Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

"Love Island". Znamy SYLWETKI KOBIET, które wejdą do Casa Amor! Uda się im zburzyć dotychczasowy ład? (WIDEO)

64
Podziel się:

W najnowszym odcinku wyspiarze bez drugich połówek przeniosą się do drugiej willi. Mężczyźni będą mieli okazję do sprawdzenia stałości swoich uczuć, bowiem dołączy do nich pięć atrakcyjnych pań...

"Love Island". Znamy SYLWETKI KOBIET, które wejdą do Casa Amor! Uda się im zburzyć dotychczasowy ład? (WIDEO)
Wiemy, kto wejdzie do Casa Amor (Instagram, screen)
bEIHPVnV

Choć "Love Island" nie należy do formatów, które niosą za sobą wyjątkowo wartościowe treści, cieszy się niezaprzeczalną popularnością. W efekcie jesteśmy świadkami czwartej już edycji polsatowskiego show.

W hiszpańskiej willi, w której spragnieni miłości (i atencji) single walczą o wygraną, robi się coraz goręcej. Nie brakuje łez, gorzkich słów i niespodziewanych zwrotów akcji.

bEIHPVnX
Zobacz także: Pierwszy zgrzyt w "Hotelu Paradise"

Żeby dodatkowo podkręcić atmosferę, męską część uczestników postanowiono przenieść do Casa Amor. Chłopcy spotkają tam pięć nowych dziewczyn, które mają szanse zawalczyć o ich względy oraz miejsce w programie. Do wyspiarek z kolei dołączy pięciu nowych przystojniaków, których celem również jest przekonanie ich do zmiany par.

Udało nam się dotrzeć do sylwetek pań, które w piątek będą miały szanse skraść serca uczestników "Love Island".

bEIHPVod

Zobaczcie, jak się prezentują. Myślicie, że panowie stracą dla nich głowy?

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

Zobacz także: Wizerunki nowych uczestników Love Island
bEIHPVoe
bEIHPVof
bEIHPVoy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(64)
nieszczerze
3 tyg. temu
Może w końcu niezdecydowana Pulina odpadnie. Nie pasuje mi ta jej cnotliwość, ewidentna gra...
Smutnomiborze
3 tyg. temu
Wszystkie mogłyby mieć na imię Andżela a faceci Flaviusz.Bez różnicy who is who.Niech ta moda się skończy na ludzi bez osobowości.Tyle kasy idzie na ten szajs,a małolaty wpatrzone i jajka ściśnięte w leginsach wysiadują 😖
wwwww
3 tyg. temu
Mam nadzieję że po Paulinie też ktoś przejedzie po berecie jak ona to innym robi bo to nienormalne zachowanie, chamskie i aroganckie.
bEIHPVoz
Taka prawda
3 tyg. temu
Paulinka i tak wyląduje ze starszym, bogatym biznesmenem jak Janachowska. Tylko oni lubią takie rozkapryszone księżniczki, które obsypują prezentami, zadowoleni, że chciała ich młodsza.
fan
3 tyg. temu
będę oglądać!
Najnowsze komentarze (64)
Magda
3 tyg. temu
Arek ma dwie twarze, dramat już dawno powinien wylecieć razem z Andzią. Edyta... Bez komentarza 🤦‍♀️ i Paulinka ojejku jejku biedna nic nie wie... Skoro nie wie to co tam jeszcze robi? Rani tylko po kolei tych chłopaków i nie daje szansy na nawiązanie relacji... Jest niedojrzała i dlatego nie potrafi podjemowac decyzji.
Osaczony
3 tyg. temu
Gdyby tylko wiedział że wszystkie Pauliny są takie same...
Jaco
3 tyg. temu
Paulina to drewniana księżniczka. Zero emocji, zero empatii, zero namiętności, zero prawdziwej szczerej bliskości. Co to za dziewczyna która nie chce się nawet całować z chłopakiem - PORAŻKA!
jjjjj
3 tyg. temu
Naprawdę szkoda mi Andrzeja. Oddał jej swoje serce, zostawił różę na poduszce i wyznanie na pudrze. Mam nadzieję, że spotka kobietę, która go doceni.
Ania
3 tyg. temu
A według mnie Paulina zasługuje na u z nanieś swoim postępowaniem. Nie całuję, i nie przytula się na siłę by tylko podbić oglądalność, ale rzeczywiście przyszła tam po miłość. A Ci którzy są zawieszeni jej postaw, sami na codzień są rozwięźli a najchętniej obejrzeli by pornola. Według mnie ona jedyna nie obsciskiwala się za wszelką cenę po kątach, nie jest wulgarna i nie przeklina jak głupiutka Olka. Zazdroszczę jej urody i spokoju. Zresztą mężczyźni w willi sami częste powtarzają ze chcą mieć taką kobietę która nie wstyd przedstawić babci. Więc wszystkie rozwięzle pudernice zastanówcie się co piszecie?!!! Skromność w tych czasach na szczęście jest w cenie!!!
Miki
3 tyg. temu
Na słowo Paulina dostaje dreszczy tych negatywnych. Pauliny to złe osoby...
Jajo
3 tyg. temu
Wszystkie kobiety o imieniu Paulina powinni zamknąć w jednym zakładzie psychiatrycznym. One niszczą psychikę wszystkich ludzi którzy są wokół nich...
Misio
3 tyg. temu
Jestem w związku z Pauliną..wszystkie Pauliny jak patrze takie są...ale mnie pech spotkał...
bEIHPVor
Cnota
3 tyg. temu
Paulina ałt!
Kilos
3 tyg. temu
Dubajki Jagodzianki nic poza tym...
Lotek
3 tyg. temu
Pauliny to dno emocjonalne. Niby wrażliwe a tak naprawdę zero empatii...gardzą innymi ludźmi...
Załamany
3 tyg. temu
Chłopaku od Pauliny..współczuje...też jestem z Pauliną i mam to samo! 6 lat w związku a ona nie potrafi się przytulić, nie chce się całować i nie chce seksu...
Piotr
3 tyg. temu
Wszystkie Pauliny to plotkary, są nieszczere, i wydaje im się że są księżniczkami! Współczuje każdemu kto jest z Pauliną!
Kilof
3 tyg. temu
Wszystkie Pauliny są takie same!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHPVpk
bEIHPVpl
bEIHPVpm
bEIHPVpn
bEIHPVpo
bEIHPVoT