Trwa ładowanie...
Ignacy Węgrzyn
Ignacy Węgrzyn
|
aktualizacja

Madox zasłynął w "Mam Talent", a potem przeszedł OGROMNĄ metamorfozę. Jak dziś wygląda?

142
Podziel się:
142
Podziel się:

Madox zyskał ogromną popularność dzięki udziałowi w "Mam talent". Na przestrzeni lat artysta kompletnie zmienił swój wizerunek. Chociaż wciąż działa na rynku muzycznym, to dziś trudno go rozpoznać.

1
 / 9
Madox zasłynął w "Mam Talent", a potem przeszedł OGROMNĄ metamorfozę. Jak dziś wygląda?
Madox przeszedł ogromną metamorfozę
Madox przeszedł ogromną metamorfozę (KAPIF)
0
0

Polski show-biznes to barwna mozaika osobowości, które dzięki swojemu talentowi oraz charyzmie i autentyczności zyskały sympatię zarówno fanów, jak i mediów. W tym gronie jest niewątpliwie Marcin Majewski, znany szerszej publiczności jako Madox.

Artysta przed laty zyskał ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą udziału w programie "Mam Talent". W trakcie show TVN Madox zwrócił na siebie uwagę nie tylko wyjątkowym głosem, ale także androgynicznym wizerunkiem czy stylem, którym łączy elementy mody damskiej i męskiej. To właśnie ta oryginalność sprawiła, że zyskał spore zainteresowanie jurorów oraz publiczności.

Po udziale w popularnym programie Marcin nie zwolnił tempa i konsekwentnie rozwijał swoją karierę muzyczną, publikując własne utwory czy teledyski. Co więcej, w tym roku artysta spróbował swoich sił w krajowych preselekcjach do Eurowizji, licząc na szansę reprezentowania Polski na jednej z największych muzycznych scen Europy. Jego plany zakończyły się jednak na etapie przesłuchań, których na dodatek Madox nie wspomina najlepiej.

Marcin ochoczo pojawia się na rozmaitych wydarzeniach branżowych i imprezach, gdzie zawsze zwraca uwagę swoim nietuzinkowym stylem. Jest też aktywny w social mediach. Tam dzieli się fragmentami życia zawodowego i prywatnego. Jego metamorfozy, a także odważne stylizacje niezmiennie budzą zainteresowanie, dlatego warto zobaczyć, jak dziś prezentuje się piosenkarz, który 9 września świętuje 36. urodziny.

2
 / 9
Madox dziś
3
 / 9
Madox dziś
4
 / 9
Madox dziś
5
 / 9
Madox dziś
6
 / 9
Madox
7
 / 9
Madox
8
 / 9
Madox przed laty
9
 / 9
Madox przed laty
KOMENTARZE
(142)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Elżbieta K.
5 miesięcy temu
Dlaczego tyle nienawistnych komentarzy? Nie rozumiem. Zrobił komuś coś złego? Krzywdzi kogo? Ludzie! Popatrzcie na siebie! Jad Wam się ulewa.
Ania
5 miesięcy temu
Trochę jak BoyGeorge.
Lekarka
5 miesięcy temu
Jako kobieta był ładniejszy.
666
5 miesięcy temu
wygląda tak samo, tylko trochę usta podpompowane
Elżbieta W.
5 miesięcy temu
Jak dla mnie podobny do Dominiki Serowskiej. To nie jest hejt tylko spostrzeżenie.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Edka
5 miesięcy temu
Znam go z mojego miasta, kupował kiedyś razem z koleżankami papierosy w kiosku na pętli autobusowej w którym pracowałam (2007 r). Już wtedy miał taki styl i przyznam szczerzę, że nie byłam pewna czy mam mówić Pani czy Pan ;P ale był sympatyczną osobą. Mam nadzieję, że to się u niego nie zmieniło :)
Tessi
5 miesięcy temu
Zaśpiewał "Bambino" Dalidy tak że do dziś mam ciary jak słucham.
Haidi
5 miesięcy temu
Wcześniej mial urode bardzo dziewczęcą ,delikatną teraz w sumie bardziej widzę faceta!wolę go sprzed!
Bleh
5 miesięcy temu
To już nie Madox tylko Botox
Tessi
5 miesięcy temu
We wiosce Polska jak tylko ktoś odbiega od "jedynie słusznych standardów" to zaraz jest wyśmiewany. Smutne.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (142)
hmmm
5 miesięcy temu
co to?
Layla
5 miesięcy temu
Przed i po - beznadziejnie
Gosia
5 miesięcy temu
Wiele lat temu widziałam go i miałam dziwne odczucia, ponieważ nie byłam pewna czy to chłopiec, czy dziewczyna, czy ktoś pomiędzy, a to po prostu był ładny młody człowiek.
yhy
5 miesięcy temu
Porażka
kinga
5 miesięcy temu
Nikogo nie krzywdzi niech żyje ja uważa jego sprawa, jest ok.
Berna
5 miesięcy temu
No cóż
LeCardi
5 miesięcy temu
Jest w nim duzo różnych rzeczy, niestety testosteronu - zero.
joann
5 miesięcy temu
Co to jest? Kobieta, Mężczyzna?!
Barti
5 miesięcy temu
Jaka Masakra
Zakola?
5 miesięcy temu
On chyba łysieje i stąd ta grzywka "na pożyczkę" jak u Trumpa. Kiedyś był zjawiskowy jak elf, szkoda że poszedł w kiepskie zabiegi "upiększające".
Identicos
5 miesięcy temu
To syn Gracjana Roztockiego???
Anonim
5 miesięcy temu
2912 Wiecie że suczki18.online to strona z polskimi IaIeczkami ?
Anonim
5 miesięcy temu
7705 Wiecie że suczki18.online to strona z polskimi IaIeczkami ?
Anonim
5 miesięcy temu
1604 Wiecie że suczki18.online to strona z polskimi IaIeczkami ?
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Krzysztof i Karolina Skibowie wzięli KOLEJNY ŚLUB. Tym razem na... Malediwach! " Teraz czeka nas NOC POŚLUBNA"

Krzysztof Skiba i jego żona Karolina wypoczywają na egzotycznych wczasach. Na plaży na Malediwach zakochani zdecydowali się na ceremonię powtórnych zaślubin. Oczywiście pochwalili się tym wyjątkowym momentem w sieci.
9.

Dawno niewidziana Aleksandra Domańska zaprezentowała NOWĄ FRYZURĘ na ściance. Tęskniliście za jej blond odsłoną? (FOTO)

Po kilkumiesięcznej przerwie od blasku fleszy Aleksandra Domańska powróciła na salony i przy okazji zaprezentowała odświeżoną fryzurę. Zdaje się, że aktorka zatęskniła za blondem i dłuższymi puklami. Zmiana na plus?
8.

Justin Bieber rozkręcił niezłą BIBĘ po rozdaniu Grammy: wywalony język, przytulaski z Billie Eilish i Hailey w ultra mini sukience (ZDJĘCIA)

Justin Bieber hucznie przypieczętował swój powrót na galę wręczenia nagród Grammy po 4 latach nieobecności. Wokalista był w tak wybornym nastroju, że postanowił przedłużyć tę wyjątkową noc. Razem ze swoją skąpo odzianą żoną i grupą przyjaciół wybrali się na afterparty.
7.

Monika Ordowska świętuje urodziny 27 lat starszego męża-multimilionera: "Kocham cię" (ZDJĘCIA)

Monika Ordowska, która rodzimy show-biznes opuściła w cieniu skandalu, spełnia obecnie swój amerykański sen u boku 27 lat starszego multimilionera. Ukochany ekspartnerki Piotra Zelta świętował właśnie urodziny. Zobaczcie fotki.
6.

Grammy 2026. NAJLEPSZE I NAJGORSZE stylizacje wieczoru: mroczna Lady Gaga, wulgarna Heidi Klum... (ZDJĘCIA)

Czerwony dywan Grammy co roku okazuje się bezlitosnym sprawdzianem stylu. Tegoroczna gala przyniosła zarówno spektakularne kreacje, które będą wspominane latami, jak i modowe niewypały, o których chciałoby się natychmiast zapomnieć.
5.

Chappell Roan podbija ściankę gali Grammy w sukni z prześwitami i z obnażonym biustem (ZDJĘCIA)

Tegoroczna gala Grammy jak zawsze obfitowała w dość intrygujące stylizacje. Tym razem na pewno zaskoczyła Chappell Roan, która obnażyła biust na tamtejszej ściance.
4.

Grammy 2026. Justin Bieber wtargnął na scenę w satynowych BOKSERKACH. To jego pierwszy występ na gali od 4 lat (ZDJĘCIA)

Justin Bieber powrócił na uroczystość rozdania nagród Grammy po 4 latach nieobecności. Co prawda nie zgarnął żadnej statuetki, lecz i tak zwrócił na siebie uwagę wszystkich zgromadzonych. Piosenkarz wystąpił w niezwykle swobodnej stylizacji. Majtki i skarpetki to dobry zestaw na galę?
3.

Emocjonalny rollercoaster Sharon Osbourne na gali Grammy. Zalała się łzami na wspomnienie o Ozzym: "KOCHAMY CIĘ W CH*J" (ZDJĘCIA)

Za nami gala Grammy 2026, na której pojawili się również Sharon Osbourne i jej dzieci, Kelly i Jack. Miłych momentów nie brakowało, bo wdowa po Ozzym chętnie cykała sobie fotki z gwiazdami, ale była też chwila wzruszenia na scenie.
2.

Grammy 2026. Teyana Taylor w mocno wyciętej kreacji eksponuje umięśnione plecy. Miała na sobie biżuterię za 126 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

W nocy z 1 na 2 lutego największe gwiazdy zebrały się na rozdaniu nagród Grammy w Los Angeles. Teyana Taylor olśniła w mocno wyciętej kreacji od Toma Forda.
1.

Gwiazdy estrady olśniły na rozdaniu nagród Grammy: Lady Gaga cała w piórach, zwiewna Sabrina Carpenter, kwitnący Bieberowie (ZDJĘCIA)

68. gala wręczenia nagród Grammy dobiegła końca. Szczęśliwi zwycięzcy cieszą się już swoimi pozłacanymi gramofonami, które dumnie staną na ich półkach. Którzy reprezentanci branży muzycznej (i nie tylko) przeszli minionej nocy po czerwonym dywanie?