Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Maciej Kurzajewski, jakiego nie znacie. Tak PODRYWAŁ DZIEWCZYNY. To tym urzekł Katarzynę Cichopek?

80
Podziel się:

Maciej Kurzajewski niegdyś nieco śmielej mówił o własnej prywatności, co po latach uległo zmianie. Zapewne nie pamiętacie, że kiedyś ówczesny mąż Pauliny Smaszcz gościł u Szymona Majewskiego. Wiemy, czym mógł urzec Katarzynę Cichopek.

Maciej Kurzajewski, jakiego nie znacie. Tak PODRYWAŁ DZIEWCZYNY. To tym urzekł Katarzynę Cichopek?
Maciej Kurzajewski przed laty gościł u Szymona Majewskiego. Nie do wiary, co ujawnił ("Szymon Majewski Show", VOD.pl)

Maciej Kurzajewski ma za sobą kilka wyjątkowo intensywnych miesięcy. Jego związek z Katarzyną Cichopek wciąż jest pod czujnym okiem mediów, jednak sam nie zabiera głosu na temat prywatnych spraw. W Internecie jednak nic nie ginie, a kiedyś był zdecydowanie mniej nieśmiały w kontaktach z mediami.

Maciej Kurzajewski gościł u Szymona Majewskiego. "Dogryzł" mu drugi gość

Przed laty Maciej zgodził się wystąpić w jednym z odcinków 10. edycji programu "Szymon Majewski Show". Z rozmowy dowiedzieliśmy się spraw dość zaskakujących, a sam zainteresowany uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat własnej prywatności. Najpierw jednak doszło do zaskakującej wymiany zdań między nim a Katarzyną Kolendą-Zaleską, która była wtedy drugim gościem showmana.

Jak trafiliście do telewizji? - zapytał Szymon.

Proszę, Kasia jest starsza - "zachęcał" Kolendę-Zaleską do zabrania głosu. Nie no, przepraszam. Ja z konkursu, nie wiem, jak Kasia.

Ja z talentu - "dogryzła" mu dziennikarka.

Po serii uprzejmości Kurzajewski odpowiedział na zadane pytanie i opowiedział o swoich początkach w TVP. Jak twierdził, niegdyś nawet nosił taśmy za starszymi kolegami, pracował też jako researcher i informator. Wtedy nadeszło zaskoczenie, bo okazuje się, że niegdyś Maciej... pracował też w TVN-ie. Majewski puścił wówczas publicznie jego wideo z castingu z 1997 roku, gdy starał się o posadę w stacji.

Jak widać, musiałem dobrze wypaść na tym castingu, dlatego że dostałem tę pracę. Pracowałem w TVN-ie, pierwsze wydanie "Faktów", które prowadził Tomasz Lis.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Małgorzata Tomaszewska zapytana o Cichopek i Kurzajewskiego. Tak zareagowała

Maciej Kurzajewski o tym, jak podrywał dziewczyny. "To był piękny czas"

Na tym jednak nie koniec, bo niespodziewanie Kurzajewski opowiedział nieco o swojej prywatności. W tym samym wywiadzie wyjawił, jak niegdyś podrywał dziewczyny. Okazuje się, że jego patent był prosty: najpierw grał na gitarze i śpiewał w chórze, potem był w grupie tanecznej, gdzie przedstawicielek płci pięknej nie brakowało.

Tak, tańczyłem w grupie tańca nowoczesnego. Pomysł na ten mój taniec i obecność w zespole był trochę inny, bo po prostu tam trafiały piękne dziewczyny. Kiedy poszedłem do liceum, to kilka z tych dziewczyn, które chodziły ze mną do klasy, trafiły do tego zespołu i trafiła tam jeszcze jedna koleżanka z równoległej klasy, która zawsze mi się szalenie podobała, piękna blondynka. I ja za nią poszedłem, tak.

Pociągnięty za język przez prowadzącego opowiedział też o swojej karierze wokalnej. Choć twierdził, że nie miało to nic wspólnego z dziewczynami, to w dalszej części wypowiedzi ponownie do tego nawiązał.

Wcześniej z kolei śpiewałem. To była zupełnie inna historia, nienawiązująca do dziewcząt, bo sprawa zaczęła się w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Działał chór chłopięcy, potem po mutacji trafiłem do głosów męskich, to był piękny czas. Problemem było to, że kiedy wyjeżdżaliśmy na wakacje, na takie obozy treningowe, gdzie spędzaliśmy codziennie 4 godziny na takich próbach, jeździliśmy bez dziewczyn. Dla nas ogromną atrakcją było spotykać dziewczyny z innych obozów, które były w tych miejscach. Ja później sobie to odbiłem, tańcząc, bo tam przeważały dziewczęta. I to było piękne.

Na koniec rozmowy Maciej został obdarowany przez prowadzącego upominkiem, co miało być odpowiedzią na to, że jego marzeniem był "wielopokoleniowy dom". Warto wspomnieć, że wówczas Kurzajewski był jeszcze mężem Pauliny Smaszcz, o której nie wspomniał jednak w wywiadzie ani słowem.

Myślicie, że to właśnie ukryte talenty pomogły mu zdobyć serce Katarzyny Cichopek?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(80)
Lol
2 miesiące temu
Tańczy, śpiewa, recytuje.
Rys
2 miesiące temu
Czyli w jego typie są blondyny
Alex
2 miesiące temu
Kurzaj zawsze latał za kobietami Kasieńka nie będzie ostatnia
PRACOWNIK TVP
2 miesiące temu
Bez Pauliny nie miał by nic i nie zrobiłby kariery. Ona była popularna i miała kasę. Była jego menadżerem przez te lata i go stworzyła . Zarabiała na nich, bo on dopiero zaczynał i zarabiał grosze. Ale jej się odwdzięczył. Zostawił w chorobie, okradł i czmychnął do Pyzy z ich kasą. Teraz mu mamusia krawaty wiąże😂
Leonidas
2 miesiące temu
Pewnie śpiewał KIaśce serenady pod oknem :)
Najnowsze komentarze (80)
do kryminal k...
2 miesiące temu
Piszecie o nim, ze naciąga teraz mezatki na wiadomo co.... i to, ze im załatwi jak sie zgodzą na intratne umowy z TV?
Sms pamiętam
2 miesiące temu
Tak poza tym to był świetny program, Szymon taki niezmanierowany, zabawny, ciepły. Talk show pod koniec było śmieszne haha
Kszysztof,Zen...
2 miesiące temu
Ciekawe ,która kolejną będzie,..................znam go ,nie odpuści
Ula
2 miesiące temu
Ludzie co wy komentujecie , jakiś gniot z przed trzydziestu lat ? Nie ma tematów które by się dobrze klikaly .Poziom komentujących taki sam jak ten artykuł .
Anka
2 miesiące temu
Maciej 👍👍👍👍👍👍👍
normal
2 miesiące temu
Wielopokoleniowa rodzina? ... dobre, bo to maminsynek jakich malo, 50 lat mieszka u mamusi, a niech opowie gdzie mieszkali jego synowie prawie od początku szkoły sredniej, starszy 8 lat nie mieszkał w domu do skończenia studiów w wieku 25 lat, a potem też poza domem we Włoszech! Mlodszy 16-latek też już był przez poprzedni rok szkolny za granicą poza domem, nawet bez możliwości odwiedzania obustronnego, ciekawe gdzie teraz jest? Ten facet gogus jest delikatnie mówiąc jakiś dziwny!
Ana
2 miesiące temu
Nie lubię Maćka A odkąd jest z Cichopek którą o dziwo nie jest wysoka blondynka to jakoś nie unika wrzucania non stop prywatnych fotek z ich wyjazdów wszelakich.
Gość
2 miesiące temu
Idź spać i nie pij .
Szczery
2 miesiące temu
Gdybym wyglądał tak jak On i był znany, to wkoło było by dużo pięknych kobiet, a ,że jestem przy nim cieniasem wygladowym zostają mi mocno przeciętne, ale też mądre
kila
2 miesiące temu
Biedny Bono, biedne dzieci, biedna konkubina
Magda
2 miesiące temu
Podrywacz nie miał czasu na studia. Wstyd panie Tulipan.
Marta
2 miesiące temu
Al Bano ! Jest na kim oko zawiesić , zawsze był i jest przystojniakiem . Nie dziwię się że Kaśka się zakochała .
gość
2 miesiące temu
ona wczoraj też pisała o facecie którego poznała jeszcze przed Hakielem, wracają wspomnienia , czyżby teraźniejszość jej już nie odpowiadała.
Pierre
2 miesiące temu
Fajny Facet , jak on znalazł tego niewybucha , aż dziw bierze , dobrze że się uwolnił ! Teraz ma fajną babkę .
...
Następna strona