Littlemooonster96 też kupuje lajki?: "Robię Instagram dla ludzi"

40 reakcji
0
0
40
Podziel się

Zainspirowała się Deynn?

Littlemooonster96 zapewnia, że wszystkie zdjęcia oraz filmy, jakie publikuje, edytuje samodzielnie. Dodała, że nie pozwala sobie na spontaniczność, ponieważ wszystkie posty są zaplanowane... z tygodniowym wyprzedzeniem. Przypomnijmy: "Ciężka praca" LM96: "Zdjęcia na Instagramie mam zaplanowane tydzień do przodu"

Choć 19-latka może pochwalić się ponad 1,4 milionem obserwatorów zapewnia, że nigdy nie zdecydowałby się na kupienie "lajków". Zdaniem celebrytki takie działania "ścinają" zasięgi i dla influencera są strzałem w kolano.

Deynn poczuje się urażona?

40
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(40)
gość
rok temu
"ciężka praca" pajacowanie, 0 nauki ani jakiejkolwiek pracy tylko pozowanie do zdjęć.... Świat schodzi na psy, najgorsze że inni biorą przykład z takich ameb.
gość
rok temu
Wystarczy spojrzeć na ilość lajkow pod każdym jej wysrywem na ig. ZNACZNA czesc profili które ja obserwują to boty, „martwe profile” i czuby z Indii
gość
rok temu
Przestańcie pisać I tym kartoflu
gość
rok temu
Godlewskie profanują hymn Polski (myląc słowa i wersy) a wy śpicie ?
gość
rok temu
Głębokie myśli
Najnowsze komentarze (40)
gość
rok temu
Oczywiście, że kupuje. Każdy kiedyś kupił albo kupi, nawet @Zdrowissima ma kupione lajki, 19h nic a później nagle 2000. Dziwne?
gość
rok temu
O co chodzi z tą dziewczyną?Na czym ona zarabia,na pokazywaniu się?Kto jej za to płaci?NIe rozumiem tego.Jak się musi czuć uczony z profesorskim tytułem zarabiający mniej od takich osób.
gość
rok temu
Nie wierze, że w Polsce jest prawie półtorej miliona slrajnych debili
gość
rok temu
Ciezko zrozumiec o co tej babie w zyciu chodzi a to pseudo tio juz koniec swiata, Kretynka.
gość
rok temu
Dla ludzi go robi? To za mało powiedziane. Robi go dla ludzkości. Ludzkość jest jej wdzięczna
gość
rok temu
Tak.. Lajki się kupuje. Kto mi zapłaci, tego lajkuję. DURNIE
gość
rok temu
Dokładnie to o czym powidziała jest widoczne na jej instagramie. Ponad milion obserwujacych I okolo 100 tys lajków. Czyli kupiła obserwatorów
gość
rok temu
jaka ona pusta
gość
rok temu
A dlaczego nie można oddawać głosów?????
gość
rok temu
Dlaczego nie można dodawać komentarzy o tej kłodzie??????
0000
rok temu
Każdy influencer kupuję lajki i followersow, a potem mamy takie przyklady: 1 mln czy 500 tyś..obserwatorów i np. 1k lub 500 polubien pod zdjęciem.. Oczywiście że większość followersow to martwe profile i boty. Im więcej followersiw tym więcej kasy od sponsorów, więcej reklamowanych produktów itd. Więc każdy influencer przesciguje się w ilości lajkow
gość
rok temu
Brzydota!🤮
gość
rok temu
kto to jest
pop
rok temu
to idz i cos zrob damski bokserze