Trwa ładowanie...
Kokosimo
Kokosimo
|
aktualizacja

Maciej Musiał i jego luba podbijają Sopot. Aktor zafundował Weronice masaż podczas spotkania ze znajomymi. Chłopak idealny? (ZDJĘCIA)

630
Podziel się:
630
Podziel się:

Maciej Musiał postanowił skorzystać z lata i zabrać swoją partnerkę nad morze. Podczas lunchu ze znajomymi aktor zafundował modelce masaż pleców.

1
 / 12
Maciej Musiał i jego luba podbijają Sopot. Aktor zafundował Weronice masaż podczas spotkania ze znajomymi. Chłopak idealny? (ZDJĘCIA)
Maciej Musiał z partnerką
Maciej Musiał z partnerką (Pudelek Exclusive)
0
0

Maciej Musiał może pochwalić się nie tylko błyskotliwą karierą, ale też wyjątkowym wzięciem u płci przeciwnej. O podbojach miłosnych amanta polskiego kina krążyły legendy, a chroniący swoją prywatność aktor dokładał wszelkich starań, by jego romanse nie zostały rozdmuchane przez tabloidy. Miejsce u boku amanta udało się na dłużej zagrzać niejakiej Weronice Targońskiej. Urodziwa blondynka stała się dla Maćka idealną kompanką do eksplorowania dalekich zakątków Europy: od Islandii, przez Ibizę, po Austrię.

Dla Weroniki świat show biznesu nie jest czymś kompletnie obcym. Gdańszczanka para się modelingiem i ma na koncie współprace z takimi markami jak: Pull & Bear, PROSTO. czy Veclaim (brandu należącego do Jessiki Mercedes).

Początek lipca gruchające gołąbki postanowiły przywitać w okupowanym przez prominentów Sopocie. Wspólny wyjazd pary nad polskie morze nie umknął rzecz jasna uwadze paparazzi. Kilka dni temu Maciej i jego luba zostali sfotografowani podczas spaceru wzdłuż słynnego "monciaka", podczas którego modelka głównie wpatrywała się z niepocieszoną miną w telefon. Później zakochani skierowali się do modnej knajpki, gdzie czekała na nich grupka znajomych. Obecność siedzących przy stole towarzyszy nie powstrzymała aktora przed wsadzaniem ręki pod bluzkę ukochanej i zafundowaniem jej masażu pleców.

Taki chłopak to skarb?

2
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

Kilka dni temu Maciej Musiał zabrał ukochaną nad morze.

3
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

Para spotyka się przynajmniej od czerwca zeszłego roku.

4
 / 12
Maciej Musiał z partnerką
5
 / 12
Maciej Musiał z partnerką
6
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

Po spacerze Maciek i Weronika zrobili przystanek w lokalnej knajpie, gdzie czekała na nich grupa znajomych.

7
 / 12
Maciej Musiał z partnerką
8
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

W pewnym momencie 28-latek wsadził ukochanej rękę pod bluzkę.

9
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

Troskliwy celebryta chciał zrobić wyczerpanej wędrówką ukochanej masaż.

10
 / 12
Maciej Musiał z partnerką

Po wyjściu z knajpy Musiał ukrył swoje muskuły pod koszulą.

11
 / 12
Maciej Musiał z partnerką
12
 / 12
Maciej Musiał z partnerką
KOMENTARZE
(630)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Agnieszka W.
rok temu
Hello beautifull
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
JaA
2 lata temu
Naturalna dziewczyna. Super
qwert
2 lata temu
Ładnie razem wyglądają. Powodzenia!
Aga
2 lata temu
Fajni , normalni
NiNa
2 lata temu
Jezu młoda ładna dziewczyna i nie ma wielkich sztucznych war i rzęs szczot?! Jak to możliwe 😯
123
2 lata temu
Ładna dziewczyna
NAJNOWSZE KOMENTARZE (630)
Agnieszka W.
rok temu
Hello beautifull
Daj
2 lata temu
Spuchnięta twarz jakaś chyba dzień wcześniej było ostro pite😂
kos
2 lata temu
Jaka ciężka praca fotografa- dziennikarza? jak się musiał nauganiać... współczuć ludziom....
1234
2 lata temu
Jednak.co naturalne to najładniejsze ,śliczna dziewczyna.
Wasyl
2 lata temu
Ładna dziewczyną....bez tuningu
Piotr
2 lata temu
Kim oni są ?
Dziadek.
2 lata temu
Życie bez komórki już nie istnieje. To chyba największe uzależnienie w dziejach ludzkości.
Donald Te.
2 lata temu
Fajna cipcia, nie mozna sie przyczepić. Świeżo po 18 chyba
Aga
2 lata temu
Czy tylko ja mam takie skojarzenia, że ta dziewczyna jest podobna do tej małej od Windsorów ?
Marita
2 lata temu
Fajne ma spodnie lniane. Poluje teraz na takie
Pruuuuk
2 lata temu
ideałem piękna dla Maćka jest Jarosław Katchynzki
Gosc
2 lata temu
przykre bardzo przykre ale on jest vaginosceptykiem i rectoentuzjastom nie powinien udawać
STAN
2 lata temu
Maciek lubi otwierać się przy młodych mężczyznach.
Damonen
2 lata temu
Syn posłanki PiS Iwony Arent brutalnie pobił i skatował dziewczynę. Jeżeli chcecie aby on został pociągnięty do sprawiedliwości i koledzy z celi mogli go odpowiednio potraktować to koniecznie idźmy za 3 miesiące na wybory i zmieńmy tą władzę na lepszą. Bo jeżeli PiS wygra trzecią kadencję nic nie zrobią temu degenerantowi, będzie tak jak w Rosji gdzie elity są bezkarne.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Małgorzata Rozenek już przystroiła willę na święta: ogromna choinka, bajkowe figurki i ogrom zielonych gałązek (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się w piątek, że w ich willi czuć już świąteczny klimat. Prezenterka zamieściła na Instagramie rolkę, w której pokazała serię ujęć z obwieszonych ozdobami wnętrz.
9.

Maciej Zakościelny i Sara Janicka spotkali się na mieście. Tak pielęgnują koleżeńską relację (ZDJĘCIA)

Niedawno Sara Janicka potwierdziła rozwód z mężem. Tancerka-singielka może liczyć na wsparcie Macieja Zakościelnego, z którym - jak zapewniła - jedynie się kolegują. Zobaczcie ich spotkanie.
8.

Internauci ZACHWYCAJĄ SIĘ uroczymi kadrami księżnej Kate z dziećmi. Louis znów skradł show. "Wygląda jak jego mama"

W piątek odbyło się przedświąteczne kolędowanie w Opactwie Westminsterskim. Podczas wydarzenia fotoreporterzy uwiecznili kilka uroczych momentów z księżną Kate i jej dziećmi w roli głównej. Żona następcy tronu rozmawiała po cichu z najmłodszym synem i pomogła mu podtrzymać świecę.
7.

Gwiazdy prezentują eleganckie kreacje na kolejnym dniu arabskiego festiwalu: Dakota Johnson, Uma Thurman, Ana de Armas (ZDJĘCIA)

Tłum gwiazd ponownie zawitał na Red Sea International Film Festival, który odbywa się w Jeddah w Arabii Saudyjskiej. Tym razem królowała biel, a od znanych pań trudno było oderwać wzrok. Największe wrażenie zdecydowanie zrobiła jednak Dakota Johnson, która pozowała w przezroczystej kreacji. Zobaczcie zdjęcia.
6.

Cekinowa Heidi Klum kradnie spojrzenia na sportowej imprezie. Klasa? (ZDJĘCIA)

Heidi Klum pojawiła się w czwartek na imprezie w Kennedy Center w Waszyngtonie. Tego dnia Niemka postawiła na cekinową kreację. Na czerwonym dywanie nie można było przejść obok niej obojętnie.
5.

Księżna Kate z rodziną i sławnymi gośćmi bryluje na wielkim kolędowaniu. Czujecie ten klimat? (ZDJĘCIA)

Przedświąteczne nabożeństwo kolędowe w Opactwie Westminsterskim znów zgromadziło kilka znanych oraz lubianych gwiazd. Oprócz rodziny królewskiej na wydarzeniu pojawiła się m.in. Kate Winslet. Kto jeszcze wpadł?
4.

Zaskakująco pozakrywane gwiazdy na hollywoodzkiej gali: Jennifer Lopez, Gwyneth Paltrow, Dakota Johnson i wiele innych (ZDJĘCIA)

Amerykańskie celebrytki przyzwyczaiły nas już do odważnych kreacji, które nie pozostawiają wiele wyobraźni. Tym razem jednak czekało na nas ogromne zaskoczenie - gwiazdy, które pojawiły się na tegorocznej gali "Women In Entertainment" nie świeciły, golizną i postawiły na klasyczne fasony. Da się?
3.

Stylowi Rihanna i A$AP Rocky błyszczą na imprezie w Miami. Ładnie razem wyglądają? (ZDJĘCIA)

Pod koniec września Rihanna urodziła trzecie dziecko, ale jej urlop po porodzie nie trwał zbyt długo. Piosenkarka zaledwie kilka tygodni później wróciła do brylowania na salonach. Tym razem towarzyszyła A$AP-owi Rocky’emu w Miami, gdzie udowodnili, że są jedną z najbardziej stylowych par w show-biznesie.
2.

Pozbawiona makijażu Anna Mucha buszuje w kwiaciarni. Kogo obdarowała wielkim bukietem? (ZDJĘCIA)

Anna Mucha chwilę temu błyszczała na 25-leciu "M jak miłość" w efektownej kreacji i natapirowanej fryzurze, a teraz możemy zobaczyć ją w nieco bardziej codziennym wydaniu. Paparazzi przyłapali aktorkę, gdy buszowała w jednej z warszawskich kwiaciarni. Mucha wyszła z niej z dużym bukietem kwiatów.
1.

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się rodzinnymi zdjęciami ze świętowania urodzin. "Mam kolejne 55 LAT przed sobą" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Skrzynecka skończyła 55 lat. Na Instagramie pokazała relację z celebracji. Swój wielki dzień świętowała m.in. z mężem, córką i pasierbicą.