Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łukomska o programie "500+": "Wezmę te pieniądze. TO NIE SĄ PIENIĄDZE PiS-u, a pieniądze z podatków!"

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
516
Podziel się:

"Nie chcę się skompromitować, ale pieniądze są dla dzieci, a dzieci wszystkie są równe" - tłumaczy milionerka.

bEDnZalN

Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się, że jej majątek jest wart 18 milionów złotych. Mimo to dodaje skromnie, że nie czuje się jeszcze bogata. Już jakiś czas temu zapowiedziała, że zamierza pobierać po 500 zł na pięcioro z szóstki swoich dzieci. Powiększy to jej roczny budżet o 30 tysięcy złotych. Przypomnijmy: Łukomska-Pyżalska będzie pobierać 500 złotych na 5 dzieci! "Rodziny zamożne ZASŁUGUJĄ NA DOCENIENIE przez państwo"

Teraz, kiedy przyjęto ustawę o programie "Rodzina 500 plus" postanowiła w TVN-ie wytłumaczyć się ze swojej decyzji. Twierdzi, że te pieniądze jej się należą, ponieważ płaci podatki. Dodaje również, że w końcu czuje się doceniona jako matka w wielodzietnej rodzinie.

Wezmę te pieniądze, te pieniądze są dla dzieci, a dzieci wszystkie są równe. Nie chce się skompromitować. Te pieniądze, to nie są pieniądze PiS-u, a pieniądze z podatków. Należy się cieszyć, że program powstał, będzie wspierał wielodzietność. Mamy niż demograficzny, jeżeli czegoś nie zrobimy, to będzie nas coraz mniej. Takie programy są w całej Europie. Trzeba wspierać, aby rodzicom opłacało się mieć dzieci i pracować.

bEDnZalP
bEDnZalV

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bEDnZamq
W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów.Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.
KOMENTARZE
(516)
gość
6 lat temu
wszystkie dzieci równe ?? chyba nie w naszej Polsce.Na dziecko niepełnosprawne jest 153 zl miesiecznie !!!!!!! to jest kpina, kpina ze nikt z tym do tej pory porzadku nie zrobił
gość
6 lat temu
Ma rację jeśli chodzi o wspieranie państwa, żeby było gdzie zostawić dziecko jak ktoś chce do pracy wrócić.
gość
6 lat temu
Wychowałam 2 dzieci, mąż zmarł, gdy były małe, otrzymały najniższą rentę dzieloną na dwoje, ja biegałam od pracy do pracy, by ukończyły szkoły, jakie chciały. Teraz będę wspomagać dzieci milionerów. Ot los...
bEDnZamr
gość
6 lat temu
Mówcie co chcecie, ona ma racje
gość przyjazn...
6 lat temu
Proszę niech Pani weźmie te pieniądze i ododda je komuś biednemu, najlepiej biednemu dziecku, zrobi Pani dobry uczynek. Są dzieci bardzo biedne, które często nic nie mają, a przecież to nie ich wina, że żyją w biedzie. Dobro wraca pamiętajmy o tym.
Najnowsze komentarze (516)
gość
5 lata temu
Na cholere bierzesz jak twoje PO cie olalo przez 8lat a teraz udaje ze da wiecej
gość
6 lat temu
Kto to jest?
Niesprawiedli...
6 lat temu
Wstydź się kobieto. Jak jesteś milionerem to doborze kręcisz by ukryć dochody. Samotne matki, wdowy, wdowcy ci wszyscy padają by zarobić i przekraczają dochód 800 zł, nie dostaną. Płacą podatki by taka Pyżalska udławiła się pieniędzmi bo jej się należy. Projekt Niesprawiedliwy Społecznie!!!!!!!
gość
6 lat temu
Nie badz smueszny, takim tekstem tylko sie osmieszasz. Pewnie to jeszcze wina tych dzieci ze sa w domu dziecka
gość
6 lat temu
jesli ona dostanie te pieniadze to ustawa ta bedzie kpina, a dzieci i rodziny potrzebujace beda na tym tracic. drodzy politycy opamietajcie sie!
gość
6 lat temu
jestem za a nawet przeciw. tak trzymaj
gość
6 lat temu
Tacy ludzie wszystko wezmą,!najgorsze jest to że skoro na zrobienie ust nie żal dać to i na dzieci powinno starczyć!szkoda że sukienka za krótka i za dużo odsłania,można w niej wystąpić na weselu a nie w telewizji,niesmaczne!
gość
6 lat temu
Pani, która urodziła dwoje dzieci i miała ciężko. Niech więc się Pani cieszy i powinna rozumieć, że gdy są dzieci to każdy pieniądz jest potrzebny i niech rodzinom będzie w końcu lżej.
bEDnZamj
mosche
6 lat temu
niech odda to ojcu dyrektorowi on czeka PŁAC NA O.D a bedzie lepiej
Tyta
6 lat temu
Ona WSZYSTKO wezmie, potrzebuje na WYPELNIACZE!!!!! Cale swoje zycie zreszta OPIERA na BRANIU i PRZEKRETACH! Kto to bierze do telewizji?!
gość
6 lat temu
Zastanów się kobito z jakiego z żrudła pochodziły pieniądze które otrzymywałaś? na pewno nie od bezrobotnych lub tobie podobnych a teraz obowiązkiem twoim i twoich dzieci jest odwdzięczyć się bo braliście z tego koszyka.
gość
6 lat temu
Bez wstydna arogancka baba 18mil mna koncie i nie jest bogata i chce brac pieniadze. Powiny byc scisle kontrole komu daje sie te 500zl i tych co pracuja za granica na czarno i to jest 80 procent i nie placa podatkow w Polsce nie powino sie dawac tych pieniedz...Powinni kontrolowac majatki zeby dac tym co naprawde potrzebuja!!!!!
gość
6 lat temu
Ta pani powinna tylko wyglądać, najlepiej przez okno. Buzię powinna trzymać zamkniętą, bo wieje od niej brakami w wykształceniu, jak się odezwie.
mama
6 lat temu
Jesli wszystkie dzieci sa rowne to dlaczego moj jedyny syn nic nie dostanie bo co jest pierwszy chore chore,ja tez do cholery place podatki i co moj syn nie bedze mial pieniedzy na przyszlosc bo pojda one na dzecii pani bizneswoman.A ja zarabiajac nieco ponad najnizsza krajowa musze sobie radzic istne zlodziejstwo!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDnZanc
bEDnZand
bEDnZane
bEDnZanf
bEDnZang
bEDnZamL