Trwa ładowanie...
Przejdź na
Cherry
|

Magda Gessler ma pretensje do Lary: "Córka mi NIE DAJE miłować wnuczki"

155
Podziel się:

Nie da się ukryć, że spędzanie czasu z rodziną jest jednym z priorytetów Magdy Gessler. Okazuje się jednak, że restauratorka rzadko ma szansę na rozpieszczanie swojej wnuczki, a utrudnia jej to... własna córka.

Magda Gessler ma pretensje do Lary: "Córka mi NIE DAJE miłować wnuczki"
Magda Gessler o byciu babcią (AKPA, Instagram)

W Polsce próżno szukać osoby bardziej charyzmatycznej od Magdy Gessler, która swoim ognistym temperamentem i niecenzuralnym zachowaniem zaskarbiła sobie sympatię internautów. Znana restauratorka i kreatorka smaku dała się poznać jako miłośniczka kuchni, a także jako niezwykle rodzinna i lubiąca dzielić się prywatnymi chwilami użytkowniczka mediów społecznościowych.

W ciągu ostatnich dwóch lat o prywatnym życiu restauratorki mówiło się jeszcze więcej. Powodem do tego była m.in. informacja o ciąży jej córki Lary Gessler oraz powitanie na świecie pierwszej wnuczki Magdy Gessler, Neny, która od razu stała się oczkiem w głowie bliskich. Choć jeszcze kilka lat temu miłośniczka gotowania wyznała, że jeszcze nie widzi się w roli babci, aktualnie na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z małą pociechą.

Zobacz także: Zobacz: Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"

Często publikowane fotografie rodzinne Gesslerów z babcią i wnuczką w roli głównej cieszą oko i zawsze zbierają masę pozytywnych komentarzy. Rzeczywistość maluje się jednak nieco inaczej, co w rozmowie z reporterką Dzień Dobry TVN wyznała Magda Gessler, narzekając na babciny los:

Moja córka mi nie daje miłować mojej wnuczki, bo ją zagarnęła. Jak mam przyzwolenie, to wtedy wchodzę, ale to się zdarza bardzo rzadko. Ona uważa, że powinna wychowywać dziecko na swój sposób, bez mojego wpływu, który jest anarchistyczny i nieuporządkowany - zdradziła.

Spodziewaliście się po Larze takiego rygoru?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(155)
Dark
5 miesięcy temu
W sumie dobrze, jej dziecko, jej zasady. Madzia "przykładną" matką nie była więc nie powinna nikogo pouczać ani się wtrącać
nick
5 miesięcy temu
Widocznie ma powody. Ta mała to cały tata.
Alicja
5 miesięcy temu
Madzia jest seksistką, zawsze w Dzien Dobry TVN mówi jak to faceci są mądrzejsi i ich uwielbia, nie dziwię się, że córka nie chce, zeby taka osoba miała kontakt z jej dzieckiem. Pilnuj, Lara, żeby mamusia nie zrobiła Ci z własnej córki niewolnicę facetów.
Viola
5 miesięcy temu
No troszkę się nie dziwię, widząc nieraz jakie posty wrzuca pani Gessler na FB.
Info ❗❗
5 miesięcy temu
Agata Duda w ciąży jest !
Najnowsze komentarze (155)
zmartwiona
5 miesięcy temu
jej dziecko i jej sprawa w kwestii wychowania,Pani Gessler przykładną mamą nie była.
🤔🤔🤔🤔
5 miesięcy temu
Cuz ja bym miała żal do matki która by mnie zostawiła. Niby pogodzone ale jakaś szpilka w sercu zostanie
Eryk
5 miesięcy temu
Nie ma się co dziwić,że chce być inną matką niż jej własna matka która nie poświęcała dzieciom czasu. Lara kiedyś powiedziała, że była samotnym dzieckiem i dlatego chce być z córką cały czas.
Tykwa
5 miesięcy temu
Moje dziecko ma dwie babcie na obie mogę liczyć. Jedna zawsze jest chętna do pomocy i przy czym nigdy niczego nie wypomina- zachowuje dystans i szanuje zarówno mnie jak i mojego męża. Drugiej kompletnie odwaliło- mam wrażenie że najchętniej zabrałaby nam dziecko aby przywiązać do siebie. Dlaczego tak się zachowuje?
Ewelina.
5 miesięcy temu
Rozumiem ja w połowie, ale jednak wychowała i łożyła a na to dziecko od początku. Jakby nie Twoja matka nic byś nie miała, nie pamiętasz? :)
Nick
5 miesięcy temu
Najbardziej dziwi mnie to, że największe pretensje do wnuków mają babcie, które nie miały czasu dla swoich dzieci. Matki chronią dzieci tylko jak czują zagrożenie - tak wtrącanie się do rodziny pozbawia dziecko poczucia bezpieczeństwa.
GPO
5 miesięcy temu
PANI MAGDO NIE JEST PANI PIERWSZA I NIE OSTATNIA JAK DZIECI NIE DAJĄ MOŻLIWOŚCI ROZPIESZCZANIA WNUKÓW.
Pozdr
5 miesięcy temu
Tak, podziewalabym się. Taka typowa, nowoczesna mamusia z Lary.
babcia...
5 miesięcy temu
"Jak dzieci szanują matkę,tak i wnuki babcię.I nie tylko do pomocy widzą babcię,a kasą nie Ja wspieram ,lecz dzieci w razie ,czego mnie". "Nie można osądzać ludzi jak się ICH nie zna...bo to przykre".
babcia...
5 miesięcy temu
"Jestem babcią 3 wnucząt.Nie wyobrażam sobie zycia ,ani bez dzieci ,ani wnucząt" ".Pomagam zawsze jak trzeba,nie wtrącając się Im w zycie.Te dni z wnukami sa cudowne.....".
Tom
5 miesięcy temu
Madra dziewczyna.
pączek
5 miesięcy temu
Myślę, że to typowa postawa, jeśli chcemy rodzica ukarać za coś z przeszłości. To, że chce wychowywać dziecko po swojemu inna rzecz, w końcu to Lary córka, a nie Magdy..
Hgghh
5 miesięcy temu
I dobrze. Moja koleżanka też tak robi plus nie chce obciążać dziadków. A druga tylko żeby babci dziadka podrzucić, koleżanki się tej babci pytają jak się tak dała w to wmanewrować?
Mądra mama i ...
5 miesięcy temu
A P E L Drogie babcie i dziadkowie, na podstawie tego artykułu , komentarzy pod nim, a przede wszystkim na podstawie obserwacji życia uswiadomcie sobie, że młodym nie jesteście do niczego potrzebni, jak tylko do dawania kasy i świadczeniu wszelkiej pomocy. Nie macie też żadnych praw poza prawem do opieki nad wnukami, gdy młodzi wyjadą lub potrzebują wolnego od dzieci. Prawo do oczekiwania odwiedzin wnuka zaraz po emeryturze..Prawo do pomocy finansowej, którą chętnie przyjmie prawie kazde dziecko, nie licząc się z tym że może wam nie starczyć do kolejnej cienkiej emerytury. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej dla Was. Przesledźcie komentarze, w których pełno jest aprobaty dla tego przykladu i częste zdanie " ja tez nie pozwalam...". Po co więc się dowoiecie, by zaskarbic przychylność dzieci i wnucząt, zasłużyć sobie na ich odwiedziny, które są tylko kiepskim teatrem, w którym nikt nie bawi się wesoło, a wszyscy oczekują szybkiego zakończenia tej groteski. Dzieci, bo mają swoje życie, przyjaciół, wolą towarzystwo młodszych niż starszych, I wy, którzy wyczuwacie to, że przyszli tylko po to, by odfajkować odwiedziny. Jednostkami są rodziny szczere i naprawdę się szanujące, kochające dzieci wyrozumiałe dla starszej mamy i babci, która może i próbuje wtrącić swoje trzy grosze, a one to przemilczą, nie zwrócą uwagi, a przede wszystkim nie odizolują ją od siebie i wnucząt. Im szybciej to zrozumiecie tym lepiej . Radością niech Was napawa fakt, że nim się obejrzą wasze pociechy ( dzieci) też będą babciami i , że młodym też nie będą do niczego potrzebni. Teraz droga córko wroć i czytaj poczatek ku swojej przestrodze .Koło życia się kręci i ciebie kochana córko, synu, zięciu i synowo czeka to samo co dajesz teraz. Jedna z niewielu sprawiedliwości na tym świecie .
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie