżno.
Hii
rok temu
Szanuj zdrowie innych a przede wszystkim Swoje.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbnDYo
bEUbnDYp
bEUbnDYq
bEUbnDYr
bEUbnDYs
bEUbnDXX