Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Maciej Dowbor ZABLOKOWAŁ NA FACEBOOKU swoją mamę. "Robiła ze mnie PUCIA-PUCIA"

326
Podziel się

Maciej Dowbor stwierdził, że zachowanie Katarzyny Dowbor w sieci go "upokarza". Miło z jego strony?

Maciej Dowbor ZABLOKOWAŁ NA FACEBOOKU swoją mamę. "Robiła ze mnie PUCIA-PUCIA"
Maciej Dowbor; Katarzyna Dowbor (fot. Instagram, @maciej_dowbor, fot. ONS)
bCXRRcCt

Pod koniec ubiegłego roku Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska postanowili stanowczo "odmłodzić" swój wizerunek, startując z autorskim kanałem na YouTube pod okiem wynajętej instruktorki ds. "zbierania lajków". Sporym utrudnieniem w walce o zdobywanie uznania wśród użytkowników sieci okazała się jednak pandemia koronawirusa. Aby nie tracić rozpędu, "Dowbory" zaczęły więc przeprowadzać na Instagramie rozmowy ze swoimi znajomymi z branży.

Dla Macieja jego internetowy "image" stał się najwyraźniej wyjątkowo ważny. Prezenter telewizyjny postanowił bowiem zablokować swoją mamę - uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor - na Facebooku. Jak wytłumaczył w ostatnią środę podczas internetowej rozmowy z Antkiem Królikowskim, zmusiły go do tego "kompromitujące zdjęcia", jakie jego matka miała zamieszczać w mediach społecznościowych.

bCXRRcCv

Zbanowałem ją. Zablokowałem, bo strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe - ubolewał dziennikarz, podczas gdy jego małżonka odważnie mu przytakiwała.

Ale to miłe chyba - wtrącił Królikowski, któremu towarzyszyła "stroniąca od medialnego szumu" partnerka Kasia.

No nie wiem, robi ze mnie takiego pucia-pucia, to upokarzające. To jest straszne, to jest niefajne. Mogłaby ze mną to skonsultować, no - kontynuował Dowbor.

Następnie panowie ustalili, że kwestia uzgadniania tego typu rzeczy przed publikacją w internecie jest niezwykle ważna. Królikowski zasugerował, że kilku jego znajomych wyraziło chęć rzucenia mu wyzwania w #hot16challenge, on jednak zdecydował się nie podejmować rękawicy.

bCXRRcCB

Myślicie, że żartował?

ANTEK KRÓLIKOWSKI na DOMÓWCE

bCXRRcCC
bCXRRcCD
bCXRRcCW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(326)
szatanka
4 miesiące temu
Pan Dowbor i p. Koroniewska - twórcami Żenady Roku- (domówki u Dowborów). Towarzystwo wzajemnej adoracji wpada w samouwielbienie, a przy okazji obnaża swój intelekt. Bez napisanej roli, gdy idą na żywioł - pojawia się dno i wodorosty.
NickNick
4 miesiące temu
Aaa, to ten Maciej, którego matka niby nie wiedziała, że syn pracuje w TV i spotkała go „przypadkiem” na korytarzu i...to ten Maciej, który prowadził Eurowizję czytając punkty Malty...„Malta”. No, taaaa...k. Czekam na kolejne wieści.
U777
4 miesiące temu
Facet jest totalnie bezbarwny . wręcz irytujący.i tak jak ludzie piszą - wszystko zawdzięcza mamie. Sory ale nie przepadam ani za nim ani za jego żoneczką.
bCXRRcCX
Janina
4 miesiące temu
Zablokował matkę za zdjęcia z dzieciństwa, a za parę lat ich własne dzieci zablokują jego i Koroniewską ze wstydu za wygłupy takich rodziców
łodzianka
4 miesiące temu
Panie Macieju, trochę luzu.Matkę ma się tylko jedną, a pani Kasia jest ciepłą osobą. Lubi wspominać i to jest naturalne, a pan zachowuje się jak dzieciak.Trochę wstyd
Najnowsze komentarze (326)
Barcelonka
4 miesiące temu
Pandemia trwa i dla Pudełka brakło już tematów? Pan Dowbor w czasie domówki rzucił żart, który został podchwycony przez jego matkę. Wszystko to zostało nagrane i jest możliwe do obejrzenia na Instagramie. Udokumentowane. Ludzie mają dystans do siebie i wzajemnej relacji i pozwalają sobie na tego typu żarty. A Pudelek tylko szczuć potrafi wyrywając wypowiedź z kontekstu, nie informując jak sytuacja rozwinęła się dalej.
Gosc
4 miesiące temu
Gdyby nie matka która go wypróbowała ,nikt by nie wiedział co to za koleś
mn2
4 miesiące temu
fajne zdjęcia,
aga
4 miesiące temu
jego mama akurat ma jaja. i zdjecia wrzucane przez p. Katarzyne są o wiele lepsze niż jego z otwartym ...buzią. ale to tylko moje zdanie.
Szczera
4 miesiące temu
Frajer😂
Pani
4 miesiące temu
Dziwne czasy nastały. Facet przebiera się w damskie ubrania aby zyskać poklask u znajomych. Jego żonie buzia się nie zamyka. Tylko do zdjęcia. Kiedy nie ma widzów to ponura ,aż zał się robi. Dużo udawania i zero prywatności.
Genek
4 miesiące temu
Mina Koroniewskiej:Kogo my zaprosiliśmy?
gosc
4 miesiące temu
ty sie sam upokarzasz chłopie ,razem ze swoja zona tak z lekka uposledzona
bCXRRcCP
Tedi
4 miesiące temu
Facet idź szybko na terapię do dobrego psychologa , bo ci odwaliło po całości
Jan
4 miesiące temu
Bez swojej matki był by niczym , Ona go wykreowała i podała na tacy do wizji .Teraz jajko obraca się przeciwko kurze i okazuje się że to zbuk, który nie ma szacunku do własnej matki Taka niewdzięczna nędza moralna
ewa
4 miesiące temu
Ma wspaniałą matkę i powinien modlić się aby żyła długo i była zdrowa a to co posiada przecież nie zabierze do grobu- wszystko odziedziczą dzieci a jak mają dzieci to i mają wnuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka jest prawda
Anna
4 miesiące temu
Żenada z takim synem
Cyntia
4 miesiące temu
sławna para bufonów. Wyjątkowo antypatyczni. Mamusia z synusiem może jeszcze babcia i Azorek sąsiadów.
sid
4 miesiące temu
oboje są obciachowi,znowu chcą zaistnieć dosyć żenady Dowborów
...
Następna strona
bCXRRcDr