Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Uduchowiony Tomasz Karolak wbija szpilę Grażynie Wolszczak? "Teatr będzie działał w innym miejscu. Świat to NIE TYLKO BIZNESY"

65
Podziel się:

Aktorów poróżniły kwestie prawa do wynajmu budynku, w którym dotychczas działał Teatr IMKA. Myślicie, że jeszcze się dogadają?

Uduchowiony Tomasz Karolak wbija szpilę Grażynie Wolszczak? "Teatr będzie działał w innym miejscu. Świat to NIE TYLKO BIZNESY"
Tomasz Karolak i Grażyna Wolszczak (ONS, ONS)
bEDxTGEl

Trwająca od kilku miesięcy epidemia koronawirusa wywróciła do góry codzienność wszystkich ludzi i zmuszając nas do rezygnacji z wyczekiwanych planów i odłożenia ich w bliżej nieokreśloną przyszłość. Na szczęście, mimo wszystko, nadal możemy liczyć na celebrytów, dostarczających nam rozrywkę nawet wtedy, gdy nie do końca przyświeca im taki cel. Ostatnio bohaterami niespodziewanego konfliktu zostali Grażyna Wolszczak i Tomasz Karolak, którzy pokłócili się o prawo do wynajęcia budynku, w którym dotychczas działał należący do aktora Teatr IMKA.

Trzymająca w napięciu potyczka między gwiazdami wydawała się ostatecznie zakończyć na korzyść Wolszczak, która w mieszczącym się w ścisłym centrum Warszawy gmachu chce wystawiać przedstawianie organizowane przez jej fundację.

bEDxTGEn
Zobacz także: Tomasz Karolak w legginsach spaceruje z plikiem banknotów

Choć wydawało się, że Tomek nie da za wygraną i dalej będzie walczył o siedzibę swojego teatru, to wygląda na to, że obecna sytuacja na świecie sprawiła, że aktor przewartościował nieco swoje życie i priorytety.

bEDxTGEt

W rozmowie przeprowadzonej na instagramowym profilu magazynu Gala, Karolak nie odniósł się wprawdzie bezpośrednio do konfliktu z Wolszczak, ale chyba wbił rywalce małą szpilę:

Będziemy prowadzić działalność teatru w innych miejscach. Prowadzić działania prospołeczne. Będę szedł w kierunku uświadamiania publiczności o odkrywaniu duchowości w sobie. Świat to nie tylko biznesy - powiedział aktor. Mamy intuicję, poczucie głębszego sensu i to będzie pobrzmiewać w naszej twórczości.

Karolak przy okazji zdradził, że zawodowy przestój działa na niego motywująco i skłonił go do rozpoczęcia przygotowań do nakręcenia własnego filmu:

Realizuje teraz własny debiut fabularny filmowy i mam nadzieję, że za 2 lata zaproszę państwa do kin - zachęcał Tomek.

bEDxTGEu

Mamy nadzieję, że przy pracy na planie tego dzieła znajdzie się też miejsce dla partnerki Karolaka, Violi Kołakowskiej, na którą przedłużająca się kwarantanna działa zdecydowanie gorzej...

bEDxTGEv
bEDxTGEO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(65)
KAJKA
rok temu
Co tam plotki! DESZCZ PADA! HURRRRAAAAA!
veto
rok temu
A kogo to obchodzi! Niech się pozagryzają nawzajem, mała strata!
aga
rok temu
Lubiłam filmy z Karolakiem na początku jego kariery . Nigdy nie byłam w jego teatrze , ale ta sytuacja pokazuje że w tej branży nie ma prawdziwych przyjażni i solidarności .
bEDxTGEP
JAN
rok temu
Wolszczak jest tak marną aktorką, że śmiech na sali ,że chce prowadzić teatr .Raczej do warzywniaka .I nie bronię tu Karolaka,bo go nie lubię, ale chociaż wie, jak grać
Ola
rok temu
Nie przepadam za Tą panią 😢
Najnowsze komentarze (65)
Dr X
rok temu
trzeba było płacić w terminie tomuś i pewnie byłoby ok ale jak się nie płaci na czas lub nie płaci, a równocześnie wozi furami za kilkaset tysięcy PLN-ów, to w końcu wolą wynająć komuś innemu, a jak tam sprawa zapłaty za fotele na widowni? jak to było to nie moje długi tylko teatru czy jakoś tak?
Miś
rok temu
Nigdy nie darzyłam sympatią Wolszczak, praktycznie aktorki jednej rólki w tasiemcu Na Wspólnej. 😠😡. Gdyby nie mężuś to grałaby ogony i nie miałaby pieniądzy na operacje plastyczne. 🙈👽👺
Qwer
rok temu
Sponsorow to on juz nie znajdzie...coraz blizej dna panie karolak...
Parias
rok temu
Uduchowiony i Karolak To jest sprzeczność z gatunku mega
Parias
rok temu
Takie przepychanki zniechęcają mnie do pójścia do teatru A lubię teatr Bleee
Obserw
rok temu
Skoro tak walczą o teatr to szkoda bo finansować.
Bobi
rok temu
Karma wraca,zawsze.Jak się buduje swoje szczęście na cudzym nie szczęściu też trzeba zapłacić w taki czy inny sposób ale trzeba zapłacić. Takie życie! Wszystkiego dobrego p. Grażyno . Panie Tomaszu jeszcze będzie pięknie .
GOŚC
rok temu
WREDNA TA WOLSZCZAKOWA. ALA KARMA WRACA. MOŻE NIE MIEĆ WIDZÓW.
bEDxTGEH
Deryl
rok temu
Ją lubiłam. Jego nie lubiłam nigdy. Po akcji z budynkiem nie lubię ich oboje.
facet
rok temu
nie trawie Wolszczak, nie umie grać a jak się okazuje jest też wstrętnym babsztylem
viki36
rok temu
nie cierpię tej baby - ponaciągana, sztuczna i na dodatek fałszywa, bleeeeeeeeeeee. Aktorka bardzo marna.
Nnnn
rok temu
W Tczewie padało trochę rano
zaskoczona
rok temu
Duchowość Karolaka...
emerytka
rok temu
Wolszczak zrobiła świństwo tak się nie robi koledze po fachu żenada
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxTGFA
bEDxTGFB
bEDxTGFC
bEDxTGFD
bEDxTGFE
bEDxTGFj