Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Leniwa Eliza z "Warsaw Shore" deklaruje: "Raczej NIE WYBIERAM się na głosowanie"

174
Podziel się:

27-latka przyznała, że złożenie wniosku o głosowanie poza miejscem zameldowania w wyborach jest ponad jej siły.

Leniwa Eliza z "Warsaw Shore" deklaruje: "Raczej NIE WYBIERAM się na głosowanie"
Eliza z "Warsaw Shore" nie idzie na wybory (Instagram)
bEELATGZ

Eliza Trybała zaliczyła swój debiut w show biznesie przed siedmioma laty, gdy wraz z ośmioosobową grupą zwaną Warsaw Shore na własnym przykładzie pokazywała widzom, czemu nie powinno się przeginać z alkoholem. Od tamtego czasu wiele się zmieniło: celebrytka związała się z kolegą z kontrowersyjnego programu, Pawłem "Trybsonem" Trybałą, nieoczekiwanie dokonując imponującej przemiany. Dziś niegdysiejsza imprezowiczka świeci przykładem jako matka dwójki dzieci, spełniając się jako influencerka, youtuberka i entuzjastka kosmetologii.

Zobacz także: Magda Wójcik imprezuje z uczestnikami Warsaw Shore. "Wpadła sama od siebie"
bEELATHb

Jak zapewne zauważyliście, w ostatnim czasie coraz więcej celebrytów stara się wykorzystać swoją medialność, aktywnie namawiając rodaków do spełnienia swojego obywatelskiego obowiązku i wzięcia udziału w wyborach prezydenckich, które odbędą się 28 czerwca. Jak się okazuje, panującej "modzie" na przejmowanie się przyszłością kraju nie uległa Eliza, do czego sama przyznała w niedawnym wywiadzie dla Jastrząb Post. 27-latka z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że złożenie wniosku o głosowanie poza miejscem zameldowania w wyborach jest ponad jej siły (co zajmuje zresztą około pięciu minut).

Jak widzę co dzieje się w Polsce, to nie chcę się wypowiadać na tematy polityczne - wyjawiła. Poza tym, mieszkam w Warszawie, a jestem zameldowana w mojej miejscowości i nawet jakbym chciała iść na wybory, to będąc w Warszawie nie mogłabym zagłosować. Raczej nie wybieram się na głosowanie.

Trybała ewidentnie na nauczyła się na błędach Mariny Łuczenko-Szczęsnej, na którą po podobnej deklaracji spadła ogromna fala krytyki.

bEELATHh

Myślicie, że może jeszcze zmieni zdanie?

bEELATHi
bEELATHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(174)
...
rok temu
Może lepiej, że nie zagłosuje. Wczoraj oglądałam sondy uliczne nt.wyborów, na kogo i dlaczego chcesz zagłosować, co to jest inflacja i skąd się bierze 500+, czy jestes za podwyższeniem tego świadczenia. Ludzie głosują na pis bo: a bo ja wiem?, bo Duda jest sympatyczny, bo jest reprezentatywny, bo pis wreszcie coś robi. Nie wiedzą czym jest inflacja, nie wiedzą skąd finansowane jest 500+, nic nie wiedzą i nic ich nie obchodzi. I tacy ludzie mogą głosowac i często idą na wybory. Dramat i nie mówcie, że na tym polega demokracja bo można mieć swoje zdanie ale przy tym jakieś pojęcie o tym wszystkim.
Pkjh
rok temu
Może i dobrze. Już dawno wykazano korelację między niskim poziomem inteligencji a głosowaniem na PiS.
Mumu
rok temu
I dobrze ze patogia nie głosuje 😉
bEELATHD
australijka
rok temu
ja mieszkam chwilowo za granica i będę głosować aby budować lepsze państwo do którego będę mogła i chciała wrócić.
Oreo
rok temu
Co się martwisz, co się smucisz, ze wsi jesteś na wieś wrócisz..i będziesz mogła głosować!
Najnowsze komentarze (174)
Gosia
rok temu
Andrzej Duda błagam wygraj jesteś najlepszy .
Ależ
rok temu
podobna do Dody
guzik
rok temu
Czasami myślę, że niektórzy Polacy po prostu nie zasługują na demokrację. Jeszcze żyją (chociaż jest już ich bardzo mało) ludzie, którzy wychodzili z butelką benzyny na czołg tylko po to żeby Polska była wolna. Dzisiaj przejawem tej wolności jest min możliwość wyboru władz państwowych. Nie korzystanie z tego prawa to dla mnie plucie w twarz ludziom, którzy wszystko oddaliby za taką możliwość. Za prawo do wolności ginęli.
Asiek
rok temu
To jej wybór i ok. A swoją drogą Eliza to bardzo ładnie wyglądasz:)
NieP
rok temu
A to, że PO podniosło podatki, że zabrało np zasiłek pogrzebowy, to juz zapomnieliście? 500+ to zwrot podatku za dziecko (tak jak w innych krach UE -nie ma podatku za dziecko)
Nie żal
rok temu
Może lepiej, że nie głosuje. Zapewne oddałaby głos na Bosaka albo co gorsza Dudę
S s i... J
rok temu
Uważam, że ludzkość, jak cały polski naród poniesie nieodwracalną stratę!!!!!! Buhahahahaa buhahahahaa
Jajqbw
rok temu
A babcie pójdą
bEELATHv
Magda
rok temu
To Pani obowiazek !!! W innych krajach sa kary pieniezne za nie uczestniczenie w glosowaniu.
Eliza
rok temu
Elizka wie za to jak w TV nogi rozkładać. 🙈
qaz
rok temu
Chyba wolę, żeby nie głosowała...
Xoxo
rok temu
No i git. Takie Karyny powinny mieć zabrany głos. Jak to nawet żadnej szkoły nie skończyło. Ciekawe czy maturę chociaż ma.
Asia
rok temu
To niech nie idzie co mnie to.
Gość
rok temu
Ja akurat na wybory się wybieram, ale mam inny problem. Nie wiem czy warto kupić kuwetę samoczyszczącą dla kota za 200 zł 🐈🐾
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEELATIo
bEELATIp
bEELATIq
bEELATIr
bEELATIs
bEELATHX