Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Koronasceptyczny" Tomasz Karolak snuje teorie spiskowe: "Jesteśmy ODGÓRNIE STEROWANI"

145
Podziel się:

Wygląda na to, że Violi udało się przekabacić 48-letniego aktora na swoją stronę. "Coraz bardziej wątpię we wszystkie te nakazy i zakazy" - filozofuje Karolak.

"Koronasceptyczny" Tomasz Karolak snuje teorie spiskowe: "Jesteśmy ODGÓRNIE STEROWANI"
Tomasz Karolak (ONS, ONS)

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Tomasz Karolak miał sporo powodów do zmartwień. Niespełna trzy tygodnie temu aktor stał się niespodziewanym bohaterem konfliktu z Grażyną Wolszczak, z którą pokłócił się o prawo do wynajęcia budynku, gdzie dotychczas działał należący do 48-latka Teatr IMKA. Medialna wojna trwa do dziś, a Grażyna i Tomasz niezmiennie obrzucają się publicznie błotem, rozpaczliwie próbując dowieść swojej racji.

W obliczu nieszczęścia, które spotkało Karolaka, okazuje się, że szalejąca na świecie pandemia koronawirusa przestała budzić w aktorze strach. Wiele wskazuje na to, że "koronasceptycznej" Violi Kołakowskiej udało się włączyć Tomka do prowadzonej przez siebie krucjaty przeciwko ogólnoświatowemu przekonaniu, że COVID-19 stanowi realne zagrożenie.

Zobacz także: Tomasz Karolak w legginsach spaceruje z plikiem banknotów

W szczerej rozmowie z Galą Tomek podzielił się swoim sceptycyzmem względem rozprzestrzeniania się śmiercionośnego patogenu, krytykując rząd za utrzymywanie męczących obostrzeń.

Coraz bardziej wątpię we wszystkie te nakazy i zakazy - wyznał Karolak we wtorkowej rozmowie z Galą, która odbyła się za pośrednictwem Instagrama. Bo czym się różni nasza rzeczywistość teraz od tej rzeczywistości trzy tygodnie temu, kiedy nie trzeba było nosić maseczek? Niczym.

Zdaniem Karolaka społeczeństwo funkcjonuje w zupełnej niewiedzy, co odbija się na stanie psychicznym Polaków.

Ja sam mam zdrowe podejście do tej pandemii i nie popadam w paranoję - podkreślił. Jednak rozmawiając ze znajomymi, mamy wrażenie, że jesteśmy odgórnie sterowani, że to jest test na naszą cierpliwość.

"Wszechwiedzący" celebryta pokusił się nawet o teorię, że sposobem na uodpornienie się przeciwko wirusowi jest wychodzenie z domu i kontakt z innymi ludźmi, czego przykładem ma być Szwecja.

Wydaje mi się, że teraz nie wiadomo, o co chodzi i nie wiadomo, czy to, co się dzieje, jest groźne, czy nie i dla kogo - mówił. Niektóre państwa, jak Szwecja, nie wprowadzają żadnych ograniczeń i mają - jak to mówią naukowcy - "nabytą odporność". My jesteśmy w gronie państw, które bardzo wolno poluźniają restrykcje.

Myślicie, że Violka jest dumna z Tomka, że wreszcie zaczął myśleć "samodzielnie"?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(145)
Arek
2 lata temu
Dlaczego Pudel pisze o tym Panu w sposób prześmiewczy? Bo ma inne zdanie, niż narzuca główny nurt propagandy?
Sven
2 lata temu
W Szwecji po prostu ich na to stać - dużo respiratorów, dobrze opłaceni lekarze, rzetelne statystyki (20 tys na 10 mln mieszkańców).
amellka
2 lata temu
Nie jestem zagorzałą feministką ale tu widzę różnicę w traktowaniu mężczyzn i kobiet. Gdy Viola Kołakowska pisała na ten temat wszyscy się nabijali i robili z niej głupią, teraz Karolak powtarza to samo i proszę ile ma pozytywnych komentarzy, ile osób się z nim zgadza.
Prada
2 lata temu
Oczywiscie, ze jestesmy sterowani... zgadzam sie w 100 procentach, to akurat fakt
leeloo
2 lata temu
ale co Wy z tą szwecją?! Popatrzcie sobie na Białoruś - Łukaszenka nie dał się zastraszyć i wszystko u nich funkcjonuje , a wątpię żeby mieli lepszy poziom służby zdrowia niż my. Po prostu nie są na smyczy judoameryki...
Najnowsze komentarze (145)
no name
2 lata temu
Nie wiem co akurat w tych słowach jest w sumie naprawdę kontrowersyjnego?
pod rozwagę!
2 lata temu
A dowiadywał się może gostek, jaki jest bilans ofiar w tej Szwecji? Zakażeń niecałe dwa razy więcej niż u nas, ale zgonów więcej ponad cztery razy!
Janusz
2 lata temu
Jak czytam wypowiedzi celebrytow rzekomych nie żałuję że musiałem wyjechać w latach 80 tych no i oczywiście polską opozycję ja
olo
2 lata temu
Bo to jest ogolnoprzyjeta wiara w Koronawirusa tj w terroryzm, komunizm, faszyzm, katolicyzm .... zawsze kończy się tym że wierzący zostają z wiarą a wybrani z ich majatkami
TAWA
2 lata temu
ZABAWA ..?????... DŁUGI.....I taki KTOS moze mowic o zagrozeniu...ON JEST ZAGROZENIEM......
Cykiryki
2 lata temu
Ci co chwala karolaka ZEBY NIE OBUDZILI SIE Z REKA W NOCNIKU ......karolak to zwykly ...Chlopek Roztropek.
Cyki
2 lata temu
Facet ktory ma NAJMNIEJDO POWIEDZENIA SZCZEKA JUZ MU SIE ZEBY OD TEGO RUSZAJA .RACZEJ NIECH POSPLACA DLUGI aktorzyna .
Zosia
2 lata temu
Jaka sciema? Ludzie stuknijcie się w głowę ,razem z Karolakiem i jego partnerką
polak
2 lata temu
....a kogo to interesuje, poza Karolakiem, co myśli i mówi ten człowiek....
Jesu
2 lata temu
Tak tak cały świat dąży do samozagłady 😂
Leszek
2 lata temu
Moją babcia zawsze mówiła nie myl wykształcenia i pozycji z inteligencją.
LiLo
2 lata temu
Jak ktoś jeszcze wierzy w tą pandemię to jest zastraszony albo ma niskie IQ
Byt
2 lata temu
Myślcie Ludzie!
😎...?
2 lata temu
Teraz będzie nam groził WIRUS EGOIZMU....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie