Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Maciej Dowbor ZABLOKOWAŁ NA FACEBOOKU swoją mamę. "Robiła ze mnie PUCIA-PUCIA"

326
Podziel się

Maciej Dowbor stwierdził, że zachowanie Katarzyny Dowbor w sieci go "upokarza". Miło z jego strony?

Maciej Dowbor ZABLOKOWAŁ NA FACEBOOKU swoją mamę. "Robiła ze mnie PUCIA-PUCIA"
Maciej Dowbor; Katarzyna Dowbor (fot. Instagram, @maciej_dowbor, fot. ONS)
bCGwjMyJ

Pod koniec ubiegłego roku Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska postanowili stanowczo "odmłodzić" swój wizerunek, startując z autorskim kanałem na YouTube pod okiem wynajętej instruktorki ds. "zbierania lajków". Sporym utrudnieniem w walce o zdobywanie uznania wśród użytkowników sieci okazała się jednak pandemia koronawirusa. Aby nie tracić rozpędu, "Dowbory" zaczęły więc przeprowadzać na Instagramie rozmowy ze swoimi znajomymi z branży.

Dla Macieja jego internetowy "image" stał się najwyraźniej wyjątkowo ważny. Prezenter telewizyjny postanowił bowiem zablokować swoją mamę - uwielbianą przez widzów Katarzynę Dowbor - na Facebooku. Jak wytłumaczył w ostatnią środę podczas internetowej rozmowy z Antkiem Królikowskim, zmusiły go do tego "kompromitujące zdjęcia", jakie jego matka miała zamieszczać w mediach społecznościowych.

bCGwjMyL

Zbanowałem ją. Zablokowałem, bo strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe - ubolewał dziennikarz, podczas gdy jego małżonka odważnie mu przytakiwała.

Ale to miłe chyba - wtrącił Królikowski, któremu towarzyszyła "stroniąca od medialnego szumu" partnerka Kasia.

No nie wiem, robi ze mnie takiego pucia-pucia, to upokarzające. To jest straszne, to jest niefajne. Mogłaby ze mną to skonsultować, no - kontynuował Dowbor.

Następnie panowie ustalili, że kwestia uzgadniania tego typu rzeczy przed publikacją w internecie jest niezwykle ważna. Królikowski zasugerował, że kilku jego znajomych wyraziło chęć rzucenia mu wyzwania w #hot16challenge, on jednak zdecydował się nie podejmować rękawicy.

bCGwjMyR

Myślicie, że żartował?

ANTEK KRÓLIKOWSKI na DOMÓWCE

bCGwjMyS
bCGwjMyT
bCGwjMzm
KOMENTARZE
(326)
szatanka
2 miesiące temu
Pan Dowbor i p. Koroniewska - twórcami Żenady Roku- (domówki u Dowborów). Towarzystwo wzajemnej adoracji wpada w samouwielbienie, a przy okazji obnaża swój intelekt. Bez napisanej roli, gdy idą na żywioł - pojawia się dno i wodorosty.
NickNick
2 miesiące temu
Aaa, to ten Maciej, którego matka niby nie wiedziała, że syn pracuje w TV i spotkała go „przypadkiem” na korytarzu i...to ten Maciej, który prowadził Eurowizję czytając punkty Malty...„Malta”. No, taaaa...k. Czekam na kolejne wieści.
U777
2 miesiące temu
Facet jest totalnie bezbarwny . wręcz irytujący.i tak jak ludzie piszą - wszystko zawdzięcza mamie. Sory ale nie przepadam ani za nim ani za jego żoneczką.
bCGwjMzn
Janina
2 miesiące temu
Zablokował matkę za zdjęcia z dzieciństwa, a za parę lat ich własne dzieci zablokują jego i Koroniewską ze wstydu za wygłupy takich rodziców
łodzianka
2 miesiące temu
Panie Macieju, trochę luzu.Matkę ma się tylko jedną, a pani Kasia jest ciepłą osobą. Lubi wspominać i to jest naturalne, a pan zachowuje się jak dzieciak.Trochę wstyd
Najnowsze komentarze (326)
Barcelonka
miesiąc temu
Pandemia trwa i dla Pudełka brakło już tematów? Pan Dowbor w czasie domówki rzucił żart, który został podchwycony przez jego matkę. Wszystko to zostało nagrane i jest możliwe do obejrzenia na Instagramie. Udokumentowane. Ludzie mają dystans do siebie i wzajemnej relacji i pozwalają sobie na tego typu żarty. A Pudelek tylko szczuć potrafi wyrywając wypowiedź z kontekstu, nie informując jak sytuacja rozwinęła się dalej.
Gosc
miesiąc temu
Gdyby nie matka która go wypróbowała ,nikt by nie wiedział co to za koleś
mn2
miesiąc temu
fajne zdjęcia,
aga
miesiąc temu
jego mama akurat ma jaja. i zdjecia wrzucane przez p. Katarzyne są o wiele lepsze niż jego z otwartym ...buzią. ale to tylko moje zdanie.
Szczera
2 miesiące temu
Frajer😂
Pani
2 miesiące temu
Dziwne czasy nastały. Facet przebiera się w damskie ubrania aby zyskać poklask u znajomych. Jego żonie buzia się nie zamyka. Tylko do zdjęcia. Kiedy nie ma widzów to ponura ,aż zał się robi. Dużo udawania i zero prywatności.
Genek
2 miesiące temu
Mina Koroniewskiej:Kogo my zaprosiliśmy?
gosc
2 miesiące temu
ty sie sam upokarzasz chłopie ,razem ze swoja zona tak z lekka uposledzona
bCGwjMzf
Tedi
2 miesiące temu
Facet idź szybko na terapię do dobrego psychologa , bo ci odwaliło po całości
Jan
2 miesiące temu
Bez swojej matki był by niczym , Ona go wykreowała i podała na tacy do wizji .Teraz jajko obraca się przeciwko kurze i okazuje się że to zbuk, który nie ma szacunku do własnej matki Taka niewdzięczna nędza moralna
ewa
2 miesiące temu
Ma wspaniałą matkę i powinien modlić się aby żyła długo i była zdrowa a to co posiada przecież nie zabierze do grobu- wszystko odziedziczą dzieci a jak mają dzieci to i mają wnuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taka jest prawda
Anna
2 miesiące temu
Żenada z takim synem
Cyntia
2 miesiące temu
sławna para bufonów. Wyjątkowo antypatyczni. Mamusia z synusiem może jeszcze babcia i Azorek sąsiadów.
sid
2 miesiące temu
oboje są obciachowi,znowu chcą zaistnieć dosyć żenady Dowborów
...
Następna strona
bCGwjMzH