Trwa ładowanie...
Przejdź na
Merlot
Merlot
|

Maciej Orłoś wrócił do "Teleexpressu". Reakcje internautów mocno podzielone: "Jak zwykle KLASA" vs. "TRAGEDIA"

346
Podziel się:

W czwartek Maciej Orłoś po raz pierwszy od prawie 8 lat poprowadził "Teleexpress". Reakcje internautów są mocno podzielone. Niektórzy się cieszą, inni narzekają. Co sądzicie?

Maciej Orłoś wrócił do "Teleexpressu". Reakcje internautów mocno podzielone: "Jak zwykle KLASA" vs. "TRAGEDIA"
Internauci komentują powrót Macieja Orłosia do "Teleexpressu". (AKPA)

Maciej Orłoś przez blisko 25 lat był prowadzącym "Teleexpressu" i tym samym jednym z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów TVP. W momencie, gdy partia Prawa i Sprawiedliwość objęła władzę, a narracja mediów publicznych zaczęła być podporządkowywana "dobrej zmianie", Orłoś w sierpniu 2016 roku odszedł z Telewizji Polskiej.

Po zaprzysiężeniu rządu Donalda Tuska w mediach publicznych nastąpiło wprowadzanie diametralnych zmian. Wielu dziennikarzy, którym zarzucano skrajne sympatyzowanie z partią PiS, pożegnało się z posadami. Obecnie jesteśmy świadkami coraz to kolejnych transferów reporterów oraz powrotu "starej gwardii".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Olejnik punktuje Kaczyńskiego, komentuje zmiany w TVP i apeluje: "Pani Danuto, czekam na przeprosiny"

W środę Maciej Orłoś za pośrednictwem platformy X ogłosił, że wraca do "Teleexpressu" po prawie 8-letniej przerwie. Wydanie programu z udziałem jego najsłynniejszego prowadzącego odbyło się w czwartek o godzinie 17:00. Dziennikarz przywitał widzów cytatem z piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

Dzień dobry Państwu. Witam po krótkiej, siedmio i półrocznej przerwie. Bardzo mi miło, że możemy ponownie się zobaczyć. Jak śpiewał Zbigniew Wodecki: "lubię wracać tam, gdzie byłem" - powiedział Orłoś w najnowszym wydaniu 'Teleexpressu'."

Maciej Orłoś wrócił do "Teleexpressu". Reakcje internautów są mocno podzielone

Reakcje widzów na powrót Macieja były mocno podzielone. Znaczna część internautów cieszyła się na powrót prowadzącego i uznała, że dobrze to zwiastuje nowej Telewizji Polskiej.

Maciej Orłoś w "Teleexpresie" po prawie 8 latach. Jak zwykle klasa; Orłoś i Green Day w "Teleexpressie", to rozumiem; Orłoś w "Teleexpressie" to krok ku normalności; O! Maciej Orłoś. Dobrze widzieć; Trzeba przyznać, że "Teleexpress" wrócił w naprawdę świetnym stylu. Powrócił do swojej dynamiczności i przede wszystkim tego, czego oczekiwałem od popołudniówki: skondensowanej ilości newsów z całego świata + muzyki. Maciej Orłoś jakby nigdy ze studia nie wyszedł - zachwycają się widzowie."

Niemniej jednak, nie zabrakło również głosów krytyki. Niektórzy nie byli zachwyceni ani wprowadzanymi zmianami w TVP, ani powrotem Macieja Orłoś do "Teleexpressu".

Tragedia. Po co tam Orłoś; Komuna padła - padł i on, komuna powstała i odrodził się jak Feniks z popiołów - Maciej Orłoś; Wygląda po prostu jak Maciek Orłoś Senior. Kalendarza nie oszukamy; Nie podoba mi się pan Orłoś w "Teleexpresie". Brakuje tam świeżej krwi; Mam wątpliwości, po tym jak Orłoś napisał laurkę Tuskowi. Dziennikarze tak robić nie powinni - piszą internauci.

A wy jak oceniacie jego powrót?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(346)
ggg
3 miesiące temu
Klasę to dopiero pokazał zostawiając trzy żony, w tym jedną ciężko chorą. Dżentelmen na całego
Avaccd
3 miesiące temu
Szvzekali az wyszvzekali koryto, kasa i kasa się liczy... I tylko kasa
Gosik😬😬😬😬...
3 miesiące temu
Nie zmierzam oglądać ,z tą nową zmianą 🤣🤣🤣
my wszyscy
3 miesiące temu
my już nie oglądamy
Próśbunia
3 miesiące temu
Anyway... Proszę o plotki, nie o politykę 🐩🐩🐩 niech pudelek będzie pudełkiem 🐩 Propagandę i manipulację zostawmy na inne serwisy 🐩
Najnowsze komentarze (346)
franio
3 miesiące temu
Jak chcecie zaorać media publiczne to róbcie tak dalej. Za PIS-u, TVP biła nawet TVN, w tej chwili te lanie wody ma oglądalność na poziomie 2%. Zastanawiam się kto poniesie odpowiedzialność za to mówiąc wprost zaoranie tej spółki oraz rozkradzenie jej majątku. Przypominam że TAI ma najnowocześniejsze studio w Europie, i ten budynek jest powoli wygaszany, a za jakiś czas zostanie sprzedany za bezcen.
taka to melod...
3 miesiące temu
Widzieliśmy Orł(osi)a cień ♫♫♪
cała prawda c...
3 miesiące temu
Resortowi funkcjonariusze w stanie spoczynku (ośmioletniego) wracają do czynnej służby.
apel
3 miesiące temu
Funkcjonariusze tuskich mediów (wy)łączcie się.
gość
3 miesiące temu
Tusk zniszczył TVP i teraz nikt nie jest zadowolony ani wyborcy PiS ani KO i po co to było wystarczyło tylko zrobić lifting w tvpinfo, oglądalność TP to 68 tys. widzów.
Aneta
3 miesiące temu
To młodzi chcieli zmian a oni im serwują starych pryków z komunistyczną przeszłością
danka
3 miesiące temu
Teraz o brudach Tuska możesz się dowiedzieć tylko z anteny TV REPUBLIKA czy WPOLSCE. Poza tym nie ma na co patrzeć. Tylko się zastanawiam po co tyle kanałów informacyjnych jak wszyscy mają mówić jednym głosem? Co ta władza 13 grudnia chce osiągnąć? Oni liczą że zwolennicy PISU za te bandyckie dzialania ich zaakceptują i pokochają??? Naprawdę nie wiem na co oni liczą.
wojtek
3 miesiące temu
Kto miał jakiekolwiek wątpliwości co do niezależności mediów to teraz ma to czarno na białym o co w tym wszystkim chodziło. Najpierw wejście silnych ludzi do mediów i ich siłowe przejęcie, następnie wyrzucenie na bruk setki Bogu ducha winnych pracowników wraz z Panem Sierockim za krytykę Tuska poprzez zapowiedzi piosenek, oraz zastąpienie ich swoją sprzyjającą starą gwardią. A rodzynkiem na torcie jest niewątpiwie Zieliński . Cielawe czy ma jeszcze ten mundur z czasów Stanu Wojennego? Jest to taka zmiana jak mówiono z TVPIS na TVN BIS 2 z komuną w tle.
Widz
3 miesiące temu
Wojtek Reszczynski był najlepszy ale.....wiadomo!!!
kol
3 miesiące temu
Oglądałem i teleekspress i jest totalnie bez wyrazu a gość z tymi worami pod oczami wygląda jak jakiś tetryk. Tam potrzeba żywotności a nie sanatorium
Ikea to badzi...
3 miesiące temu
Basiu ! Mamy innych POLSKICH producentów mebli i to naprawdę dobrej jakości a nie tego badziewia drewnopodobnego ze Szwecji. Kupiłem łóżko z Ikei 1 raz w życiu. Wytrzymało kilka miesięcy.Duże 220/160 ale lipa totalna.Szczebelki wymienione na gwarancji ale po 2 latach małym hakiem puściły zgrzewy na "nóżkach" Badziewie i tyle.
Wesoły Romek
3 miesiące temu
Ewelina. Cierpliwości? Przyjdą gdy ci odejdą na emerytury? Ale wtedy ci młodzi bedą już starzy:)
Anna
3 miesiące temu
Okropny widok, nie będę oglądać, żenada
Ala
3 miesiące temu
A to on nie powinien już iść na emeryturę?
...
Następna strona