Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|
aktualizacja

Magda Gessler WYDAŁA OŚWIADCZENIE! Oskarża Palikota o "atak" i twierdzi, że jest jej winien pieniądze: "Ma bardzo duże problemy finansowe"

190
Podziel się:

Magda Gessler wydała oświadczenie w sprawie ostatnich aktywności Janusza Palikota. "Kreatorka smaku i stylu" ujawniła, że jej też jest winny pieniądze, a sprawę oddaje w ręce prawników. "Chociaż niczym nie zawiniłam, dzisiaj płacę za to cenę".

Magda Gessler WYDAŁA OŚWIADCZENIE! Oskarża Palikota o "atak" i twierdzi, że jest jej winien pieniądze: "Ma bardzo duże problemy finansowe"
Magda Gessler opublikowała oświadczenie (AKPA)

Janusz Palikot ma ostatnimi czasy spore problemy, o czym informowały media. W obliczu wielomilionowych długów ekspolityk najwyraźniej uznał, że to dobry moment na promocję nowej książki, w której zamierza ujawnić "kulisy show biznesu". "Przynętą" została z kolei niczego nieświadoma Magda Gessler, która, wbrew własnej woli, znalazła się przez niego w centrum medialnego skandalu.

Magda Gessler wydała oświadczenie. Ujawniła, że Palikot jest jej winny pieniądze

Po serii wyznań Palikota przyszedł więc czas na odpowiedź Magdy. W poniedziałek późnym wieczorem restauratorka wydała oświadczenie, w którym odnosi się do ostatnich wydarzeń. Nie kryje przy tym żalu, a byłego polityka oskarża o lansowanie się na jej plecach.

Od pewnego czasu są państwo bombardowani dziwnymi informacjami na mój temat. Jest to okrutna, szargająca moje dobre imię, kampania promująca najnowszą "książkę" pana Janusza Palikota, w której - bez mojej wiedzy i zgody - obsadził mnie w jednej z ról. Zresztą, pośród innych osób z tak zwanego show-biznesu. Mnie wystawił na początek, jako przynętę, byście Państwo zapłacili mu za tę "książkę". Chciałabym oświadczyć, że informacje przekazywane na mój temat przez pana Palikota mają taką wiarygodność, jaką wiarygodność ma dzisiaj on sam jako biznesmen, czy pracodawca - zaczęła.

Na tym nie koniec, bo okazuje się, że Kuba Wojewódzki nie był jedyną znaną postacią, która zainwestowała w biznesy Janusza i dziś tego gorzko żałuje. Pieniądze przekazała Palikotowi również Magda, a teraz próbuje je odzyskać, ale już przy pomocy komornika.

Bezprecedensowy atak na mnie ma na celu wyłącznie "nakręcenie" sprzedaży "książki" pana Palikota, który – co nie jest tajemnicą – ma bardzo duże problemy finansowe. Uwierzyło mu lub powierzyło swoje pieniądze zbyt wiele osób. Sama staram się od prawie pół roku odzyskać pieniądze, które pan Palikot jest winien osobiście. Moja sprawa jest na etapie postępowania komornika. Wiem, że przeciwko panu Palikotowi prowadzonych jest kilkadziesiąt egzekucji na kwotę ponad 20 milionów złotych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Gabi Drzewiecka o Magdzie Gessler: "To mocna osobowość. Ma konkretne zdanie"

Magda Gessler bezlitośnie o nowej książce Palikota. Zapowiada zdecydowaną reakcję

"Kreatorka smaku i stylu" podkreśla, że chce nadal wierzyć w ludzką życzliwość, choć teraz ponosi konsekwencje nadmiernej ufności. Samą książkę Palikota, której premiera już wkrótce, nazywa jego "bajkami".

Przez swoją ufność stałam się prostym celem dla takich ataków. Dodatkowo nie izoluję się od ludzi - przeciwnie, chętnie pokazuję im mój świat i obdarzam kredytem zaufania. Tak też było lata temu z panem Palikotem. Gdy podałam mu pomocną dłoń. Chociaż niczym nie zawiniłam, dzisiaj płacę za to cenę. Fragmenty mojego prywatnego życia, obudowane niewyobrażalną masą kłamstwa, mają być nowym "towarem" pana Palikota, na który się państwo nabierzecie. Nie chcę nawet spekulować, co zmyślonego na mój temat pojawi się w "książce" zawierającej bajki pana Palikota.

Na koniec Gessler zapowiada, że to jej ostatni komentarz w sprawie, a resztą zajmą się prawnicy.

W trakcie wszystkich lat swojej aktywności zawsze starałam się pokazać, że wartość buduje się na fundamentach prawdy i empatii, przyprawionych dobrem i energią, które dajemy innym. Kłamstwo i hejt zawsze będą mi obce i nie zamierzam się nimi zatruwać. Nie będę komentować również dalszych działań pana Palikota. To przestrzeń dla prawników.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Aleksandra
4 miesiące temu
Przecież był pokazany z nią filmik, który pokazuje jak ta kobieta się naprawdę zachowuje, więc jestem absolutnie zdolna uwierzyć w jej perypetie lotniskowe.
Kurka
4 miesiące temu
nie zmienia to faktu, że Gessler jest ordynarna
Maja
4 miesiące temu
Siebie warci
Kudi
4 miesiące temu
Pracuję na lotnisku WAW. Wiele razy widziałam ją na wózku inwalidzkim.
Bącur
4 miesiące temu
Wystarczy, że Palikotowi chwilowo podwinęła się noga a jego wielcy przyjaciele już go straszą pozwami i się od niego odżegnują. Jeszcze nie dawno Wojewódzki reklamował wraz z Januszem ich alkohole a Gesslerka chwaliła jego trunki głosząc falliczne porównania tuby do konfekcjonowania alkoholu z genitaliami. Takie to właśnie towarzystwo, zgniłe i zepsute do granic. Na imprezach się ściskają i spijają sobie z dzióbków a po imprezkach gdy kaska przestaje się zgadzać opluwają siebie nawzajem i sądami straszą
Najnowsze komentarze (190)
Sęp
3 miesiące temu
Taki Palikot ma ponad 20 milionów długu i chodzi sobie z uśmiechem, a w moim mieście bezdomny siedział 3 miesiące w kiciu, bo jeździł na gapę !
arek
3 miesiące temu
artykuł sponsorowany przez wojewódzkiego - bez autora, ile zapłacili za tę promocję "niewinności" ? przecież wojewódzki nic nie wpłacił palikotowi - tylko odwrotnie - wziął kasę za naganianie palikotowi klientów; pewnie gesler podobnie? i po to z nim robiła akwizycję po znajomych ... ? - to się raczej nazywa WSPOŁUDZIAŁ w oszukiwaniu i czerpaniu korzyści
Ksiądz
3 miesiące temu
A lepsze kwiatki wie o niej wie papież, ten co ją obracał
VVV
4 miesiące temu
est to okrutna, szargająca moje dobre imię, kampania promująca najnowszą "książkę" pana Janusza Palikota, w której - bez mojej wiedzy i zgody - obsadził mnie w jednej z ról. Chciałabym oświadczyć, że informacje przekazywane na mój temat przez Pana Palikota, mają taką wiarygodność, jaką wiarygodność ma dzisiaj on sam jako biznesmen czy pracodawca. Bezprecedensowy atak na mnie ma na celu wyłącznie "nakręcenie" sprzedaży "książki" Pana Palikota, który – co nie jest tajemnicą – ma bardzo duże problemy finansowe. Uwierzyło mu lub powierzyło swoje pieniądze zbyt wiele osób - napisała w oświadczeniu.
VVV
4 miesiące temu
est to okrutna, szargająca moje dobre imię, kampania promująca najnowszą "książkę" pana Janusza Palikota, w której - bez mojej wiedzy i zgody - obsadził mnie w jednej z ról. Chciałabym oświadczyć, że informacje przekazywane na mój temat przez Pana Palikota, mają taką wiarygodność, jaką wiarygodność ma dzisiaj on sam jako biznesmen czy pracodawca. Bezprecedensowy atak na mnie ma na celu wyłącznie "nakręcenie" sprzedaży "książki" Pana Palikota, który – co nie jest tajemnicą – ma bardzo duże problemy finansowe. Uwierzyło mu lub powierzyło swoje pieniądze zbyt wiele osób - napisała w oświadczeniu. HA HA NIESTETY PANI GESSLER TO SĄ FAKTY PANI TO SŁYNIE Z KŁAMSTWA OD DAWNA
Sprawiedliwy
4 miesiące temu
Twierdzi,ze powierzyła mu pieniądze ,a co z tymi którzy powierzyli jej większe i mniejsze kwoty , których nigdy nie zwróciła . Naciągała wielu ludzi , myśle , ze wkrótce oni sie jej przypomną
lilka kossak
4 miesiące temu
Wiadomo, ze Palikot ma dlugi i oszukal wiele ludzi, ale o Gessler mowi prawde. Oboje dobrzy.
Lusia
4 miesiące temu
nie będzie komentować, bo to prawda, już abstrahując od tego czy i jakie pieniądze wisi jej palikot, magda to też dobra bajkopisarka
Jola
4 miesiące temu
pełna kompromitacja tej pani...wstyd na cały świat...nie oglądam nic z jej udziałem...wstrętna
Intuicja?
4 miesiące temu
Mi te opowieści Palikota o Magdzie jakoś tak dziwnie do niej pasują. Zawsze tak o niej myślaĺam.
Kobieta.34l
4 miesiące temu
Wow
Yelp
4 miesiące temu
Ale o robieniu l@sk| palikotowi gaworzylas wiec o co teraz sie burzysz Madziu?
dziadek z Wol...
4 miesiące temu
Tak kupie ksiazke ale ta napisana przez Pania Magde i zadne donosy konfidenta nie sprawia, ze przestane Pania lubic. Jezeli chodzi o szmugiel artykulow spozywczych to nie takie historie swiat juz widzial.
Joe
4 miesiące temu
Rudy zrobi z niego ministra od procentow
...
Następna strona