Źródło wideo: © pudelek.pl

Magda Boczarska ZABRONIŁA Mateuszowi Banasiukowi komentować aferę z Komarnicką i jej udziałem w "TzG" (WIDEO)

Mateusz Bansiuk wyznał, że to on jest (częściowo) odpowiedzialny za udział swojej partnerki Magdaleny Boczarskiej w "Tańcu z Gwiazdami". Co więcej, odniósł się do swoich "lajków" pod postem, który skrytykował Emilię Komarnicką za jej udział w show mimo wieloletniego doświadczenia w tańcu.

Mateusz Banasiuk pojawił się na uroczystej premierze "Wartości sentymentalnej". Reporterka Pudelka Simona Stolicka zadała mu kilka pytań o zbliżającą się wielkimi krokami edycję "Tańca z Gwiazdami", w której weźmie udział jego partnerka, Magdalena Boczarska. To właśnie aktor przekonał ją, żeby przyjęła propozycję Polsatu.

Rzeczywiście namawiałem Magdę do wzięcia udziału w "Tańcu z Gwiazdami", bo rzeczywiście to jest nieprawdopodobna przygoda. Niesamowicie trudna, bo takie trenowanie tydzień po tygodniu to jest rodzaj sportu ekstremalnego.

- podkreślił. 

Jakiś czas temu pisaliśmy o lajkach Mateusza Banasiuka pod komentarzami, krytykującymi udział Emilii Komarnickiej w "TzG". Jaki stosunek aktor ma do jej udziału obecnie? Niestety, żona nie pozwoliła mu się więcej wypowiadać na ten temat, jednak sam zainteresowany zaznaczył, że nie ma między nimi złej krwi.

Magda poprosiła mnie, żebym więcej nie komentował tego tematu. Emilia to jest nasza fajna koleżanka [...] tak samo bardzo lubię Stefano, więc... Jedyne, z czym wiązały się moje wątpliwości, to to, że oni już ze sobą tańczyli, ale taki jest ten program.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Obejrzyj całe wideo!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk to aktorska para o długim stażu. Chociaż nie są oficjalnie małżeństwem, mają razem kilkuletniego syna Henryka. Oboje raczej unikają brylowania na ściankach i pompatycznych eventach - "Taniec z Gwiazdami" będzie okazją do częstszego widywania ich razem publicznie.

Mateusz Banasiuk
Mateusz Banasiuk © Pudelek Exclusive
Więcej wideo
Tak wygląda pałac Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza: zabytkowe meble, klimatyczny taras i własne kury (WIDEO)Tak wygląda pałac Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza: zabytkowe meble, klimatyczny taras i własne kury (WIDEO)
Rubaszny Wiśniewski pokazuje klatę reporterowi: "PRACE NAD SZEŚCIOPAKIEM TRWAJĄ. Na razie jest beczkowe". Szykuje się na bycie singlem? (WIDEO)Rubaszny Wiśniewski pokazuje klatę reporterowi: "PRACE NAD SZEŚCIOPAKIEM TRWAJĄ. Na razie jest beczkowe". Szykuje się na bycie singlem? (WIDEO)
Jacek z "Love is Blind" ujawnia kulisy AWANTURY w Grecji. Wiemy, KIM BYŁA KOBIETA, która im wtedy towarzyszyła! (WIDEO)Jacek z "Love is Blind" ujawnia kulisy AWANTURY w Grecji. Wiemy, KIM BYŁA KOBIETA, która im wtedy towarzyszyła! (WIDEO)
Jacek z "Love is Blind" po raz pierwszy o NOWEJ PARTNERCE! Nie pozwolił jej oglądać INTYMNYCH SCEN z Julitą... (WIDEO)Jacek z "Love is Blind" po raz pierwszy o NOWEJ PARTNERCE! Nie pozwolił jej oglądać INTYMNYCH SCEN z Julitą... (WIDEO)
Edyta Górniak WYWIJA NA AFTERPARTY w Sopocie, śpiewając Rihannę, a zachwycony Allan podryguje z dziewczyną (WIDEO)Edyta Górniak WYWIJA NA AFTERPARTY w Sopocie, śpiewając Rihannę, a zachwycony Allan podryguje z dziewczyną (WIDEO)
Córka Libera i Sylwii Grzeszczak nie pójdzie w ślady rodziców: "NIE JARA SIĘ TYM". Czym interesuje się Bogna? (WIDEO)Córka Libera i Sylwii Grzeszczak nie pójdzie w ślady rodziców: "NIE JARA SIĘ TYM". Czym interesuje się Bogna? (WIDEO)
Paulina Sykut-Jeżyna chroni córkę przed social mediami: "Gdybym ją wkładała do internetu i nagrywała, to byłoby straszne" (WIDEO)Paulina Sykut-Jeżyna chroni córkę przed social mediami: "Gdybym ją wkładała do internetu i nagrywała, to byłoby straszne" (WIDEO)
Wybrane dla Ciebie