Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

"Koronasceptyczny" Tomasz Karolak snuje teorie spiskowe: "Jesteśmy ODGÓRNIE STEROWANI"

145
Podziel się

Wygląda na to, że Violi udało się przekabacić 48-letniego aktora na swoją stronę. "Coraz bardziej wątpię we wszystkie te nakazy i zakazy" - filozofuje Karolak.

"Koronasceptyczny" Tomasz Karolak snuje teorie spiskowe: "Jesteśmy ODGÓRNIE STEROWANI"
Tomasz Karolak (ONS, ONS)
bCyOAJBx

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie Tomasz Karolak miał sporo powodów do zmartwień. Niespełna trzy tygodnie temu aktor stał się niespodziewanym bohaterem konfliktu z Grażyną Wolszczak, z którą pokłócił się o prawo do wynajęcia budynku, gdzie dotychczas działał należący do 48-latka Teatr IMKA. Medialna wojna trwa do dziś, a Grażyna i Tomasz niezmiennie obrzucają się publicznie błotem, rozpaczliwie próbując dowieść swojej racji.

W obliczu nieszczęścia, które spotkało Karolaka, okazuje się, że szalejąca na świecie pandemia koronawirusa przestała budzić w aktorze strach. Wiele wskazuje na to, że "koronasceptycznej" Violi Kołakowskiej udało się włączyć Tomka do prowadzonej przez siebie krucjaty przeciwko ogólnoświatowemu przekonaniu, że COVID-19 stanowi realne zagrożenie.

bCyOAJBz

W szczerej rozmowie z Galą Tomek podzielił się swoim sceptycyzmem względem rozprzestrzeniania się śmiercionośnego patogenu, krytykując rząd za utrzymywanie męczących obostrzeń.

Coraz bardziej wątpię we wszystkie te nakazy i zakazy - wyznał Karolak we wtorkowej rozmowie z Galą, która odbyła się za pośrednictwem Instagrama. Bo czym się różni nasza rzeczywistość teraz od tej rzeczywistości trzy tygodnie temu, kiedy nie trzeba było nosić maseczek? Niczym.

bCyOAJBF

Zdaniem Karolaka społeczeństwo funkcjonuje w zupełnej niewiedzy, co odbija się na stanie psychicznym Polaków.

Ja sam mam zdrowe podejście do tej pandemii i nie popadam w paranoję - podkreślił. Jednak rozmawiając ze znajomymi, mamy wrażenie, że jesteśmy odgórnie sterowani, że to jest test na naszą cierpliwość.

"Wszechwiedzący" celebryta pokusił się nawet o teorię, że sposobem na uodpornienie się przeciwko wirusowi jest wychodzenie z domu i kontakt z innymi ludźmi, czego przykładem ma być Szwecja.

Wydaje mi się, że teraz nie wiadomo, o co chodzi i nie wiadomo, czy to, co się dzieje, jest groźne, czy nie i dla kogo - mówił. Niektóre państwa, jak Szwecja, nie wprowadzają żadnych ograniczeń i mają - jak to mówią naukowcy - "nabytą odporność". My jesteśmy w gronie państw, które bardzo wolno poluźniają restrykcje.

bCyOAJBG

Myślicie, że Violka jest dumna z Tomka, że wreszcie zaczął myśleć "samodzielnie"?

bCyOAJBH
bCyOAJCa
KOMENTARZE
(145)
Arek
miesiąc temu
Dlaczego Pudel pisze o tym Panu w sposób prześmiewczy? Bo ma inne zdanie, niż narzuca główny nurt propagandy?
Sven
miesiąc temu
W Szwecji po prostu ich na to stać - dużo respiratorów, dobrze opłaceni lekarze, rzetelne statystyki (20 tys na 10 mln mieszkańców).
amellka
miesiąc temu
Nie jestem zagorzałą feministką ale tu widzę różnicę w traktowaniu mężczyzn i kobiet. Gdy Viola Kołakowska pisała na ten temat wszyscy się nabijali i robili z niej głupią, teraz Karolak powtarza to samo i proszę ile ma pozytywnych komentarzy, ile osób się z nim zgadza.
bCyOAJCb
Prada
miesiąc temu
Oczywiscie, ze jestesmy sterowani... zgadzam sie w 100 procentach, to akurat fakt
leeloo
miesiąc temu
ale co Wy z tą szwecją?! Popatrzcie sobie na Białoruś - Łukaszenka nie dał się zastraszyć i wszystko u nich funkcjonuje , a wątpię żeby mieli lepszy poziom służby zdrowia niż my. Po prostu nie są na smyczy judoameryki...
Najnowsze komentarze (145)
no name
miesiąc temu
Nie wiem co akurat w tych słowach jest w sumie naprawdę kontrowersyjnego?
pod rozwagę!
miesiąc temu
A dowiadywał się może gostek, jaki jest bilans ofiar w tej Szwecji? Zakażeń niecałe dwa razy więcej niż u nas, ale zgonów więcej ponad cztery razy!
Janusz
miesiąc temu
Jak czytam wypowiedzi celebrytow rzekomych nie żałuję że musiałem wyjechać w latach 80 tych no i oczywiście polską opozycję ja
olo
miesiąc temu
Bo to jest ogolnoprzyjeta wiara w Koronawirusa tj w terroryzm, komunizm, faszyzm, katolicyzm .... zawsze kończy się tym że wierzący zostają z wiarą a wybrani z ich majatkami
TAWA
miesiąc temu
ZABAWA ..?????... DŁUGI.....I taki KTOS moze mowic o zagrozeniu...ON JEST ZAGROZENIEM......
Cykiryki
miesiąc temu
Ci co chwala karolaka ZEBY NIE OBUDZILI SIE Z REKA W NOCNIKU ......karolak to zwykly ...Chlopek Roztropek.
Cyki
miesiąc temu
Facet ktory ma NAJMNIEJDO POWIEDZENIA SZCZEKA JUZ MU SIE ZEBY OD TEGO RUSZAJA .RACZEJ NIECH POSPLACA DLUGI aktorzyna .
Zosia
miesiąc temu
Jaka sciema? Ludzie stuknijcie się w głowę ,razem z Karolakiem i jego partnerką
bCyOAJBT
polak
miesiąc temu
....a kogo to interesuje, poza Karolakiem, co myśli i mówi ten człowiek....
Jesu
miesiąc temu
Tak tak cały świat dąży do samozagłady 😂
Leszek
miesiąc temu
Moją babcia zawsze mówiła nie myl wykształcenia i pozycji z inteligencją.
LiLo
miesiąc temu
Jak ktoś jeszcze wierzy w tą pandemię to jest zastraszony albo ma niskie IQ
Byt
miesiąc temu
Myślcie Ludzie!
😎...?
miesiąc temu
Teraz będzie nam groził WIRUS EGOIZMU....
...
Następna strona
bCyOAJCv