Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
Ivy
|

Łukasz Nowicki rzuca bułkami o ziemię w "Pytaniu na Śniadanie"! Zabawne?

219
Podziel się:

"Kto by się spodziewał, że akurat w TVP okażą taki brak szacunku dla pieczywa" - piszą oburzeni widzowie.

Łukasz Nowicki rzuca bułkami o ziemię w "Pytaniu na Śniadanie"! Zabawne?
Łukasz Nowicki rzuca pieczywem na wizji (screen z Pytania na Śniadanie)

Odkąd Prawo i Sprawiedliwość przejęło władzę w Polsce, zyskało również nieograniczoną kontrolę nad państwowymi mediami. Charakter treści przekazywanych przez publiczną telewizję i radio diametralnie się zmienił i obecnie skupia się głównie wokół wychwalania działań rządu i krytykowania opozycji.

Słynne są też przypadki manipulowania materiałami w głównym wydaniu Wiadomości.

Niewiele lepiej jest we flagowym programie śniadaniowym Telewizji Polskiej, czyli w Pytaniu na Śniadanie. Prowadzącym zdarzają się wpadki, z których muszą się później gęsto tłumaczyć.

Ostatnio głośno było o tym, że Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska dowcipkowali sobie na antenie na temat depresji. Po wszystkim przepraszali i zapewniali, że wcale nie zamierzali kpić z choroby. Nowicki stwierdził nawet, że "zachował się bezmyślnie i wyciągnie wnioski".

Zobacz także: Ida Nowakowska o konflikcie z Anną Muchą. "Anna, nie Ania"

Pokory nie starczyło jednak prowadzącemu na długo. W piątkowym wydaniu PnŚ rozmawiano o zdrowych daniach z grilla. Jedna z zaproszonych do studia ekspertek zażartowała, że skoro rozmowa toczy się wokół zdrowej żywności, to "nie wie, co tutaj robią te białe bułki od hamburgera".

W tym momencie Nowicki podniósł talerz i zamaszystym ruchem rzucił pieczywem o ziemię. Widok bułek porozrzucanych po trawie oburzył widzów.

Kto by się spodziewał, że akurat w TVP okażą taki brak szacunku dla pieczywa... - pisze jeden z nich na Twitterze.

Nawet Ida Nowakowska na widok zachowania kolegi ze wstydu ukryła twarz w dłoniach i złapała się za głowę. Nowicki chyba szybko zrozumiał, że jego gest może zostać źle odebrany, bo natychmiast zaczął się tłumaczyć, że "chodziło mu o symbol".

Trudno jednak nie czuć niesmaku, gdy wielu ludzi w Polsce, w tym dzieci, cierpi z niedożywienia.

Co sądzicie o "performensie" Nowickiego?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(219)
opka
4 lata temu
te śniadaniówki mają ostatnio coraz więcej wpadek - taki właśnie celebryci mają szacunek do widzów. ludzie kompletnie odrealnieni i próżni, żarty z chorób psychicznych, ataków paniki, teraz to... kto tym głąbom posadę w tv przyznał????
Gość
4 lata temu
Jak mojej babci upadnie przez przypadek kromka chleba to ją podnosi z podłogi i całuje. Kiedy była dzieckiem została wywieziona wraz z rodzicami i rodzeństwem na roboty do Rzeszy a tam z jedzeniem roznie bywało. Teraz rzucają chlebem, bulkami dla zabawy. Szok!
Zdegustowana
4 lata temu
Mój Dziadek Św .Pamieci całował chleb, gdy mu upadł na podłogę. Bo przeżył taki głód w czasie wojny. Babcia NIGDY nie wyrzuciła chleba. Tak wychowali Moją Mamę, a Ona mnie. I tak z Mężem uczymy dzieci. Jedzenia się nie marnuje, jedzenie się szanuje. Można nakarmić ptaki, kaczki, ale na Boga, trzeba rzucać chlebem, gdy w Polsce miliony ludzi jest lub bywa głodnych każdego dnia. Trzeba brać odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, a nie głupio się tłumaczyć.
daa
4 lata temu
No niestety, zle to wyglada.Widocznie rodzice nie nauczyli go ze zywnosc trzeba szanowac.
221245js
4 lata temu
Panie ŁUKASZU PROSZĘ te nie zdowe białe pieczywo (bułeczki) tak ponoć spontanicznie wyrzucić osobą A JEST ICH JUŻ TYLKO GARSTKA NA TYM ŚWIECIE KTÓRE PRZEŻYŁY PIEKŁO NA ZIEMI W NIEMIECKICH OBOZACH ZAGŁADY OŚWIĘCIM AUSCHWITZ BIRKENAU DLA CHLEBA I JEDZENIA ZAWSZE NALEŻY MIEĆ WIELKI SZACUNEK ŻAL MI PANA PAN BYŁ KIEDYŚ GLODNY ????? NIE ŻYCZĘ
Najnowsze komentarze (219)
Xxx
3 lata temu
Wielu ludzi w Polsce cierpi z niedożywienia? Może podajcie statystyki.
Foli
3 lata temu
Te wszystkie śniadaniówki powinny być nimi być ale niestety połowa programu to reklamy oszaleć można szczególnie telewizja publiczna
Kika
4 lata temu
Prosi o żywność dla Omary.A sam rzuca bułkami.Jest niewiarygodny w tym pomaganiu głodnym dzieciom.
Gość
4 lata temu
Każda rodzina wywala żarcia za przynajmniej 50,- miesięcznie a tu wielkie larum !
jaś
4 lata temu
Codziennie zachęcają do odchudzania i tzw.zdrowej żywności,a nigdy nie mówiono o sposobie na pogrubianie.Na odchudzanie sposób jest prosty-ciężka fizyczna praca nie pozwoli być grubym
lol
4 lata temu
szacunek dla pieczywa...nowy slogan wyborczy i religijny. od tej pory wiezienie dla kazdego kto rzuca okruchy ptaszyskom !
Don
4 lata temu
Dlaczego Kammel tyle gada ,więcej niż goście razem wzięci. Jego slowotok nie ma końca czasami..
Joaska778
4 lata temu
Niestety mamy pociotki i sławne dzieci aktorów, którzy czasami zapominają, że nazwisko zobowiązuje. Pan Łukasz chyba się troszkę pogubił. Czasami trzeba mieć do siebie dystans.Czasy dobrych prowadzących, minęły. Szkoda bo cała TVP odstaje od jakiegoś poziomu. Mimo to pozdrawiam no i życzę aby p. Łukasz zaczął lepiej prowadzić Śniadaniówki w TVP, może czas na urlop. Uwielbiam Dorotę Weldman i paru innych prowadzących w TVN w Śniadaniówkach. 😏🤔
221245js
4 lata temu
Panie Łukaszu może tak spontanicznie zmieni Pan pracę i ta Pana koleżanka Ida wasze komentarze i brak szacunku do ludzi to masakra ostatnio lekceważenie ludzi chorych na depresję a teraz pogarda dla pieczywa nie każdego stać na ciemne pełnoziarniste pieczywo !!!! STRACIŁAM DO PANA SZACUNEK ZOSTAWIĘ TO BEZ KOMENTARZA
...
4 lata temu
A co "symbolicznego" powie teraz KRRiT?
babcia
4 lata temu
Masaaakra!Zawiodłam się na PANU....zawsze mówilam ..... "Facet z klasą,kultura jakich mało"....Uczyłam synów szacunku dla chleba ,jedzenia ogolnie,a teraz wpajam często to wnukom......A tu taka"pokazówka"...
Ola
4 lata temu
On to w ogóle jest jakiś nadpobudliwy..Nie wiem kto zatrudnia tych ludzi do śniadaniowej
Henio
4 lata temu
Wszyscy tutaj święci,I nikt nigdy nie wyrzucił jedzenie kosza 😂😂😂😂
Bora
4 lata temu
Wstyd.Może przypomni sobie Pan wiersz Cypriana Norwida.Do kraju tego,gdzie kruszyną chleba.Podnoszą z ziemi przez uszanowanie.Dla darów Nieba itd.
...
Następna strona